reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Ewelina0307 myśle, że nie powinnaś się niepokoić skoro wynik testy jest pozytywny każda z nas jest inna i ma inne objawy także nie można tego tak oceniać. Bądź dobrej myśli i staraj się myśleć pozytywnie choć jak się domyślam nie jest to łatwe, trzymam kciuki [emoji110]
 
92Tynka92 mnie test z moczu wyszedł na początku negatywny, ale to dlatego, że nie mogłam się doczekać i zrobiłam go za wcześnie. Dlatego zdecydowanie wole test z krwi bhcg ja robiłam 10 dni po zapłodnieniu i już wiedziałam, że jestem w ciąży [emoji3] jest taka ogólnopolska firma Diagnostyka gdzie można zrobić to badanie prywatnie, koszt to 20 zł i wynik masz po ok. 1,5h i można go nawet sprawdzić w internecie dla mnie mega wygoda no i szybki czas oczekiwania bo w sanitasie kazali czekać 3 dni, a że ja w gorącej wodzie kąpana to było to niemożliwe [emoji6] szczególnie w tak ważnej sprawie...
 
_Ewelinka_ masz racje też to zganiam trochę na hormony [emoji6] a co do tego, że powiedziałaś córci to się wcale nie dziwie... Ja też na początku nauczona radami i doświadczeniami innych koleżanek, które już przez to wszystko przechodziły, miałam zamiar pochwalić się ciążą dużo pózniej, ale nie wyszło... Nie będę tego ukrywać skoro bardzo chcieliśmy i cieszymy się, że się udało [emoji7] cieżko jest się powstrzymać i nikomu nic nie mówić, ja przynajmniej nie potrafię
 
reklama
Do góry