reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

reklama
wydrusiu a ja jesli chodzi o owocki to uwielbiam wszystkie i to najlepiej skrzynkami:)
iwonus to małza zagnaj, niech wsiadzie na rowerek i przywiezie zonce wszystko to na co ma ochote hihi:-)
 
Widzę, że dzisiaj owoce dominują;) Ja nimi zastępuję słodkości;)

Uciekam spatuchny, wszystkie głaszczę po brzuszku:) Dobrej nocy:)
 
maqnio w tym problem że męża nie ma, bo wyjechał do pracy jutro po południu wróci, takze w rzaden sposób nie zdołam zaliczyć winogronka... no chyba że po kabelkach podeślesz troszkę :-D

psotka dobrej nocki i kolorowych snów :-)
 
reklama
Iwonus, nie wygłupiłas sie, skad mogłaś wiedzieć ze to takie odległosci sa ;-)

Dziewczyny, jesteście straszne z tym robieniem smaków... Jutro z rana lecę po owoce, pomarańcze, winogrona i arbuza. Paskudy jesteście i tyle wam powiem ;-)

Marzenko, może budyń zaspokoiłby twój smak na słodkosci? Albo jogurt z łyzeczka kakao, a do tego miód albo cukier puder (jeśli masz gorzkie kakao). Czasem tak sobie robię, lubie też wkroplić troszke aromatu do ciasta, wtedy "deser"nabiera innego smaku ;-)
 
Do góry