reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Ja tam podziwiam wszystkie podwójne (i więcej...) mamy. Ja przy jednym czasem nie mogę się zorganizować. A Wy świetnie dajecie sobie radę!

Basieniak oby się nie powtórzyło!

Corin może faktycznie w szpitalu szybciej to pójdzie - zrobią badania i przynajmniej będzie jasna sprawa.

Mój Szymek od paru dni zaczął gryźć piąstkę. Od kiedy trafia już nią bez problemu do buzi to tak ją memla zaciekle, że mlaskanie słychać w drugim pokoju. Wasze maluchy też tak mają??
A i pocałowałam dzisiaj że tak powiem klamkę w kościele. Kancelaria czynna w środy i czwartki a nie we wtorki i środy jak mi wczoraj powiedzieli przez telefon. By ich chudy byk ścisnął... Przez nich porysowałam w dodatku zderzak :-p:sorry2:
 
reklama
Miczka mialam ten sam problem z piastkami poszlam do lekarza okazalo sie ze sa to afty... owin malec wskazujacy gaza jalowa ... i wsadz malemu do buzi jak zacisnie i zacznie mocno pocierac...jezyczkiem o ten palec to znaczy ze ma afty i swedzi go jezyk ... ak mi powiedziala pediatra
 
Bo moj tak czesto robi jak gryzie sobie piastki to tez z glodu .. albo te afty... a nie ma bialych nalotow w buzce albo takich drobnych czerwonych krostek ? ?Na jezyczku wargach albo podniebieniu polczkach jak bedze ziewac to najlatwiej
 
Krzys tez tak mlaszcze jak zglodnieje. Slychac go wszedzie, smiejemy sie z Czarkiem ze to wojna psychologiczna o cycucha, jakby tatus o nim pomyslał to on przypomina do kogo teraz naleza ;-)
Miczka ja nie myję dziąseł. Nice też nie myłam. Powinnam??
 
Miczka, Vera mój mały od 3tygodnu pożera piastki albo kciuk a nic w buzce nie ma i robi to czzesto po jedzeniu.. po prostu szykuje dziasełka+ obfite slinienie..
myjje buzke jak miczka przy kąpieli aftinem od początku

a ja chyba muszę się zastrzelić.. nadal się leczę :-(kontrola za 2 tyg a teraz kolejne leki za 100zł... widac to czego nie wydalam na poród to teraz z nawiazka idzie..załamka
 
No raczej buźkę ma czystą. Stawiam raczej na kolejny etap w rozwoju :-) z głodu to też nie jest bo kiedy jest głodny to inaczej wygląda - czasem mu się zdarza w nocy i to miał od początku ale tak mniej świadomie to robi. A teraz bardzo go to pasjonuje i ciekawi :-D
Mailuj ja myję od początku zwykłą wodą przegotowaną. Żeby właśnie żadne paskudztwa się nie robiły. Ale jak u Was nic się nie dzieje to też dobrze :-)
Konwalianka Ty to się namęczysz z tymi infekcjami :baffled:
 
No i przeżyliśmy ten dzień:-) Ale dzieci zasnęły w 3 sekundy:-)
Ja myłam Łukaszkowi dziąsełka, ale nie pamiętam czym. A Stasiowi jakoś na razie nie. Ale czasem chyba powinnam jak mu się tak ulewa.
 
reklama
Cześć!
Spacer-kupa-spacer kupa
Oto mój dzień więc chwalić się nie mam czym, ale pokomentuję bycie nie zapomniały o mnie
Madzia oczywiście, że wyczuwają różnicę- ale cycowe to mają wbudowany czujnik braku cyca –reakcja natychmiastowa bo tatuś cyca nie da
Basieniak…wiadomo skąd krew?
Corin Tule…
Mondy a przejdź się do klubu kangura –sama sprawdzisz co ci pasuje –ja bym tkana Nati polecała (choć Pentelka też nie ma złych), zaraz z elastyka dziecko wyrośnie a tkana dłużej –a wiązań i tak się trzeba nauczyć
Miczka i u nas mlaskanie rączki-na głód szczególnie
 
Do góry