reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

daga - smoczka używamy jak inne środi zawiodą... My nie możemy sobie pozwolić na to żeby mały usypiał sam w łóżeczku dlatego to my go musimy uśpić zanim włożymy go do łóżeczka. Czasem się przy tym buntuje i marudzi, smok pomaga go uspokoić... A w dzień podczas ząbkowania. Błażej nie toleruje gryzaków za to smoczkiem trze sobie dziąsła i to mu pomaga. Chyba będę chować smoczek ale najchętniej to bym teściową "schowała"!!!...

basieniak - nosz tak toż to Wiki roczek kończy za chwilkę a zaraz potem konwaliankowy Tymuś! Ależ ten czas leci!!!
 
reklama
Ciesze sie ze sie za nami stesknilyscie:-)

Karoli wychodza gorne dwojeczki i okropnie marudna jest. Na noc jak nic nie dostanie to budzi sie 8-10 razy i domaga sie mleka 2razy bo jak sie rozbudzi to bez mleczka zasnac nie potrafi. Powiedzcie mi przez ile dni max moge dawac malej na noc paracetamol? Daje na zmiane na noc paracetamol i camilie ale po paracetamolu spi zdecydowanie lepiej, tylko nie wiem jak dlugo moge jej go podawac? Poza tym kupilismy dzialke rekreacyjna:-) Wreszcie mamy jakies naprawde swoje miejsce:) I Karolina ma sie gdzie wybiegac:) Kredyt nie maly musielismy wziac ale co tam, jakos damy rade go splacic mam nadzieje. No i poki co to strasznie duzo pracy na tej dzialce jest, ale za to potem bedziemy sie lenic:)
 
Aniaa gratuluje zakupu dzialeczki!! Nie m to jak puscic dziecko na wlasna trawke :) nam się to uda moze za jakies 4-5 lat.. Poki co budowa trwa!
Basieniak - noo imprezka już tuz tuz :) organizujesz w domu czy w lokalu? My bedziemy robic impreze PO urodzinach Matiego bo jakoś przesadnie podchodze do tematu i nie chcę robic imprezy przed faktycznymi urodzinami. Takie moje zboczenie..
Pia, fajne te buciki :) też musze się rozejrzec tylko że Mati jeszcze nie chodzi wiec nie mam taliego cisnienia.
Asica- u nas też smok w ciagu dnia dla uspokojenia jak wszystko inne zawodzi. A w nocy no coz.. Musi być! Ech..

Hahaha dziewczyny, to jeszcze nie ciaza ;) obstawiam plasterek wedliny, chyba nie swiezej :/ a jeśli chodzi o ciaze to poki co zaczelam lykac kwas foliowy od 2 tygodni :)

A ja wlasnie siedze w samochodzie pod Maciem i czekam aż się Mati obudzi. Zjadlam powiekszony mc wrap w estawie z frytkami i cola. Ech te wyrzuty sumienia.. Maz wczoraj powiedzial że od przyszlego poniedzialku wprowadzamy w domu zdrowy sposob odzywiania: malo entuzjastycznie pokiwalam glowa.. Ja tal lubie slodkie!!!
 
daga, a może takie edukacyjne laboratorium czy terrarium z mrówkami czy też coś ze świata fizyki? To super zabawki a takiego 6 latka już powinny zainteresować..

Ania, noo to gratuluję zakupu! ale fajnie jest mieć taką działeczkę..a co do pracy na niej..wiem ile to kosztuuje energii ale ile radochy przy tym:tak:
malamii, ależ mąż niech wprowadza..a Ty po kryjomu:rofl2::-D
 
malamii w domku w domku ze znajomymi z dzieciakami:) Ja po prostu chciałam jak najbliżej urodzinek, a że zaraz po sporo osób nie mogło to wyszło tuż przed... A na później nie chciałam przekładać bo to już wakacje i sporo osób wyjeżdża... No i z kolei nie chciałam jakoś daleko od samych urodzin...
 
konwalianko - problem w tym, że to mąż robi najczęściej zakupy :p
basieniak - :) to tylko takie moje przesądy, w sumie nie wiem skąd mi się to wzięło, bo generalnie nie jestem przesądna. My zrobimy w lokalu, ale tylko dla dziadków i chrzestnych (nasze rodzeństwo) więc z nami będzie 10 osób plus 3 dzieci (w tym Solenizant Mati :). Planujemy obiad, tort, może jeszcze jakieś lody i drugi ciepły posiłek. W sumie mamy jeszcze trochę czasu więc temat nie jest zbyt dokładnie obgadany ;)
 
reklama
Konwalianko ja tez lubie prace w ogrodzie:) Tylko przy Karolinie to bardzo trudne, wszedzie sie wciska i ciagle mi prace przerywa. A jak juz nigdzie sie nie wciska to akurat zjada cos co wlasnie przypełzło;) Albo zajada jablka ktore spadaja z drzew a jeszcze nie sa za bardzo dojrzale;)

Widze ze temat roczkow na tapecie. My zrobimy na dzialce jesli ogarniemy tam wszystko do tego czasu. A jak nie to u tesciow w ogrodzie.
 
Do góry