reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Ale miałam dziś zalatany dzień, rano kościól, wróciłam taka głoda ze "schabowy" z piersi z indyka poszedł na pierwszy ogień, nawet nie wiem kiedy go zjadłam, potem odwiedziliśmy moich rodziców bo młoda chciała koniecznie zobaczyć małe kózki, oj ale malusie;), a na koniec zakupy w tesco i gofry.......
masakra ile wszystko kosztuje:(
 
Witajcie poniedziałkowo:)
Pomału odkopuję mój salon, bo mebelki sa składane i jest fajnie :) Zastanawiam się tylko, jaki kolor łóżeczka kupić, bo meble są jasne i nie wiem czy sosna będzie pasować.... pomyślimy.
Dziś jedziemy wybierać jeszcze krzesła. Najważniejsze, że na święta będzie zrobione.

iwonaimaja, co słychać????
 
Iwonaimaja trzymaj sie.. odpoczywaj, a my tu trzymamy za Was kciuki ;)
Zdrowka dla Was :*


Ooo Bogunia dzieki bardzo! Dobrze wiedzieć na przyszlosc. Sobota zdecydowanie byla dla mnie pechowa, pozniej przy robieniu obiadu opuszka u kciuka sobie porządnie przecielam krojac mieso :/ mam nadzieje w ten sposób nie mozna sie zarazić np toksopkazmoza.


Witajcie poniedziałkowo :)

Zostalo mi do donoszonej ciąży 98dni :) 112dni do porodu juuuhuuu :D
 
Wczoraj spotkałam koleżankę i powiedziała, że świetnie wyglądam i była zdziwiona, że jestem w 6 miesiącu hyhy. Może chciała być miła po prostu :p
Też już odliczam dni, wszyscy mi mówią, żeby odpoczywać, bo potem będę żałować, ale ja naprawdę już nie mogę sobie miejsca znaleźć, szczególnie noce mam fatalne. Muszę o tym powiedziec lekarzowi, może coś zaradzi.
 
reklama
A mi 106 a do donoszonej 92:) tez mi wszyscy mowia ze maly brzuszek bo rzeczywiscie nie jest jakis pokazny ale widac ze ciazowy. Natomiast np w sklepie czy na poczcie w kolejce wstydze sie jeszcze wykorzystywac swoj stan bo stoje tam w kurtce/plaszczu i nic nie widac i mam jakies takie obawy ze moherowe babcie beda mi zarzucac ze klamie i wtedy bede musiala udowadniac wyklocac sie itd:/
 
Do góry