reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Alex doczytalam ze jak sie dziecko tak poci to lepiej skonsultowac z lekarzem, bo nie zawsze ale zdarza sie ze to chorobowe czy jakos tak. JA sie wole zapytac lekarza.
Ja tez mam ten smok z siatka gdzie wsadz sie owocki :-D jeszcze go nie wyprobowalam :-D

COrin Nico odkryla swoje lewe ucho, o istnieniu prawego jeszcze nie wie, ale nie chwyta nawet stopek tylko kolana bo wydaje mi sie ze przez te jej grube nogi nie da rady ich podniesc tak wysoko zeby wsadzic do buzi :-D

Wisienko mieso 2 tyg po warzywkach? a ile po owocach bo moja jeszcze warzyw nie jadla :-D

Ania
no ja ci nie powiem co zrobic zeby dziecko jadlo tyle na raz bo ja NIco nie pokazywalam tego, a potrafi pochlonac baardzo duzo :-D

ja walczylam z mala godzine i w koncu uleglam i wzielam na rece po czym w sekunde zasnela :confused2: dzisiaj miala dzien przytulaka, najwidoczniej bylo jej zle usypiac samej w lozeczku mimo tego ze pol godziny spiewalam jej kolysanki i mialam przyklejona swoja twarz do jej twarzy :confused2:

a tesciowa madra, o 21:30 wziela szczotke taka mala do reki i czysci dywan na przedpokoju :wściekła/y: fajnie ze zamkena drzwi od korytarza zeby nie obudzic malej :no: musialam wyjsc i zamknac sama bo mala mi sie juz zaczynala wiercic. BOze co za kobieta!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
konwalianka, no zobacz jaki cwany:) moja glowe mocno podnosi z lezaczka, ale nie usiadla jeszcze:) no ale roznica wieku jest spora:)

Ania, ja tez gesslerowa..kurcze wam tez te tyg tak szybko lecą? bo mnie sie wydaje jakby gesslerowa dopiero co była 2 dni temu..a teraz znowu czwartek!
 
dodi ja tak samo mam z moim hiszpanskim serialowym filmem El barco (statek) leci do czwartek i wydaje mi sie ze go dopiero ogladalam a juz kolejny czwartek mamy, no i po tym uswiadamiam sobie ze Nico z kazdym odcinkiem jest coraz starsza :-D :rofl2:
 
emka ja sie tak zastanawiam jak on sobie tym do buzi trafi :sorry: wczoraj probowal ze smoczkiem ale boczkiem poszedl :-D:-D

psotka, ja chyba ci doopke spiore jak nic!!!!!!! a synek rzeczywiscie nam sie udal, gdyby jeszcze byl do mnie chociaz podobny a to caly tatus!!!!
 
Cześć dziewczyny!
Jakoś mi się dni w tym tygodniu mieszają.. Myśłałam, że dzisiaj środa :)
Dzisiaj już nie jestem taka połamana całe szczęście bo przy maluchu to na prawdę nieszczęście nie móc się nim zająć :/

Wisieńka - wspaniałe wieści o serduszku Mili!!! faktycznie UFFFFF....
psotka - super, ze rehabilitacja nie jest potrzebna!!! Mam nadzieję też szybko usłyszeć takie słowa.. Kurcze z tego co piszesz to niezłą dezynfekcję robisz, ale może lepiej troszkę mniej tych zabiegów..?
Mateuszkowa - witamy mamę kolejnego Mateuszka na wątku :))

Kurcze trochę mnie dzisiaj przestraszyłyście bo już chyba wszystkie dokarmiają maleństwa a ja NIC prócz cyca nie daję.. Jutro poczytam schematy żywieniowe bo boję się, że coś przegapię!
A teraz ide oglądac Gesslerową
Buziam wszystkie i życzę spokojnej nocki!!!
 
konwalianka na sinlacu jest napisane od jakiej porcji powinno się zacząć i ja tak robiłam...
Zazdroszczę wam tych ilości zjadanych przez maleństwa bo u mnie max to pół słoiczka tego najmniejszego i na pewno nie z radością:(
I trochę mnie dziwi ta informacja, że mięsko już 2 tygodnie po warzywach ale to nawet jak warzywa wprowadza się wcześniej... i tak najpierw chcę reakcję na nabiał sprawdzić więc zostaję przy pojedyńczych warzywkach...
uciekam spać...
 
reklama
Psotko a ty pokaż jakich Dawidek nie ma i jakie mu się spodobają:-D
konwalianka ja jutro Pola wysyłam i będzie mi mówił co jest a ja będe mówiła kup albo nie
dodi wiem tak bywa ale np. ta kula Vt jest na ale po 82 plus przesyłka czyli około 100 a w tesco po 119m - 50% to wycodzi 60 zł a co w bonach to wydam na jedzonko
emuś haha nie mam pojęcia. Daj ziemniaka w razie w i odczekaj 2 tygodnie
konwalianka gratki
basieniak ja nie mam pojęcia jak to ma byc. Dałam Mili i nic jej nie jest. Je chetnie więc jestem zadowolona. I zawsze myslę o tym, ze Maciek był karmiony innym schematem i zyje i ma się dobrze a po 3 miesiącu jadł i warzywa i mięsko i masło i rosołek. Więc po prostu próbuje jak to z Milą będzie po troszke
 
Ostatnia edycja:
Do góry