reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

No mi się wydawało że samochód się tak łatwo nie zapala a ten jak zapałka
W mojej okolicy dużo aut spłonęło. Najwięcej tych zasilanych LPG znajomy mówił ze przy niskich temperaturach jak np jest wilgotno następuje przeskok iskry a ze przy odpaleniu zbiera się gaz to robi się KABUM [emoji3]

MadzioliNa to jutro będziemy czekać na wieści [emoji6]

cd9bkw7ipg9p1hdb.png
 
reklama
Czesc dziewczyny
:)

Iwona miałam się pytać jak po ślubie???
Dodaj jakieś foto w sukience:)
 
Też się witam. Noc jak co noc, wstawanie, przewalanie się, ból bioder;) Starość nie radość ;P
Udanych wizyt życzę:)

jultia1212, pw odbierz :D
 
Tez ostatnio mijalam palace sie auto na autostradzie. Nie fajny widok. Teraz jak mi jakis smrodek z ulicy zaleci to obawiam sie ze to cos w samochodzie i patrze czy sie spod maski nie dymi.

Czy ktos tutaj bierze zelazo? Jezeli tak to jaka dawke i przy jakim niedoborze? Mi HB wyszlo 10.7 i polecono mi kupic zelazo 200 i brac 2 razy dziennie. I zastanawiam sie czy to nie za duzo.
 
Witam i ja

u mnie pół nocy zarwanej martwiłam się o moją Majkę nie chodziła ostatnio do szkoły dziennie robiłyśmy to co w szkole ale widzę że ona jakoś nie ma zapału do nauki

zasnęłam coś przed 7 a o 8 mama mnie obudziła
 
Tez ostatnio mijalam palace sie auto na autostradzie. Nie fajny widok. Teraz jak mi jakis smrodek z ulicy zaleci to obawiam sie ze to cos w samochodzie i patrze czy sie spod maski nie dymi.

Czy ktos tutaj bierze zelazo? Jezeli tak to jaka dawke i przy jakim niedoborze? Mi HB wyszlo 10.7 i polecono mi kupic zelazo 200 i brac 2 razy dziennie. I zastanawiam sie czy to nie za duzo.


Mi kazał brać jak miałam też hemoglobine ok 10. Ale krótko brałam, teraz mam 11,7, trochę poniżej normy, ale nie biorę.
 
reklama
Do góry