reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

czesc.. pisalam wczesniej ale mi posta wcielo :-\
Wrocilam po badaniu. Synus wazy 548g i dostal tydzien gratis czyli srednio wyszlo 23+1, chyba w szpitalu tak dobrze karmili. Zatem Iwonaimaja nic sie nie martw moze akurat bedzie wam sluzyl szpital.. trzymam kciuki &&&
 
reklama
czesc.. pisalam wczesniej ale mi posta wcielo :-\
Wrocilam po badaniu. Synus wazy 548g i dostal tydzien gratis czyli srednio wyszlo 23+1, chyba w szpitalu tak dobrze karmili. Zatem Iwonaimaja nic sie nie martw moze akurat bedzie wam sluzyl szpital.. trzymam kciuki &&&
Nafoczka dobrze że duży ;-)
 
Hej dziewczyny ale mnie dawno nie było chyba nie dam rady nadrobić. Po tym szpitalu jakoś nie miałam weny na Internet.
Na szczęście z małym ok ale wróciłam tak zmęczona że zasnęłam o 20:30 i spalam do samego rana.
PPozdrowka :-)
 
Witajcie sobotnio :)
U mnie pobudka o 7:30 byla synus stwierdził ze jest kogutem i piał :p kuchnia, łazienka ogarnięte.. na sniadanko zrobilam "pankejki" i cholercia poparzylam tak palucha ze piecze na maksa.. caly czas w zimym musze trzymac a tu dobre 2h juz minely :/ (podraznilam dodatkowo jak mylam lazienke pewnie stad ten bol)
Jeszcze poodkurzam i będzie czysciutko w domku :)

Milej owocnej soboty zycze :)
Nie przemeczajcie sie kochane brzuchatki :)

Hej apropo poparzen, ja często mam ręce poparzone gdy coś pieke :-/ i moja Sister poradziła mi nie wodę a posmarować pasta do zębów. Wyprobowalam i muszę przyznać że naprawdę fajny sposób z tym że zaznaczam to nie jest tak ze całkiem nie boli ale jak u mnie o 50% mniej więc stosuje ta metodę. Bo latać przy trzylatku z ręką w garnuszku nie wygodnie. Pasta im mocniejsza tzn bardziej miętowa tym lepiej. Polecam!!!
 
reklama
julka ja też dziś podsypiam, masakra.
Jeszcze wystałam się w kościele i całe łydki mnie bolą.
Co do oparzeń jako że powinnam mieć na imie katasrofa staram się zawsze mieć piankę na oparzenia w domu, warto się zaopatrzyć na wszelki wypadek.
 
Do góry