reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Iwonka trzymam kciuki, na pewno wszystko bedzie dobrze [emoji4] ważne ze jesteś pod opieka lekarzy. Trzymaj sie Kochana i dawaj znac co u Ciebie :) ściskam mocno!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ale mnie moj wkurzył!!! Zaprosił na dzisiaj gości mail mi pomagać, sprzątnęłam cała łazienkę i pokój on miał ogarnąć kuchnie i zacząć szykować jedzenie. Wie ze od wczoraj kiepsko sie czuje bo co jakiś czas boli mnie brzuszek i zamiast mi pomoc to sobie wymyślił ze musi jechać po cos do pracy! Zostawił mnie sama i zadowolony. Za dwie godz przychodzą goście a jeszcze nic nie jest gotowe... Co za dziad....!!!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ale mnie moj wkurzył!!! Zaprosił na dzisiaj gości mail mi pomagać, sprzątnęłam cała łazienkę i pokój on miał ogarnąć kuchnie i zacząć szykować jedzenie. Wie ze od wczoraj kiepsko sie czuje bo co jakiś czas boli mnie brzuszek i zamiast mi pomoc to sobie wymyślił ze musi jechać po cos do pracy! Zostawił mnie sama i zadowolony. Za dwie godz przychodzą goście a jeszcze nic nie jest gotowe... Co za dziad....!!!
No to faktycznie nieładnie. Zepsujesz sobie cały wieczór. Ja bym się z szykowaniem nie spieszyła najwyrzej powieszenie gościom czemu jeszcze nie ma jedzenia


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Paula, napisz mu zeby wracajac kupil pizze dla swoich gosci. Goscie napewno zrozumieja Ciebie, wyjdzie na to ze on sie nie przygotowal. Ty juz sie narobilas.

Iwona, dawaj znac co z Wami. Jezeli zdazaja sie kobiety co rodza dzieci np 7kg to pewnie mozna miec i male dzieciatko i nadal wszystko bedzie ok.
 
Witajcie dzieczyny ☺☺
Nie było mnie trochę bo u rodzinki byliśmy z M i nie miałam nawet jak. Ale właśnie wracamy więc nadrobilam zaległości (trochę ich było ☺) i chciałam sie przywitać ☺

Trochę zmęczona jestem i cieszę się że niedługo będę w domu bo nie ma to jak u siebie.
Miłego weekendu dla wszystkich ☺
 
reklama
Ale mnie moj wkurzył!!! Zaprosił na dzisiaj gości mail mi pomagać, sprzątnęłam cała łazienkę i pokój on miał ogarnąć kuchnie i zacząć szykować jedzenie. Wie ze od wczoraj kiepsko sie czuje bo co jakiś czas boli mnie brzuszek i zamiast mi pomoc to sobie wymyślił ze musi jechać po cos do pracy! Zostawił mnie sama i zadowolony. Za dwie godz przychodzą goście a jeszcze nic nie jest gotowe... Co za dziad....!!!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
ja bym się ubrała i poszła do kina:p sama albo z przyjaciółką :)
 
Do góry