reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

sis no nie Ty serio masz super z tym bratem :-D ja też tak chcę ,żeby mi loki podpinał jakoś hahahaha uważaj na siebie podczas kąpieli ;)
marzenka mi nie wychodzi pępek a macice mam już tutaj właśnie gdzie pępek może mi nie wylezie :eek: za to zauważyłam,że mi brodawki ciemnieją Wam też ???
 
reklama
Cześć kochane moje,

Orchi, zaczęłaś temat grzybków, yyym i się rozmarzyłam. Uwielbiam chodzić po lesie i przedzierać się przez te krzaki z pajęczynami i całą resztą świństw:-D Za to mój M. nie cierpi tego, i mamy układ ja z rodzinką moją zbieram, a on zjada ;-) Już tak sobie myślałam, że w tym roku Michał będzie Małą woził po leśnych ścieżkach, a ja udam się na polowanko na grzyby. :tak:

I nie wiem co jeszcze chciałam napisać tak się tymi grzybkami podjarałam :zawstydzona/y:
 
Mój pępek też już jest częściowo na zewnątrz. Co do brodawek, nie zauważyłam żeby mi ciemniały,a le mam bardzo tkliwe. Zwłaszcza rano i wieczorem.

No i na życzenie em_ki zalożylam nowy wątek na grupach i wrzucilam tam moje porównanie do lamy :-D
 
a mnie właśnie dziś zaczął swędzieć brzuch chodzę tylko i smaruje oliwką, a pępek narazie schowany. no po mnie jeszcze za bardzo nie widać tzn jak ktoś mnie nie zna to się nie zorientuje, że jestem w ciązy nawet taki test dziś miałam, kiedy sąsiadka przyszła i zapytała czy już zdrowa jestem, bo jej powiedziałam, że jestem na l4 wcześniej, a ja mówię jej że nie jestem chora a na l4 posiedzę jeszcze trochę i dumnie wypinam brzuch i pokazuje go ręką, a ona się mnie pyta czy coś z żołądkiem poważnego, więc ja do niej że w ciązy jestem w 22 tygodniu, a ona mi nie uwierzyła i powiedziała mi obrażona że z takich rzeczy się nie żartuje...
 
danusia hahahaha no to mam jeszcze własnego zbioru maślaczki zamrożone :zawstydzona/y: zapraszam na dobrą kolcyjkę na jutro hihi
Corin a każdej kobicinie ten pępek wyłazi ??? No mi się serio ciemne zrobiły a Tomek sie śmieje ,że mi cycki czernieją hahahah
gina to tak jak ja dziś do siąsiadki mówię,że nie będę sie denerwowała,bo jestem w ciązy zaawansowanej a ona chyba pani żartuje :eek: ale olałam ją bo szkoda nerwów na takie kobity
 
corin dobrze dzidzia płucka będzie miała pieknie wyćwiczone, ja niestety nie czuła jeszcze nigdy czkawki u mojego maleństwa, za to kopie niemiłosiernie, niby mam łożysko na przedniej stronie i to izoluje kopniaki ale ja czasem praśnie to hohoh
gina ja tez mam z przodu łożysko_Odczuwasz jakiś dyskomfort? Ja kopnaiki czuję mocno.choć w sumie to po bokach.
 
Gina, hahaha dobre . Jeszcze się obraziła :-D Ja jak ostatnio przebrałam się na wiosenną kurtkę to stwierdziłam, że już nie da się nie zauważyć, a bez kurtki to nie ma żadnych wątpliwości. No właśnie chciałam Wam się pożalić, bo tak czekałam na wiosnę, i mam taki ulubiony płaszczyk, wczoraj chciałam go założyć i... brakuje mi chyba z 8 cm żeby się zapiąć.

Orchi, dzieki, dzięki, ale ja właśnie jestem tylko zbieraczem, M. jest zjadaczem :)
 
reklama
sestina żadnego dyskomfortu nie odczuwam, chociaż moja lekarka mówiła że mogę przez to nie czuć ruchów maluszka, a ja tym czasem czułam je już od 16 tygodnia, brzuch mi często jak ja to mówię "bombelkuje" tylko to jest moja pierwsza ciąża i może jak łożysko jest inaczej umiejscowione to odczucia są inne, ale niestety nie mam porównania

danuska no ja właśnie myślałam, że już nie ma żadnych wątpliwości, bo mi się wydaje że brzuch mam już taki sobie, jeszcze mój brat stwierdził w piątek że teraz to powoli już widać, a tu jednak lipa
 
Ostatnia edycja:
Do góry