reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Mój syn cała podstawówkę olewał, w gimnazjum jako tako. Uczyć zaczął się dopiero, jak zobaczył, że jest to potrzebne, żeby realizować marzenia. Teraz w LO jest najlepszy w klasie. Ja nigdy na niego nie naciskałam, żeby się nie zraził. Oczywiście, gdyby był zagrożony to inna sprawa, ale dałam mu trochę wolną rekę i być może pomogło.
nie wszędzie to działa, niestety.. jak ja dałam wolną rękę to dostałam szoku na wywiadówce i podeszłam do nauczyciela spytać, czy on na kartę na pewno jej oceny spisał, autentycznie. Trzeba dostosować metodę do dziecka. Ja znalazłam powód olewania nauki i zagroziłam, że chocby na ten ostatni rok to ją zapiszę do Nazaretanek jak sie nic nie zmieni :p I to u mnie zadziałało bo u mnie w karze zawsze była konsekwencja, choćby to nawet dla mnie samej było niewygodne. Żadnego skracania "wyroku", łagodnienia i nigdy z mężem nie podważaliśmy swoich decyzji przy nich. Więc jak powiedziałam, że jej zmienię gimnazjum to uwierzyła i szczerze.. jakby co- zmieniłabym. Z tego co zauważyłam Twój syn ma charakter. Jak się uparł to ze sredniego ucznia mógł zostac tym pierwszym, MOjej jakbym dała rękę to rzuciłaby szkołę. Inaczej Młodsza:) i całe szczęście bo straciłabym wiarę w swój i mężowski materiał genetyczny ;)
 
reklama
dzien dobryyyyy!!!!!!Wlasnie bylam na badaniach krwi...dzis mialam badanie na toxmo., przeciwciala, i ogolna morfologia i mocz:) oby wyniki byly dobre..bo czuje sie super:) Co do pogody to wczoraj bylam na spacerku cos pieknegooooo jejku jak mi brakowalo slonca!!!!!!!!!!!!A jesli chodzi o moj suwaczek ok to juz wszystko wiem...lekarze licza po swojemu my po swojemu;) za tydzien przed swietami jeszcze mam wizyte wiec wszystko sie dowiem..ciekawe czy bede miec usg pewnie nieeeee bo to 3 przysluguja..chociaz zobaczymy:)moze lekarz sie zlituje;)

Ja wczoraj kupilam sliczneeeeeeeee ubrankaaaaaaa co prawda poki co 3 body zapinane z przodu 2 z krotkim rekawkiem i jedno z dlugim dzis jeszcze moja mama chce kupic pare komplecikow..wiec sie zbiera...aa do tego mam dwie czapeczki na razie:) Jjeku jakie te ubranka sa slodkieeeeee

Znalazlam swietny sklep maja wszystkie ubranka producenta polskiego 100%bawelny i widze roznice miedyz tymi np z tanszych sklepow..jeszcze musze dzis zakupic ta podusie do spania dla mnie a pozniej bede miec do karmienia...bo w nocy obkladam sie jaskami poduszkami..i nie wygodnie jest...:)wy macie taka podusie?
 
Może nie mam bardzo złych wyników krwi ,ale lecą pomału w dół....akurat to najmniejszy problem jak dla mnie...
hemoglobina 11,2
hematokryt 33,10
 
Nieufna :D ja mam propozycję..MOże ich wyswatamy? Taki ying yang podobno doby jest:D Jak lubi porządek to będzie zadowolony bo moja przy całej niechęci do nauki to chociaz ład wielbi nawet aż do przesady :D
 
Nie taki problem napisałam,da się go rozwiązać...żelazo i się unormuje.
Innych rzeczy bardziej sie boję po prostu.
Ja też..nie pamiętam czy w poprzednich tak miałam. Może to z racji wieku. Za duzo jest tych info o 35+.
Na połówkowym lekarza mało nie zamęczyłam pytaniami a i tak przestanę myśleć dopiero jak urodzę i może też nie.. Jak będzie w tym wieku, że będę mogła ocenić czi z inteligencją ok.
Jakieś takie czarnowidztwo ostatnio mam
 
reklama
ja mam rogala do spania, ale do karmienia mi bardziej taki maly pasowal. wygondiejszy w przenoszeniu byl poprostu.

ja tez czekam na sloneczko, wtedy bede spacerki uskuteczniac, jak tak wieje i zimno to mi sie nie chce poprostu
 
Do góry