reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

reklama
witam się Piątkowo :) jeżeli chodzi o smieciowe jedzenie to mam podobnie, jasłabym codziennie jakbym mogła ale oczywiście się stopuje i w zasadzie juz nie pamiętam kiedy jadlam, a słodycze to codziennie jakieś muszą być. zauważyłam juz cykl wieczorny synka, śpi sobie do około 22 q później szaleństwo do 12 i aż mi ciężko zasnąć a co się przebudze w nocy na siku to on nie śpi. czy on w nocy w ogóle śpi?! :p
 
I ja witam się Piątkowo zasmarkana i za kichana i wogole ;) Pogoda piękna ;) aż chce się wyjść z domu trzeba cis zrobiv dla siebie ;)

Co do karmienia piersią to u nas w rodzinie zawsze był z tym problem i ja bym chciała ale czy się da to nir wiem raczej zastanawiam się nad butelka ;) ale zobaczyny . To oczywiście każdego sprawa osobista ;)

Fazerkamm ej nie tylko ty masz smak na takie jedzenie ja też a na słodycze masakra wczoraj prawie całą czekoladę zjadłam sama ;)

Pozdrawiam serdecznie; )
Taka pogoda a ty smarasz :-(
 
I ja się witam piątkowo :-)

Od wczoraj boli mnie coś w kręgosłupie, ledwo chodziłam, prawie jak kaczka a miałam pełno spraw dp załatwienia. Dziś jest trochę lepiej ale za to biodra mnie bolały w nocy, nie wiem co to będzie za 3 miesiące :-)
We wtorek robiłam badania, m.in. krzywą cukrowa, morfologię, mocz i dwa badania na krzepnięcie krwi.
Jedno z tych badań wyszło źle, wynik poniżej normy co mogło świadczyć o nadkrzepliwości a to groźne w ciąży bo krew za gęsta i może zatkać skrzep pępowinę.Zdziwiłam się, bo ja od pozytywnego testu biorę acard i codziennie zastrzyki z clexane na rozrzedzenie krwi. Gin kazał mi powtórzyć badanie następnego dnia w innym laboratorium. Wyniki w normie :-). I co się okazało, że oni to moją krew trzymali prawie 4h zanim ją zbadali a krew na krzepliwość bada się na cito.
I jak się tutaj nie stresować w ciąży!!!!
A u nas dziś pogoda tak beznadziejna, że nawet nie chciało nam się z Małą do przedszkola jechać więc siedzimy w domku.
Wczoraj było tak pięknie, ciepło i słonecznie.

Buziaki dla Wszystkich!
 
Doris witaj ti normalnie masakra z tym laboratorium ze tak Ci zrobili dobrze ze lekarka ok i kazała drugi raz ;) i na szczęście wszystko się dobrze skończyło ;)
 
Gwiazda_237 czekolada to pikus... ja potrafie ten maly sloik nutelli zjesc na raz :o
A co do karmienia to jak się bardzo bardzo chce to wszystko jest mozliwe :) ja bardzo walczylam o kp udalo mi sie karmic mlodego 8miesiecy :)

Doris ciesze sie ze wszystkie badania sa w normie :)
 
reklama
Do góry