reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Witam wszystkie mamusie:biggrin2:
chciałabym do Was dołaczyć,bo czytam forum już od dłuższego czasu i widzę że wiele ciekawych tematów jest poruszanych a to moja pierwsza ciąża i jestem zieloniutka;)
jestem w 22 tc i bedzie dziewczynka:-D
myślę że trzeba już pomału kompletować rzeczy dla dzidziusia bo nie mam zupełnie nic (poza mega słodkim body które kupiłam po połówkowym usg:-D a w rodzinie małych dzieci nie mamy wiec muszę o wszystkim pomyślec sama:eek:
teraz dyskutujemy z mężem nad wózkiem-myślimy o jakimś 3w1...;)
Witaj serdecznie i gratulacje córci:) Oglądałam wózki 3w1 i zawsze któraś część mi się nie podobała:) My chyba skończymy na 2w1:)
 
reklama
Taka piękna pogoda a ja mam jakiegoś nerwa...chyba mam dzisiaj gorszy dzień.
Przed chwilą dzwoniła mama i trochę się ścięłyśmy..oby ten dzień się szybko skończył!
Kurczę jak szybko mi zleciał ten tydzień..w sumie każdego dnia coś się działo więc szybko minęło. Zaczynam trochę żałować że tak szybko poszłam na L4 bo teraz się chyba zanudzę do porodu...jak nie mam żadnych planów to masakra..cały dzień mogę przeleżeć :/

Muszę zaraz naszykować obiad mężowi bo idę z koleżankami na ploty więc jak wróci to niech ma co jeść..
U mnie dzisiaj ogórkowa a na drugie ryż z sosem curry i kurczakiem i do tego tarta marcheweczka z jabłkiem.
U mnie kapuśniaczek, taki naprawde kwaskowy bo my taki wielbimy a później racuszki:)
Ja na l4 musiałam, nie było wyjścia ale też nie wiem już co ze sobą robić..masakra, człowiek jest bardziej zmęczony lenistwem.. Tylko na koleżance się nie wyżywaj:) My mamy w piwnicy worek boskerski taki ogromniasty i kiedyś męża poprosiłam by mnei nauczył boksowac to będę miała na gorsze dni, ale skończyło sie na kupie śmiechu :D
 
nie wszędzie to działa, niestety.. jak ja dałam wolną rękę to dostałam szoku na wywiadówce i podeszłam do nauczyciela spytać, czy on na kartę na pewno jej oceny spisał, autentycznie. Trzeba dostosować metodę do dziecka. Ja znalazłam powód olewania nauki i zagroziłam, że chocby na ten ostatni rok to ją zapiszę do Nazaretanek jak sie nic nie zmieni :p I to u mnie zadziałało bo u mnie w karze zawsze była konsekwencja, choćby to nawet dla mnie samej było niewygodne. Żadnego skracania "wyroku", łagodnienia i nigdy z mężem nie podważaliśmy swoich decyzji przy nich. Więc jak powiedziałam, że jej zmienię gimnazjum to uwierzyła i szczerze.. jakby co- zmieniłabym. Z tego co zauważyłam Twój syn ma charakter. Jak się uparł to ze sredniego ucznia mógł zostac tym pierwszym, MOjej jakbym dała rękę to rzuciłaby szkołę. Inaczej Młodsza:) i całe szczęście bo straciłabym wiarę w swój i mężowski materiał genetyczny ;)


Zgadzam się, że każde dziecko jest inne i trzeba podchodzić indywidualnie. Zresztą, z tego co obserwuje to dziewczęta w tym wieku troszkę jednak inaczej przechodzą okres dojrzewania i związane z tym kłopoty>
 
Witaj serdecznie i gratulacje córci:) Oglądałam wózki 3w1 i zawsze któraś część mi się nie podobała:) My chyba skończymy na 2w1:)
no właśnie na zdjęciach w internecie wszystko wygląda ładnie,a w rzeczywistości róznie to bywa,a ja chciałabym zeby to było jak najbardziej praktyczne;) czeka nas wyprawa po sklepach-zobaczymy co mają ciekawego;)
 
Nieufna :D ja mam propozycję..MOże ich wyswatamy? Taki ying yang podobno doby jest:D Jak lubi porządek to będzie zadowolony bo moja przy całej niechęci do nauki to chociaz ład wielbi nawet aż do przesady :D


:)
To może po studiach, bo mojemu teraz dziewczyny tak średnio w głowie;)
Miał trzy tak na poważnie, w końcu stwierdził, że ma czas i ważniejsze sprawy na głowie :))) Ma natomiast kilka przyjaciółek, ale nic poważnego.
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam nową koleżankę

buntownik do szkoły pojechał mam czas do 17 :)

a ja z pytaniem :) brała któraś depogyt i acard oczywiście w ulotkach pisze że kobiety w ciąży nie mogą a mi wczoraj lekarka kazała brać i bądź tu mądrym :) na tym jednym nawet pisze że może płód uszkodzić
 
Do góry