reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

Iwonamaja miłej wizyty

Agula u nas też ślicznie na dworze

Paula szkoda że masz dziś takie plany. Na pewno nieprzyjemne doświadczenie. Nie stresuj się za bardzo
 
reklama
Ja jak zwykle mam problem z chrzestnymi. Moja rodzina jest jaka jest a u męża. ... najgorzej z chrzestną
 
witajcie dziewczyny:) Wczoraj mnie tu nie bylo bo mialam troche spraw do zalatwiania..i wzielam wolne w koncu wszystko nadrobilam..teraz moge spokojnie pochodzic po sklepach pokupowac ciuszki jakies ..oczywiscie po pracyyyyyy:/ Sliczna pogoda jest az ciezko sie siedzi w biurze na prawde....moze dzis tez skoncze wczesniej nie mam zamiaru tu siedziec do 16.00 bez przesady:) slonce zgasnie i co wtedy...a tak to moz ejeszcze na spacerek dam rade pojsc:) Zapisuje sie tez na joge oprocz fitnesu:) Dziewczyny wczoraj bylam w szpitalu gdzie chce rodzic..Wy oplacacie polozna dodatkowo?????
 
Mam prawie 23 tydzień :) zaczynałam z wagą 47kg.

Co do podejścia męża to mój dba o mnie, ale raczej dopóki małej nie zobaczy to chyba nie potrafi sobie wyobrazić.
Agula 2016 to dobrze, ze maz o Was dba..tak powinno byc.To milo nawet czytac takie rzeczy:) Moj maz tez sie stara..robi nam rozne pyszne rzeczy..az mnie na prawde zaskakuje..bo ja cos ostatnio do gotowaniaaaaa nie mam zapalu:) wole spacerek,ogarnac w domu isc na zakupy hihihi ale nie gotowacccccc tak jakos mi sie pozmienialo jak zaszlam w ciaze bo ogolnie uwielbiammm gotowac:) Agula oczywiscie witaj w naszym gronie:) Ja ogolnie przytylam 7 kg wiec chyba zle nie jest jestem w 20 tygodniu wiec wszystko jest okkkkk w czwartek mam wizyte za tydzien u mojego gin wiec bedziemy sprawdzac malutka...ale jakies 1,5 tygodnia temu wazyla 400g:)
 
reklama
Ja Agnes nie opłacał, myślę że to ich obowiązek. Jeśli zdąży się tak że nie będzie chciała przyjść do mnie i dzidziusia to jej awanturę zrobię. Ja już jedno rodzilam tam i uważam że opieka ok
Oczywiscieeeee!!!!Ja tez po prostu zapytalam doslownie Ordynatora czy za polozna mam zaplacic zeby miec zapewniona opieke-powiedzial onnn sammmm ze to ich obowiazek dbac o kobiete w szpitalu i o malenstwo oczywiscie czasami jest tak , ze wszystkie sa zajete..ale wystarczy cierpliwie poczekac...i przyjdzie. Nie trzeba zadnej poloznej oplacac...a ewentualnie wplacic na glowne konto tyle ile mozna...na szpital..bo to ida pieniazki na sprzet..
 
Do góry