reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Dzięki dziewczyny. Szwagier miał być chrzestnym, ale tupnął nóżką, że jak ma iść do spowiedzi to nie. No to nie ;)
 
reklama
Ja byłam rok temu chrzestna i na żadne nauki nie chodziłam. Miałam tylko zaświadczenie z parafii i o bierzmowaniu. Na szkołę rodzenia się zapisaliśmy, jest za darmo i czas szybciej zleci.
 
Dzięki dziewczyny. Szwagier miał być chrzestnym, ale tupnął nóżką, że jak ma iść do spowiedzi to nie. No to nie ;)
kurcze szczerze to ja nie wiem jak można odmówić dziecku chrztu....
moja chrześnica ma teraz 22lata i dopiero rok temu znowu zostałam chcrzestną to dla mnie super wyróżnienie, że ktoś właśnie mnie wybiera żeby byc taki drugim rodzicem dla swojego dziecka. Przynajmniej ja tak uważam.
 
Ja ostatnio mam problem z brzuchem :/ tzn. mam takie chwilowe skurcze z raz może dwa dziennie. Dziś miałam w nocy. Nie wiem czy to może macica ćwiczy?
Skurcze braxtona hicksa inaczej przepowiadajace. Nie ma co się martwić póki nie będa częściej niż raz na godzinę.
o dobrze wiedziec..czyli sa skurcze po 20 tygodniu ale nie musza sie pojawiac?
Będą się pojawiać bo przygotowują macice do porodu. Nie ma co się stresować póki nie są często i bolesne.
heh zmienilam suwaczek- ale ogolnie lekarz mówi ze jestem w 20 nie w 21:)i badz tu madry:)
Lekarze licza tygodnie skończone czyli np jesteś w 20 +3 a dla lekarza jest to nadal 20 a dla Ciebie 21 ponieważ lekarze licza tygodnie juz ukończone.


Chyba ze mowa tu o ciąży młodszej wg Usg.
Ale to co wyżej napisałam tyczy się terminów wg OM [emoji6]

cd9bkw7ipg9p1hdb.png
 
kurcze szczerze to ja nie wiem jak można odmówić dziecku chrztu....
moja chrześnica ma teraz 22lata i dopiero rok temu znowu zostałam chcrzestną to dla mnie super wyróżnienie, że ktoś właśnie mnie wybiera żeby byc taki drugim rodzicem dla swojego dziecka. Przynajmniej ja tak uważam.
Mój brat odmówił mi z Martyna bo on nie ma pieniędzy
 
No smutne, choć niektórzy wiedzą że bycia chrzesnym wiąże się z obowiązkami i między innymi finansowymi, chrzciny, komunie itp i może odmówił bo wiedział że dziecku tego nie da. Nie pomysl za ja uważam że chrzesny musi, bo dla mnie najważniejsze żeby był przy dziecku i kasa nie jest dla mnie ważna i ja np swojej chrzestnej nie znam... Ja tylko pisze czym się kierują niektorzy
 
No smutne, choć niektórzy wiedzą że bycia chrzesnym wiąże się z obowiązkami i między innymi finansowymi, chrzciny, komunie itp i może odmówił bo wiedział że dziecku tego nie da. Nie pomysl za ja uważam że chrzesny musi, bo dla mnie najważniejsze żeby był przy dziecku i kasa nie jest dla mnie ważna i ja np swojej chrzestnej nie znam... Ja tylko pisze czym się kierują niektorzy
Madziolina ale to można też w drugą stronę rozumieć, myśląc tak nie poprosłabym nikogo bo każdy czułby sie urażony ze wymagam od nich prezentów. A to nie o to chodzi...i np w rodzinie można sobie to wyjaśnić. Mnie np było bardzo przykro jak mojej córce jedna z sióstr odmówila bycia chrzestną a druga na jej 1 urodzinki nie przyszła. Choć mówiłam million krotnie że nie chodzi mi o prezenty tylko o sama obecność, Teraz już będę kierowała się "mądrze" wybierając chrzestnych.
 
reklama
No Julita oczywiscie. Ja tez nie wymagam prezentów i ja mówiłam chrzesnym o tym, mi zależało na tym żeby byli przy Michale. Odwiedzają bo często i on ich traktuje jak bliskich więc ja nie wybieram tylko dlatego za rodzina czy kasę maja
 
Do góry