reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

kkasiulka - no na razie jakoś żyję, chociaż wczoraj mąż się ze mną wygłupiał i chciał mnie za pupę złapać, ja odskoczyłam i bach - znów paraliż :dry: padłam na ziemię, łzy w oczach ale spojrzałam na minę męża i od razu śmiać się zaczęłam taki był przerażony :-D na szczęście udało mi się podnieść, czyli nie był taki silny. Zaraz jadę na tę rehabilitację to kręglarza:-( boli tam jak cholera no ale widocznie jest lepiej. Ostatnio jak tam byłam to siedzę w poczekalni, a jakaś laska się drze jak przy porodzie :szok::szok::szok: mało paclów z paznokciami nie zjadłam, z nerwów :-D i mówię do niego, że powinnien sobie ściany wyciszyć, że te krzyki nie pomagają, a on do mnie, że ta laska to batnica i w ogole ona powykręcana jest :-D:-D:-D no zobaczymy jak dziś będzie, najgorsze są te igiełki co wbija i nimi kręci :shocked2::shocked2::shocked2:

A najlepsze jest to, że ostatnio o tobie myślałam, już miałam pisać, czy któraś nie wie co u ciebie i nagle czytam, że ktoś tam idzie na spotkanie z Tobą i zaraz wróciłaś :-) chyba cię myślami ściągnęłam... ;-);-)

U nas marudzenia ciąg dalszy, Alex nauczył się wyrażać swoje znudzenie samogłoskami eeeeeee i yyyyyyy :dry: więc cały dzień słyszę na zmianę: eeeeeeeeeee, eee, yyyyyy, yyyy, eeeee, eeeeeeeeeee, yyyyyyy itp :baffled::baffled::baffled: ślina mu cieknie hektolitrami i palce aż po kostki wkłada... Któraś pisała o ten nasadzce na palec, ze sztoteczką, też ją mam ale nie wiele daje... :baffled::baffled::baffled: no i noce koszmarne, pobudka co 3 godziny i marudzenie przez sen... MASAKRA, CZY TO SIĘ KIEDYŚ SKOŃCZY????????????????? I nie wiem co jest grane ale dziś znów je max 60 ml z przerwą nawet 6 godzinną w dzień :confused::confused::confused: nic nie rozumiem tego mojego dziecka...
 
reklama
Maqnio, pewnie, że chcę! :)))) Daj mi 10 minut:)

Corin, mam świadomość tego, że coś muszę z tym zrobić, ale jeszcze powalczę, dla dobra drugiego dzidziusia:)
 
psota dawaj przepis wyglada bosko, zenic sie z toba nie bede , bo gustuje w facetach poki co:)
corin a no kupe sama wiesz 3 to nie przelewki, szukam fajnego miejsca nad morze kolo wielkiejnocy, z fajnymi warunkami, moze z jakims spa, mozecie cos polecic
 
alex skonczy sie skonczy..zobaczysz, tylko nie daje ci gwarancji kiedy, ale na pewno dzieci zaczna spac..zobaczysz..moja tez cos awersje do zarelka ma, pewnie przez te zeby po czesci, duzo zdrowka!!!!!moja tez dzis marud okropny eh..
kwoka 100 lat dla dzidzi..!!!!
 
Jestem na moment. Musze cos zjesc bo mi oponka zmaleje. Jeszcze raz dziękuje za kciukasy.
Po szczepieniu i ważeniu w miare ok ale szału nie ma. Mila przybrała przez ostatnie 28 dni prawie 700 gram i wazy , no własnie dalej zbyt mało bo 5550. No ale dobrze, ze przytyła. Czyli kasza działa. Na samym szczepieniu krzyczała jak nigdy, niestety. Ale zaraz po zjadła z butli 150 mojego mleka co jej sie nie zdarzyło jeszcze.
Maqnio ależ sexi buiki, piękne są.Chyba to one zmieniły małża:-D
Psotka czy dla mnie został kawałeczek ciasta??Jesli tak to przyjmijcie mnie z maqnio do trójkąta. Ożenie się z wami za te szpile i kawał ciasta:-) I nie lekceważ siebie kochana.
Alex współczuję ci tego cholerstwa
marzenka kciuki za tego naczyniaka. Mila tez ma ale taki całkiem równy ze skóra, na czole. Wygląda jak odciśnięte. Widac na niektórych zdjęciach. No i Maciek miał identycznego, zszedł mu do roku.
Corin kurcze za późno przeczytałam i zagłosowałam na inny bo nie wiedziałam , który twój:zawstydzona/y:
Magia Mila goni Stasia ale jeszcze dośc nieporadnie, wstawię fotkę
malamii tak się naczytałam o tych oknach, ze jutro przelece je jak pogoda pozwoli:-D
Wszystkie pozdrawiam serdecznie
 
reklama
Do góry