reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Witajcie Lipcoweczki!

Podczytuje Was, ale za każdym razem, jak zabieram się do pisania, to coś lub ktoś mi przeszkadza;) teraz mam chwile spokoju;)

U nas nadal trwa walka z kolka, na szczęście, Sab Simplex je złagodzil, ale na zupełne ustapienie nie mam chyba co liczyć.

Jesteśmy już po szczepieniach. Zaszczepilam Dawidka szczepionka 6w1 i pneumo i rota. Po miał stan podgoraczkowy, ale na drugi dzień już było ok. Byliśmy tez na USG przezciemiaczkowym i USG bioderek, dzięki Bogu, wszystko jest w jak najlepszym porządku:)

Dziewczyny, czy Wasze malenstwa tez są takie pogodne? Nasz synek jest malutkim wesolkiem, cały czas się śmieje, jest cudny! :))))

Trzymam kciuki za walczące ze wszelkimi problemami mamy i wasze malenstwa!!! Sciskam Was wszystkie!!!
 
reklama
Magia, te krostki ńie sa ropne, dzis ich jest juz niznacznie mńiej, wczoraj byly jeszcze takie czerwone placki wszedzie gdzie te krostki.
Zobaxze jutro, jesli bedzie ich tyle samo albo wiecej, albo w gorszym stanie, to pojde do lekarza niech to obejrzy. Poki co odstawilam nabial
 
Dziekuję za przywitanie!
mój mały dziś marudny pogoda upalna popołudniu dała się poznać dziś źle...mały rykliwo jękliwy ale śpi już spokojnie więc mam nadzieję, na lepsze jutro...

sunset niestety jedzenie nie zawsze idzie w parze z kolką… są dzieci które mają kolki i należy kropelkami im pomóc,a mama co by nie zjadła to będzie płacz-siły ci życzę!
Corin na moje oko twoja córa się oczyszcza tzn to trądzik niemowlęcy-mój syn miał taki sam, przemywaj wodą, a jak karmisz robia się te plamki czerwone –prawda? Maja takie zakończenia jak na pryszczyku? I jak dotykasz to czujesz skórkę chropowatą? A mała ropka normalna sprawa, chyba że się to zaognia w jedna dużą czerwona plamę i na zgięciach coś się też pojawia to może być alergia…i wtedy dieta- ale sądzę że to trądzik który jest upierdiwy i jak szybko się pojawia tak szybko znika
U nas zaczęło się od policzków po szyjkę ramionka kilka na brzuszku po 3 tyg powoli odpuszcza….powoli….
 
Corin współczucia.
Ja zwyczajowo czekam aż mały uśnie po nocnym karmieniu. Cicho jest w łóżeczku więc już idę ;-)
I dzisiaj na szczepienie i lekarz zobaczy te jego krostki i skórę.
 
my tradycyjnie na nogach..mały już po drugiej kupie, bez płaczu..jejku jak się cieszę, chociaż wczoraj w dzień troszkę sie poprężył i postękał, raz płakał przez sen.. ilość jaką daję tego delicolu jest niesamowita, ale efekty są, tyle, że przez 2 dni jedno opakowanie:szok: z torbami pójdę, bo to 30zł kosztuje..ale jak ma mu pomóc to wszystkie pieniądze oddam.. nie wiem co robić z tym sab simplex..mały już 2 opakowania wypił, właśnie się kończy..a dostawa z niemiec za 2 tygodnie..chyba zmuszona będę kupić ten czeski..

znowu się podłamałam.. mały ma cale ciało (plecy, brzuch, rączki, pachwiny) wysypane krostkami- czerwonymi, bez żadnych ropnych zmian i nie chropowate - co to może być?wygląda tak: DSC08865.jpg DSC08864.jpgalergia na proszek? do tego takie łuski mu wystąpiły nad okiem - to mi na alergię wygląda od jedzenia tym razem..no i walczymy z ciemieniuchą - już nie jest źle..
dziś ma przyjść ciuszek małego na chrzciny i dekoracje na tort - pieczemy sami, bym i ja mogła spróbować (kupnego bym nie jadła)

my ze szczepieniem zwlekamy, bo nie ma co się spieszyć..może we wrześniu zaszczepię.. basieniak wiedziałaś, że można mieszać w jedną szczepionkę DTPa i hip?

miłego dnia lipcóweczki i bąbelki - nie dokazywać zbytnio;-)
 
Ostatnia edycja:
Mały śpi ale przez sen chromka, jęczy, krzyknie, zagawoży itp. i mnie budzi a ja już zasnąć nie umiem. Od 3 może spałam z 1,5h.
No, dzień dzisiaj piękny się zapowiada.
 
reklama
Cześć:-)
Dziś Staś kończy 2 miesiące:-D
Dziewczyny, współczuję koszmarnej nocki. U nas w miarę ok. Jedzenie jak zwykle co 3h, nad ranem co 1h.
Konwalianko mi też to wygląda na alergię. Mój Łukaszek miał właśnie takie zmiany i od proszku i od pokarmówki. Od mleka na policzkach mu się zaczęło. I miał właśnie bóle brzuszka. A Sab i mi się kończy. Też czekam na dostawę.

Mam nadzieję, że u nas dzień będzie lepszy niż 2 pozostałe...
Corin Aneta spróbujcie pospać w dzień, chociaż u mnie to niemożliwe.
 
Do góry