reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Nie wiem czy słyszałyście o historii 1,5 rocznego dziecka w Warszawie, które zmarło po tzw "ospa party" .
Tak przy okazji zapytam o Waszą opinię co do szczepionek tzw dodatkowych typu pneumokoki? Moja teściowa pediatra mnie namawia, ale syna nie szczepiłam i nie wiem czy się teraz zdecyduję. Jej troje wnuków też córka nie szczepiła.
Natomiast podstawowe szczepienia jak najbardziej tak. Z tymże, mój syn nie dostał tej potrójnej szczepionki tylko dałam mu samą świnke.

Szczerze nie wiem :/ dużo jest opinii o tych szczepieniach teraz, że są powikłania ..ale posłucham doświadczonych. Moim zdaniem lepiej szczepić.
 
Ja szczepiłam na pneumokoki i megingokoki dodatkowo. Nie żałuję .
O co z tym ospa party chodziło???
Smaruję brzusio oliwką i palmersem i zwykłym balsamem też .
 
Każdy ma inne wartości i priorytety . Dla mnie najważniejsze było dobro moich dzieci, wszystko inne gdzieś dalej, ale każdy robi jak uważa :-) :). Warto też przeczytać skład pierwszego lepszego mm, może to też coś komuś uświadomi :-) :).

Insynuujesz, ze dla matki, która nie karmi piersią dobro dziecka nie jest najważniejsze? Jakie to prymitywne. Wybacz.
Pomysl sobie jak bardzo krzywdzisz takimi stwierdzeniami kobiety chore, bez piersi, bez pokarmu etc. I do tego, o zgrozo, trują dzieci bo skład mm jest fuj..
Ale skład danonkow, bakusiow, kubusiow, lubisiow, słoiczków, i wszystkich innych rzeczy naszpikowanych np. antybiotykami, gmo i innymi swinstwami jest ok?
Wybacz Hope. Żenada.
 
Witam się dziś i ja :D
Sprzątam dziś jak szalona, nawet mogłabym pół bloku ogarnąć :D

Kurcze powiem Wam, że ja ostatnio wyniki miałam ok, ale leukocytów więcej podobno z powodu próchnicy (jeden ząb). 1.04 mam glukozę, mocz i morfologię jestem ciekawa co się pozmieniało jak dzidzia już większa o wiele.

Smarujecie brzuchola jakimś balsamem????
Ja tą serią dla mam z hipp w rosmanie. Wszystkie zawierają olejek migdalowy. Ale nie wazne czym już dawno powinnas się smarować Agula
 
Nie wiem czy słyszałyście o historii 1,5 rocznego dziecka w Warszawie, które zmarło po tzw "ospa party" .
Tak przy okazji zapytam o Waszą opinię co do szczepionek tzw dodatkowych typu pneumokoki? Moja teściowa pediatra mnie namawia, ale syna nie szczepiłam i nie wiem czy się teraz zdecyduję. Jej troje wnuków też córka nie szczepiła.
Natomiast podstawowe szczepienia jak najbardziej tak. Z tymże, mój syn nie dostał tej potrójnej szczepionki tylko dałam mu samą świnke.
Ja szczepilam Martynke na pneumokoki i rotawirusy dodatkowo. Kasy poszło dużo ale ja jestem za szczepieniami
 
reklama
Do góry