reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
ja od samego początku ciąży mam ochotę na zapiekankę ze szpinakiem i sosem czosnkowym z Kazimierza, jak ktoś choć raz spróbował kazimierzowskich zapiekanek wie o czym mówię, no i zamiast wybrac sie w końcu na kazimierz to ja siedzę i tylko rozmyślam o tej zapiekance...

margerita no ja narazie zaprzestałam na ugotowaniu fasoli i dobrnąć do końca jakoś nie mogę, chociaż ja to byym mogła sama taka fasolę wpałaszować, ale noc rzeczywiście póxniej jest ciekawa :-) chociaz moja mama zawsze mówi że trochę kminku trza rozgnieść i problem znika ;-)
 
Ostatnia edycja:
A nie uwierzycie dziś 1 raz jadłam lody z maszyny czekoladowo-wanliowe polane sosem czekoladowym:cool: od grudnia o nich marzyłam :-D no ale ,że ja mam ochote na słodkie a zaraz zaczyna mnie mdlic jak wrocilam z miasta poprawiłam loda fasolką i z mdłosciami zasnęlam na 2 godziny. W ogóle mnie to niezniechęciło i jutro tez na niego pojade:eek:


gina kminku nie mam i jakos nigdy za bardzo nie lubiłam oj tam najwyzej sobie" pobzykam":-D
 
Ostatnia edycja:
WYdruska a jak wyglada tortilla po polsku?to ta z Mc Donalds w nalesniku? bo prawdziwa pochodzi z hiszpanii i jest zrobiona z rozbeltanego jaja i ziemniakow. Nazywa sie tortilla de patatas. A wyglada tak : (zapodam wam przepis do naszego tematu. Zarelko tanie a tak pyszne ze sie najesc nie mozna)
 

Załączniki

  • Tortilla-de-patatas-520x390.jpg
    Tortilla-de-patatas-520x390.jpg
    55,2 KB · Wyświetleń: 17
  • tortilla-de-patatas1.jpg
    tortilla-de-patatas1.jpg
    40,8 KB · Wyświetleń: 22
patrycja jeżeli chodzi o tą cytomegalię to mi igg wyszło 60, a igm też ujemnie, mój lekarz powiedział, że wynik 60 wskazuje na to, że przechodziłam tą chorobę około rok temu, dlatego tak dużo przeciwciał mam jeszcze. Ty skoro masz 500 musiałaś przechodzić jakiś czas po mnie. Ale tak jak mi wytłumaczył lekarz ważne, że igm wyszło ujemnie.
 
witam ponownie:-)jestem po zajciach tylko 1,5 godz a myslalam ze juz nie wysiedze tak mnie plecy bolaly:-(teraz czekam az moj cos zrobi mi jesc...
 
reklama
Do góry