reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Witam i ja

u mnie pół nocy zarwanej martwiłam się o moją Majkę nie chodziła ostatnio do szkoły dziennie robiłyśmy to co w szkole ale widzę że ona jakoś nie ma zapału do nauki

zasnęłam coś przed 7 a o 8 mama mnie obudziła

Mój syn cała podstawówkę olewał, w gimnazjum jako tako. Uczyć zaczął się dopiero, jak zobaczył, że jest to potrzebne, żeby realizować marzenia. Teraz w LO jest najlepszy w klasie. Ja nigdy na niego nie naciskałam, żeby się nie zraził. Oczywiście, gdyby był zagrożony to inna sprawa, ale dałam mu trochę wolną rekę i być może pomogło.
 
reklama
witam
u mnie w mieszkaniu armagedon....remont na klatce,wyciągają liczniki gazowe na klatki.....
oczywiscie gazu nie ma ....a ja dziś do lekarza ehhh,akurat dziś...
Nerwa mam bo po krzywej jestem,która była z małymi przygodami.... noi chyba mała anemia jest już...
miłego dnia wszystkim z słoneczkiem jak u mnie !
 
witam
u mnie w mieszkaniu armagedon....remont na klatce,wyciągają liczniki gazowe na klatki.....
oczywiscie gazu nie ma ....a ja dziś do lekarza ehhh,akurat dziś...
Nerwa mam bo po krzywej jestem,która była z małymi przygodami.... noi chyba mała anemia jest już...
miłego dnia wszystkim z słoneczkiem jak u mnie !


Jakie miałaś przygody?
Mnie to za tydzień czeka.
Powodzenia na wizycie.
 
Tez ostatnio mijalam palace sie auto na autostradzie. Nie fajny widok. Teraz jak mi jakis smrodek z ulicy zaleci to obawiam sie ze to cos w samochodzie i patrze czy sie spod maski nie dymi.

Czy ktos tutaj bierze zelazo? Jezeli tak to jaka dawke i przy jakim niedoborze? Mi HB wyszlo 10.7 i polecono mi kupic zelazo 200 i brac 2 razy dziennie. I zastanawiam sie czy to nie za duzo.
Ja hb miałam tuż pod granicą...i dostałam tardyferon-fol jedna tabletkę dziennie 80mg/25mg

cd9bkw7ipg9p1hdb.png
 
reklama
Do góry