reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

hej dziewczęta:-)


u nas nocka klasycznie, pobudka o 2 i po 6..:confused2: wlaśnie wymyślam, co by tu robić, pewno przejdziemy się okolo poludnia na spacer, potem skoczę do mamy zrobić jej manicure, bo dziś idą z tatem na jakieś party;-) póki co Maly buja się w huśtawce, oczywiście zaczyna się już niecierpliwić, więc zaraz będę musiala go zabawiać..

ewelad te bóle żolądka na pewno nie z glodu, to moge Ci zaręczyć:-D a co do sloiczkow, to naprawde fajna promocja byla, bo za każdy placilam 1,89zl, gdzie normalnie np. takie obiadki są za 3,40.

tiffi ja mialam juz nieraz robiona gastroskopie, jakieś 2 lata temu ostatnią i wtedy wyszlo, ze mam stan zapalny żolądka i polipa. Gastrolog zasugerowala, zeby wyciąć tego polipa, bo może się rozrastać, ale mówi, że taki zabieg wiąże się np. z możliwością przebicia przelyku lub krwawieniem.. wiec olalam sprawe:sorry2:

JakMa witaj:-)
 
reklama
JakMa witaj :-) ja tez dolaczylam niedawno, gdyz termin porodu mialam na sierpien i bylam przez cala ciaze na forum sierpniowek a okazalo sie, ze maly urodzil sie w lipcu noi przenioslam sie tutaj :-D

witam z rana :-) u nas nocka ok, rano troszke maly pomarudzil, cyckanie, przebieranie, ulewanie, plakanie itp az dostal smoczka i... zasnal w 10sek :rofl2: mamusia nie wiedziala czego dziecku potrzeba ;-)
teraz jem w spokoju sniadanko, pogoda za oknem piekan, slonko swieci, ale slysze ze wiatr nadal pizdzi, podobno popoludniu mu przestac wiec wtedy na spacer pojdziemy.

widzialam, ze o dietach piszecie, mi sie wydaje ze kazdy organizm inaczej reaguje. ja rok temu na 2 tyg przeszlam na diete, zero pieczywa makaronow fast foodow itp, lekka kolacja o 18 i w zasadzie tyle i schudlam 8kg :szok: a moj maz w tej samej sytuacji 3kg. tak wiec co organizm to inna reakcja, chociaz wiadomo cwiczenia sa najlepsze, ale na poprawe sylwetki a nie spadek wagi ;-)
ja na szczescie zrzucilam juz kg ciazowe a mimo unikania obzarstwa itp bylo ich calkiem sporo, bo 23:baffled: a nawet waze juz 2kg mniej niz przed ciaza wiec jestem happy i czekam co bedzie dalej, bo glodomor niezle mame wysysa :-D

milego dnia!!!
 
aneta, grunt to pozytywne nastawienie.... nie nakręcaj się, nie czytaj za dużo neta, dbaj o siebie i spokojnie czekaj na kolejne badanie. zawsze też możesz poradzić się drugiego lekarza. trzymam kciuki, żeby to był "zwykły" stan zapalny. trzymaj się kochana!

agatka, nie mam nic przeciwko ćwiczeniom, tylko na razie czasu i siły na nie nie mam... od listopada wybieram się na siłownię, karnet już zakupiony, muszę tylko wyjściówki wynegocjować z chłopem...ehh

ashika, tez karmimy dr brownem. zakupiłam na początku przy hockach klockach z kolkami, a żeby były wygodniej to 3 sztuki...drogie pieruństwo, dostanie jako wyprawka na nową drogę zycia, jak się będzie chajtał, zamiast zastawy rodowej :-)

JakMa, witaj i zapraszamy!!


a my wczoraj u okulisty, młody pojęczał, jak dostał kropelki do oka na rozszerzenie źrenic, później już był grzeczniutki. Pani powiedziała, że dziś dzieci płaczą nieparzyście - nasz był parzysty. Chciała zrobić odliczanie i nieparzyste dzieci zaprosić jutro :-) Zaliczylismy juz 3 wizyty, kontrolna jak będzie miał roczek, no i git.
Nocka spoko, odkąd katar nie meczy zasypia po kąpieli ok. 20, śpi do 7.
Dziś wieczorek wyjście! Los koncertos i browarek, boskość!!!! oby poranek w sobotę był znośny.....
na śniadanie jajecznica, pomidor, ogórek, rzodkiewka, szczypiorek, jako że bez chlebka, to już głodna jestem eszzzzzz....a cukierki leżą i kuszszsząąąą
 
Ello


ewcik zapasy na zime robisz ;-) a co do huggies to mnie sie wydawaly troszke grube i twardawe, wiec poniewaz kupilam zbiorcze opakowanie zostawilam na tzw pozniej jak bedzie dziecie mobilne. A jak chusteczki odparzaja??


ewelad nie boj zaby rozlozymy sie z synkiem na brzuchach na lozu i on bedzie podziwial kolorki a ja bb na lapku :-D


aneta nie doczytalam chyba czegos ale badania czasami wychodza roznie


agatka natalia w srodku rurka i jakby kolo mlynskie pod zatyczka, a co do loza to ja chcialam takie 180x200 ale spasowalam bo mam diabelski plan teraz mamy dziecinne lozeczko w pokoju, ale w przyszlosci jak przerobimy sypialnie na taka tylko sypialnie to kupie dwa materace a loze zrobie na zamowienie i bedzie takie wielgachne minimum 200x200 m sie smial po co mi takie. Proste jak sie obraze nie bede musiala lozka zmieniac tylko sie przesune i bede spala bez niego :-D


jakma witaj


maruska swietny pomysl z ta "zastawa rodowa" moze wezme przyklad ;-)



A ja zaczelam mlodego karmic o polnocy sama z siebie, bo zazwyczaj bylo tak ze jak usnelam to on za 15 -20 min budzil sie na jedzenie i koszmarnie bylo, a ze nie jestem z tych co ze slonkiem chodza spac to o polnocy butla i ja tez w kimono uderzam od razu a potem cyc bo len smierdzacy jestem :zawstydzona/y:. Musze kupic nowa wage, bo stanelam na naszej i okazalo sie ze waze 1kg wiecej niz 3 tygodnie temu :szok: a ciasne spodnie z tylka leca wiec cos tu jest nie tak :no:. Jeszcze niedawno bym zjadla wszystko nieomal z zakazanych rzeczy a dzisiaj jak wiem ze za chwile bede mogla to nie mam ochoty juz nie pachnie tak ladnie jak kiedys :-(
Rozrywki domowe rozpoczete czyli pralka tancuje, lece nadrabiac reszte bo jutro wielki dzien przestawiania mebli :tak: znowu :-):-):-)
Milego dzionka
 
Cześć.

Ale mnie M wczoraj zdrzaźnił:crazy: Pojechałam z Emi na to ściąganie kamienia na 17 i jak nigdy nie było poślizgu więc 15 minut po 17ej byłyśmy po. Dzwonię do M że może skoczę w takim razie na zakupy (bo on miał jechać jak wrócę) a on że jak zdążę to ok. Myślę sobie że co on, do kąpieli o 19ej spoko zdąże. No i pojechałam. On dzwoni znów 17.50 i pyta jak tam a ja że już wychodzę i wkurzyłam się już że dzwoni jak pos....y:dry: Ale jeszcze gacie mu wybierałam więc w drodze byłam 18.15 a on znów dzwoni, no myślałam że go zjade ale on się zapytał czy ja pamiętam o jego angielskim o 18ej:szok: Nie pamiętałam:zawstydzona/y:Wróciłam i przepraszam i przepraszam a ten zrzędzi i zrzędzi. Podjęłam ostatnią próbę i mówię czule nie gniewaj się a ten - przeprosiłaś i dobrze a teraz się do mnie nie odzywaj:baffled: To cha ci w de pomyślałam i się nie odzywam:dry: Ale to nic, mała jak zawsze popłakiwała wieczorem bo była już śpiąca ale chciałam ją nakarmić bo jadła przed kąpielą, inaczej wstałaby niebawem, uspokajam ją szybko bujaniem , wyczuwam moment i wtedy załapuje cycka:-D A M żebym mu ją dała to ją uspokoi a ja że radzę sobie w ciągu dnia to i teraz sobie poradzę a on że widać kiepsko sobie radzę i co za matka że pozwala dziecku płakać:szok: No i przegiął, nawet padalcowi nie odpowiedziałam bo szkoda słów. Jak on śmiał coś takiego powiedzieć:wściekła/y: Kiedyś bym się rozbeczała (a dokładniej w ciąży:-D) ale teraz tylko się w....am:crazy: Niestety musieliśmy razem spać. Położył się na plecach i zerkam a on przysuwa twarz i mnie obserwuję, pytam się więc grzecznie czego się gapi:-D A on że patrzy czy śpie. Odzywam się tylko służbowo, obiadu nie będzie a w kuchni zostawiam z premedytacją burdel a w szafce śmieci do wywalenia, będę dobrą mamą i cały dzień poświęcę dzieciątku:-D Ale poważnie, ja uważam na słowa i nawet jeśli on robi coś nie tak mówię to mimochodem bez śladu krytyki a udaje mi się to bo nie pyskuje i się nie obraża:-p O on nie patrzy, pierdyknie coś w złości i ważne że sobie ulżył. Oj skończyło się,albo się szanujemy wzajemnie albo nie będę już jego przyjaciółką kochanką sprzątaczką kucharką i co tam jeszcze:-D

Niunia ma przedpołudniowa drzemkę 15 minutową to może zdążę poczytać:tak:

dzamena ma niby spróbować i iść z raz czy dwa ale czy pójdzie to się okaże:sorry2:

mysza a co konkretnie posłuzyło za balast?:-D

louise mam nadzieję że na kontroli wsio oki;-) No moja też nie śpi w markecie, na koniec kimnęła a tak to się rozglądała a ja zagadywałam i non stop z bananem na twarzy żeby widziała że to przyjemność ma być:-D Tortilla mniam :tak: Żółty jem praktycznie tylko jako posypka albo w zapiekankach bo jest jednak ciężki. Za to cemembert wcięłam ostatnio i spoko-uwielbiam:happy: Zabierz M kompa, przecież bb ważniejsze niż jakaś głupia gra:-D

ewcik to mniemam M bardzo zadowolony:-D

agatha to przykro że jeszcze nie idzie do domku Maja, oby już nic nie wychodziło nowego! O Hanię niepotrzebnie Cię zestresowała widzisz baba:-p Skoro tak to manny niet:-D

tiffi mnie nie mówili że mogłoby być lepiej tylko że ważne że nie dwója ale to też nie dobrze bo miałam naukę głęboko w nosie:-D No i teraz tego żałuję:zawstydzona/y: Emi tłumaczę że gdyby miała problemy z nauką nie czepiałabym się ale skoro wiem że zdolna ale leniwa to się czepiać będę:-D Ale to nasza tajemnica bo poprosiła żeby M nie mówić bo ten by się nabijał pewnie:-p Tłumaczy mi też że przecież plus dostała a ja że plusa to sobie może w nos wsadzić:-D Ona niby się obraża ale pod nosem śmieje:-p
Oczywiście była też powtórka całego materiału z przyrody:-p

Mlekożłop wstał:-p
 
CZESC DZIEWCZYNY PISZE W POZYCJI PRAWIE LEZACEJ BO MŁODY CYCEK W BUZI I CHOC CHWILA SPKOJU
AGATHA KURCZE BIEDNA MAJUNIA,NIESTETY TAK TO JUZ Z NASZYMY DZIECMI JEST ,MUSICIE WYTRZYMAC
A HANYS NA BANK BY ZAUWAZYŁA BRAK CYCA
ANETKA PRZESTAN SIE NAKRECAC Z TYMI RAKAMI ITP ,POZYTYWNE MYSLENIE TYLKO I WYŁACZNIE
LOUISE FAJNIE ZES ZNALAZŁA CHWILKE BY ZAJZEC ,ZDRÓWKA
TIFFI KOBETO JA CI WSPÓŁCZUJE TAKIEGO NOSZENIA NA REKACH I PŁACZU BO JA PO TRZECH DNIACH TO MYSLAŁAm ZE OCIPIEJE
MARUSKA JAK TAM DIETKA?SCHOWAJ TE CUKIERKI,NO CHYBA ZE CWICZYSZ SWOJA WYTRZYMAŁOSC
EWCIK NO TO JEDZENIA DLA MAŁEGO NA BANK CI NIE ZABRAKNIE
ASHIKA Z JEDNEJ STRONY NAWET CI ZAZDROSZCZE TEGO ZAPRZESTANIA KARMIENIA,ALE W SUMIE TO NIEWIEM BO MNIE JUZ JEST ZAL JAK POMYSLE O TYM ZE JUZ ZA CHWILE MUSZE PRZESTAC BO PRACA ,A CO DO JEDZENIA TO WIESZ ZE ZAKAZANY OWOC NAJLEPIEJ SMAKUJE A SKORO JUZ NIE JEST ZAKAZANY.....
JEDYNECZKA A TO ŚWINIA JEDNA,JAK ON TAK MOZE TYM BARDZIEJ ZE PRZEPROSIŁAS,MASZ RACJE -NIC NIE RÓB NIECH WIDZI CO TO ZNACZY JAK BRUDEM ZAROSNIE,ALE I TAK ZARAZ ZMIEKNIE I BEDZIE CIE ZACZEPIAŁ TA SWOJA GEBĄ PRZYSTOJNĄ I SIE POGODZICIE -Z KAD JA TO ZNAM
MÓJ MNIE TEZ WCZORAJ WKU....ŁBO WIECZOREM CHCIAŁAM ISC NA SOLARIUM,KTÓRE ZNAJDUJE SIE NA MOJEJ ULICY,WCWSNIEJ NGDY NIE MIAŁ JAKIS ALE A WRECZ PRZECIWNIE A WCZORAJ NIBY NIC NIE MIAŁ PRZECIW ALE CO CHWILA O COS SIE DOWALAŁ WIEC STWIERDZIŁAM -TAK TO PROSZE BARDZO NIE IDE ALE GORZKO TEGO BEDZIESZ ZAŁOWAŁ,OCZYWISCIE WALNEŁAM FOCHA A TEN ZMIANA OD RAZU -NIE MISIEK NO IDZ ,IDZ ALE TERAZ TO JUZ MÓGŁ MNIE CO NAJWYZEJ CMOKNĄC TAM GDZIE SWIATŁO NIE DOCHODZI,DAŁAM MU NAKARMIONEGO MAKSA I Z TEGO WKU,,,,A ZACZEŁAM JEZDZIC NA ROWERKU A ON SIEDZIAŁ I ZABAWIAŁ MAŁEGO JAK RYCZAŁ A CO SIE NAWKURZAŁ TO MAŁO ,MIAŁAM SATYSFAKCJIE NIE POWIEM BO ZOBACZYŁ JAK JA MAM PRZEZ CAŁY DZIEN ALE PO GODZ GO WZIEŁAM BO JAK ZOBACZYŁAM W CO ON GO UBIERA DO SPANIA TO NIE WYTRZYMAŁAM.PÓZNIEJ CHODZIŁ ZA MNĄ ZBITEGO PSA NO TO WYBACZYŁAM,ONI TO MYSLĄ ZE JAK JUZ CHODZA DO PRACY TO NIC WIECEJ NIE MUSZA ALE NIE MA TAK DOBRZE
 
My dzisiaj o 8 byliśmy na szczepieniu 2 dawka i o ile szczepienie jako tako to teraz dramat - biedny cały czas płacze z przerwami na 10 minutowe drzemki. Franio mało mi przybiera przez ponad 1,5 miesiąca przybrał 670g, ale lekarka nie przejęła się tym więc pewnie nie jest tak źle.
pati - zagłosowane

Plecy mi wysiadają... bolą już nawet przy siadaniu, nachylaniu, a ten mój książę tylko na rękach by się nosił jak nie to ryk, w łóżeczku to góra 5 minut poleży sam, zabawki go nie interesują ewentualnie moja ręka. A dzisiaj po tym szczepieniu to chyba w ogóle będzie szał ciał.
 
reklama
Mam pytanko, jak maluszka pobierali u was krew?tylko z żyły czy może z palca?

tiffi a jak oni pobiorą próbkę moczu? A ty do tych torebek tak? Ja bym chciała zrobić badanie prywatnie ale się boję że źle pobiorę i się zmartwie niepotrzebnie:baffled:

ashika daj znać jak przetestujecie nowe łoże czy jest oki:-D też kupuję to mielone w biedronce i to od lat i nigdy się nie nacięłam żeby było np. nieświeże.Dobrze słyszeć że twój M się poprawił;-) Podsunąć mu he he:-D Noooooo my przecież mamy służące na co dzień które zmywają piorą sprzątają gotują i podtykają nam pod nos:-D
 
Do góry