reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Tak ja jak dzwonie do mojej siostry i coś pytam to 1sze jej słowa są takie: "taa juz pewnie naczytałaś się na necie głupot i w panike popadasz,jak pojadę tam do Ciebie to zabiorę Wam te komputery i będzie spokój" :-D :-D jak ja ją kocham za to :-D no ale mi przemówiła do rozumu troszkę i jestem o wiele spokojniejsza a jeszcze Wy spokojnie piszecie o tym więc siła się znajdzie :-D emkamek to ja mogę pomóc,bo ja uwielbiam przeprowadzki :-D
 
reklama
Witam po przerwie :-) ale zescie sie spisaly, nawet nie bede probowac tego nadrabiac..... czy ktos moze w skrocie napisac najwazniejsze wydarzenia ktore mnie ominely?? :) Jak sie czujecie a przede wszystkim Wasze kruszynki?
Musze przyznac ze odpoczelam, poswiecilam duzo czasu na relaksik podczas gdy znajomi szusowali na stoku :-) nawet udalo mi sie przeczytac ponad 300 stron ksiazki porad o blizniakach, musze przyznac ze wychowanie jednego a dwa (niewspomne juz o 3) rozni sie znacznie :) szczegolnie stereo, mam na mysli roznoczesne upominanie sie o nakarmienie :) jednym slowem ksiazka byla bardzo ciekawaaaaaaaaaaaaaaaaaa i duzo mnie nauczyla.
Widzialam tez dzieciaczki na usg i znam juz plec, lekarz powiedzial ze moze przyjac wszystkie zaklady ze bedzie to parka :-) ciesze sie bardzo i trzymam kciuki zeby zdrowe byly bo to najwazniejsze.
Ide rozpakowac nasze walizki, do uslyszenia pozniej... pozdrawiam
 
emkamek a gdzie w uk rodzilas? ja tez sie zastanawiam ale sie boje po mojej najblizesz kolezanki porodzie i przezyciach z porodem w baseniku mysle o zrezygnowaniu...no ale zobacze
 
Morgenrood, to bosko!
Oprócz wiadomych względów, mi do głowy przyszła jeszcze jedna praktyczne zaleta posiadania parki... Otóż jak będą bardzo podobne, to nie będziesz musiała się koncentrować na tym, czym się różnią, tylko rach-ciach, zajrzysz gdzie trzeba i juz będziesz wiedzieć, który to chłopak, a która dziewczynka :)
Gratuluję!
 
Morgenrood, to bosko!
Oprócz wiadomych względów, mi do głowy przyszła jeszcze jedna praktyczne zaleta posiadania parki... Otóż jak będą bardzo podobne, to nie będziesz musiała się koncentrować na tym, czym się różnią, tylko rach-ciach, zajrzysz gdzie trzeba i juz będziesz wiedzieć, który to chłopak, a która dziewczynka :)
Gratuluję!


To samo moj chlopak powiedzial :) ze nie bedziemy musieli kokardki wiazac na nozkach :)
 
Morgenrood gratulacje :-) Jak tam nasza płciowa rywalizacja? Kto liczy. Swoją drogą zawsze zastanawiam się ja mamy rozpoznają swoje jedniojajowe bliźniaki. Niepojętne to dla mnie
 
Orchidea, zapraszam, bede dozgonnie wdzieczna.:-):-):-)

Morgrnrood, super, gratuluje parki!:-)

Tush, my mieszkamy w Irlandii Polnocnej, Co. Armagh. Ja bylam mega zadowolona z takiego porodu - od samego poczatku zajmowalam sie malym, bylam zmeczona, ale nie wykonczona i normalnie funkcjonowalam.:tak:
 
reklama
emkamek - zastanawiam sie nad porodem w wodzie pod sam koniec bo tak do samych partych to ja "joge" uprawialam jak rodzilam Nastusie i teraz tez tak zamierzam. Pamietam jak przyjechalam do szpitala po odejsciu wod i skurczami co 2min mialam rozwarcie na 2cm... ale moze to zasluga tej "jogi" ;) to jak mnie bol trzasnal w pewnym momencie to mialam rozwarcie 9cm i biegiem wiezli mnie na porodowke hehehehe.
Powiedz mi czy to usmierza bol ??? Pewnie to zalezy od rodzacej, co ? Moja kuzynka sobie bardzo chwali i mowila ze prawie boli nie czula :shocked2:

Slimakowa - gdzie ty mieszasz w tym kuj-pomorskim?

Jesli chodzi o porody, ja ogladalm przed urodzeniem Nastki i sobie myslalam "boze ja dam rade jak ja byle maly bol i lykam tabletke" ... ale dalam rade. Teraz tez ogladam :) Na ktoryms programie (dla mam z UK) jest program ONE BORN IN ONE MINUTE... tez fajny.

Kochane, a ile przybralyscie juz na wadze od poczatku ciazy ?????????
 
Do góry