reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Witam się i ja:) U mnie nudy, młody lata, mąż w pracy. Ja nie sprzątam, bo od jutra wreszcie mają meble składać, więc na święta będą gotowe, potem pomału sobie wszystko ogarniemy.
Nie spię od 5 rano, pogoda marna, więc leżakuję;)

iwonaimaja, dobrze, że jesteś pod opieką. Trzymaj się i pisz co u Ciebie.
 
reklama
A powiedzcie mi czego kupujcie więcej body czy pajacyki??? Po pierwszym synku raczej nie mam ubranek bo rodzil się w maju i odrazu nosił 62,68 bo spory był. A teraz cc będę mieć ok 15lipca i sama nie wiem czy więcej bodow czy pajacow ehhhhh. Pierwszy w lipcu czasem w samym pampersie leżał w wózku... Ale maluszka prosto ze szpitala raczej na golaska kłaść nie będę... A może nie potrzebnie się zastanawiam bo przecież teraz tego wszystkiego tyle w sklepie że można z dnia na dzień wszystko kupić..
 
Jestem po badaniach zostaje w szpitalu ale nie przez cisnienie tylko dzidzia za mała jak na swój wiek
Ze względu na moją poprzednią ciążę wolą mnie zostawić
 
A mi lekarka z poradni leczenia nadciśnienia do której chodzę raz w miesiącu powiedziała, że w ciąży soli się nie odstawia
no patrz a mi lekarz mówił, że tak bo jeszcze powoduje zatrzymywanie wody w organizmie i pod koniec ciąży można nieźle popuchnąć..i bądź tu mądrym
 
Iwonaimaja - trzymaj się kochana!! Dobrze, że jesteś pod opieką lekarzy, będzie dobrze!

Pozdrawiam Was serdecznie Dziewczyny, nie piszę, bo brak mi czasu, ale czytam Was, staram się na bieżąco!

Słonecznego dnia!
 
reklama
Do góry