reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

psota wiem co dobre:-)ja ciagle jem od kilku dni a dzis z ciekawosci zalozylam spodnie sprzed ciazy teraz na nos wejda:-Dale co mi tak teraz jestem usprawiedliwona wiec pozwalam sobie:tak::-D
gina je do tej pory robilam bo on jak to facet nie wie co gdzie jest, ile smazyc, slodzic, solic itd ale teraz odkad mam lezec robi wszystko i radzi sobie czasami jak sie przejde o kuchni cos mu podpowiedziec, zlosci sie ze nie ma tu miejsca dla nas 2 i ze chce sam zrobic zeby zapamietac;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Anulka, ja już dawno nie jadłam, ale mam ochotę:)) Ale najpierw muszę się wykąpać, bo jak się objem, to już nie dam rady;)
 
bo faceci chyba tak mają, że póki nie muszą to się nie udzielają, ale jak się ich przyprze do muru to zupełnie inna sprawa i okazuje się, że nie do końca są tacy zieloni
 
Corin zjedz tosty jak dziewczyny hahahaha ;)
Ja nie wiem co zjeść może marchewki pochrupię hmmmm To moja wczoraj tak miała :eek: non stop czkała albo tak kopała :szok: dziś mniej ale już sie zaczyna wieczorek i niunia coraz bardziej rezolutna się robi :-D
marzenka no widzisz a ja czekolady na kanapkach nienawidzę :-( dżemu też malusio jadam wogóle nie przepadam za słodkim i bez ciąży też nie jadłam czekolad czy cukierków no chyba ,że żelki :zawstydzona/y: :-D
 
Ostatnia edycja:
bo faceci chyba tak mają, że póki nie muszą to się nie udzielają, ale jak się ich przyprze do muru to zupełnie inna sprawa i okazuje się, że nie do końca są tacy zieloni

Dokaldnie. Mój w domu ma problem żeby ziemniaki obrać a dzis mi się dzieci pochwaliły, że tatuś zrobił pyszne kluski... :-D Oj, nie daruje mu jak wróci :-D

Orchidea,
za późno :-) Wciełam właśnie bułkę z serkiem topionym i papryczką marynowaną peperoni (łagodną)

Anula,
ja ciągle czuję delikatnie, warstwa tluszczu mnie chroni. ;-) Ale i tak czuję coraz wyraźniej.
 
Ostatnia edycja:
a ja wcinam chleb z czekolada a potem dziwne ze 8kg mam na plusie ale mnie tak naszło na słodkie
marzenka jedz na zdrowie :-)ja mam 10 na plusie
orchidea co tak slabo tylko marchewka:-pnic dziwnego ze taka chudzina jestes:-D
psota widze ze masz taka taktyke jak ja:-D tez zawsze przed jedzeniem sie kapie bo i tak juz mi ciezko a co dopiero po jedzeniu:zawstydzona/y:
gina dokladnie gdy musza potrafia odnalesc sie w kuchni:-D
 
reklama
corin dobrze dzidzia płucka będzie miała pieknie wyćwiczone, ja niestety nie czuła jeszcze nigdy czkawki u mojego maleństwa, za to kopie niemiłosiernie, niby mam łożysko na przedniej stronie i to izoluje kopniaki ale ja czasem praśnie to hohoh
 
Do góry