reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

reklama
Lizzy jak robisz na Cichej to wyniki są tego samego dnia chyba że będziesz robić w sobotę to wyniki w poniedziałek :)
 
Coś mi się źle dodał post
Iwona A leczysz się na tarczycę?czy zrobilas profilaktycznie w ciąży i wyszło Ci to podwyższone TSH?
Agnesdem i Lizzy Ja na ostatniej wizycie (w 22t) dostalam skierowanie na obciążenie i mam zrobić na następną jak będę w 26t tyle że to zaraz po Świętach więc muszę badania wszystkie zrobić trochę wcześniej to może będę w 24/25 tyg. A tak w ogole na skierowaniu mam napisane że robi się między 21-26 tyg.☺
nie leczę się i nigdy nie leczyłam, to TSH jako rutynowe badanie w pierwszym trymestrze było, a że wyszło trochę poza normą to teraz dał mi na ponowne w drugim
 
ja mieszkam w Londynie i lekarza sie tu nie widzi cala ciaze. Chodze dodatkowo prywatnie do Polskiej Pani doktor ale ona raczej tez sceptycznie podchodzi do lekow w ciazy.
A jak chcecie sie posmiac to z zabawnych anegdotek :
Pani w aptece nie chciala mi sprzedac plastrow na odciski bo jestem w ciazy
Kolejna Pani w aptece nie chciala mi sprzedac pasty do zebow Sensodyne bo jestem w ciazy(musialam isc do dentysty na ktorego czekalam 3 tygodnie zeby mi pozwolil uzywac)
Od dwoch tygodni mam kaszel i tak boli mnie brzuch od niego,ze nie moge chodzic a Pani w aptece zaproponowala cukeirki Halls bo to sa podobno jedyne jakie moge zazywac
kurcze a ja dziś włąsnie kupiłam sensodynę na tą nadwrazliwość;) dentystka moja nie znieczula by nie zaszkodziło dziecku więc chyba nie kazałaby mi kupić pasty która szkodzi?;)
 
reklama
Do góry