reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Ja pierwsze dziecko karmiła butelką, drugie i trzecie piersią. Wygoda jak dla mnie nieporównywalna przy karmieniu piersią, mleko wszędzie jest i zawsze i ciepłe. W nocy tez super, bo Mała spała przy mnie i cycu więc ja wyspana a ona szczęśliwa.
 
reklama
Madziolina, powodzenia na wizycie!!!! ja mam w poniedziałek rano i już nie mogę się doczekać, bo byłam miesiąc temu, mam nadzieję że wszystko jest pięknie i dobrze.

Co do badań krwi to gin mi powiedział,że to częsty błąd labo że oni przetrzymują krew i nie badają od razu na krzepliwość.
 
dziewczynki czy macie wiedzę na temat bycia na czczo do badań tsh? Jadę dopiero o 12 a już mnie ssie :(

wydaje mi się że na czczo trzeba być tylko do badania cukru tak to nie trzeba ale to tylko moje zdanie

albo zjedz sobie coś lekkiego teraz zanim zrobisz badanie to już powinno się wchłonąć
 
Anemia to z krwi ci wyjdzie. Krzywa to od cukrzycy jest [emoji6]

A te objawy o których mówisz mogą świadczyć o anemii.

Jaki masz poziom hemoglobiny i hematokryt

cd9bkw7ipg9p1hdb.png

Patuska wyniki robiłam 3 tyg temu i wszystko w normie, we wtorek mam wizytę i gin ale nie zlecił mi badań do zrobienia...
Mam nadzieje ze wszystko ok i to tylko okres przejściowy z tym moim samopoczuciem
W lany poniedziałek idziemy na wesele to jak z mojego syna taki nocny Marek to powinien byc zadowolony [emoji5]



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Witajcieeee w ten piękny słoneczny piątek:)

Ja sobie dzis do pracy przyszlam w dresiku..i juz czuje ze jest piateczek:) do tego pracuje krocej bo ide na joge sie zrelaksowac...:) a teraz wlasnie pije w pracy koktajl z pomarancza anana szpinaku kiwi:)wow jaka mieszanka smakow;)

Sluchajcie wczoraj dostalam wyniki badan..co wy macie napisane na wynikach bo ja mam ponizej normy nastepujace rzeczy
erytrocyty
3,89
a powinno byc
3,93 - 5,22
Poniżej normy
hemoglobina
11,3
powinno byc
12 - 16
Poniżej normy
hematokryt
34,1
%
powinno byc 37 - 47
Poniżej normy

no i czy macie na wynikach takie coś?niedojrzale granulocyty?
 
dziewczynki czy macie wiedzę na temat bycia na czczo do badań tsh? Jadę dopiero o 12 a już mnie ssie :(


Hej, jak robisz tylko tsh to nie musisz. Mi tylko dr nie karze brać a tym dniu euthyroxu.
Ja dziś własnie byłam na badaniach krwi i taka sytuacja słaba wyszła. Pobieranie jest od 7:30, ja byłam o 7:40, w drodze zaczęła mi krew z nosa lecieć i samo pobieranie bardzo mnie dziś bolało. Ale nie o tym. Jak weszłam to było kilka osób w kolejce, wisi kartka, że ciężarne poza kolejnością, więc pytam czy mogę wejść. Pani po 60-tce powiedziała, że nie, bo ona od 7:30 czeka... no ok, nie będę dyskutować. Pani za nią i reszta powiedziała, że mnie przepuści. W międzyczasie ta pani co powiedziała, że mnie przepuści weszła, jako pierwsza na tzw drugi cukier i chyba coś powiedziała w zabiegowym , bo jak wyszła to pielęgniarka mnie poprosiła. No to weszłam.... i zza dzrwi słyszę lekką awanturę tej co mnie nie chciała przepuścić .... porażka .....
Ogólnie po tym pobraniu się źle czułam, chyba pierwszy raz mi się słabo zrobiło, dobrze, że mam blisko do domu. Za tydzień kolejne badania w tym podwójny cukier bleh, ale już w innym miejscu, więc może obejdzie się bez awantury.
 
Hej, jak robisz tylko tsh to nie musisz. Mi tylko dr nie karze brać a tym dniu euthyroxu.
Ja dziś własnie byłam na badaniach krwi i taka sytuacja słaba wyszła. Pobieranie jest od 7:30, ja byłam o 7:40, w drodze zaczęła mi krew z nosa lecieć i samo pobieranie bardzo mnie dziś bolało. Ale nie o tym. Jak weszłam to było kilka osób w kolejce, wisi kartka, że ciężarne poza kolejnością, więc pytam czy mogę wejść. Pani po 60-tce powiedziała, że nie, bo ona od 7:30 czeka... no ok, nie będę dyskutować. Pani za nią i reszta powiedziała, że mnie przepuści. W międzyczasie ta pani co powiedziała, że mnie przepuści weszła, jako pierwsza na tzw drugi cukier i chyba coś powiedziała w zabiegowym , bo jak wyszła to pielęgniarka mnie poprosiła. No to weszłam.... i zza dzrwi słyszę lekką awanturę tej co mnie nie chciała przepuścić .... porażka .....
Ogólnie po tym pobraniu się źle czułam, chyba pierwszy raz mi się słabo zrobiło, dobrze, że mam blisko do domu. Za tydzień kolejne badania w tym podwójny cukier bleh, ale już w innym miejscu, więc może obejdzie się bez awantury.
Kurcze właśnie o euthyrox akurat lekarza spytałam ( zapomniałam zapytać o to "na czczo") i mi powiedział żeby wziąc normalnie rano. JUż wzięłam.
 
ja mam identycznie i nie chce Cie straszyć ale z moimi poprzednimi doświadczeniami to chyba jest już rytm dobowy danego dziecka:) MOja starsza waliła w dzień i taki mi sie anioł urodził, bardzo szybko zaczęła przesypiać całe noce a Młodsza na odwrót i nie spałam do jej 2 roku życia :)

Iwona weź mnie nie strasz [emoji6]
Lepiej żeby przesypial noce [emoji5]
Dziś piękna pogoda wiec musimy sie wybrać na spacer jak sie dotleniony to Młody moze prześpi te noc [emoji848]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Kurcze właśnie o euthyrox akurat lekarza spytałam ( zapomniałam zapytać o to "na czczo") i mi powiedział żeby wziąc normalnie rano. JUż wzięłam.


Widocznie co lekarz to metoda;)
Jak miałam innego lekarza to też nic nie mówił o nie braniu leku. Na pewno nie musisz być na czczo. Ja dziś robiłam jeszcze ft3, ft4, wapń i fosfor, więc musiałam.
 
Do góry