reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

hejka

my z małym dziś spędziliśmy cały dzionek u rodziców,miło było,spacerek zaliczyliśmy gdy na chwle przestało padać,mama mnie obdarowała torbą jedzenia i smakołyków, nie ma jak u mamy :tak:
wczoraj byliśmy na spacerku i zachaczyliśmy o rossmana,zakupiłam pare rzeczy dla małego i krem na wiatr i mróz z babydream,używam innych kosmetyków z tej firmy i jestem zadowolona więc wzięłam ten kremik


dzamena ja idę po recepte w poniedziałek,mam nadzieje że mnie lekarz przebada, kiedy wracasz do pracy? zdrówka dla synka

maruśka dla TWojego skarba też zdrówka życzę

mruczka daj znać jak te pieluszki się sprawują

kamka ale ładnie rośnie Ci córeczka:tak:

mloda mamuska ja z babydream z kosmetyków jestem zadowolona ale pieluszek nie miałam z tej firmy, a używamy z pampersa i są oki

myszka ojej,ale wywiad tej położnej, 100 pytań do....

agatha bidulka, niech szybciutko zdrowieje i wraca do domciu:tak:

ewelad ciesze się że u Was lepiej

agatka no nieźle teść zaszalał z syfkiem:baffled:

jedyneczka miłego spotkania jutro i obyś była olśniewajaca,kinol zatuszujesz korektorem czy pudrem :))

louise jaki sliczny awatarek,miło Was widzieć, co za okropny zabieg,oby szybko przestało boleć:tak:

madzik my jeszcze 2 bo Michałek szczupły,ale jeszcze na pare dni mamy a potem juz 3, spróbuj te 4 bo szkoda jak by się mała miała męczyć jak jej pampki te nóżki obciskają udanego spotkanka jutro

tiffi mój też uwielbia paluszki,moja lekarka mówi że lepiej smoczek niz kciuk,ale smoczka coś ostatnio nie chce,tylko rączki i rączki,taki etap mają nasze dzieciaczki:-) faaaajny ten stolik,szkoda faktycznie ze nie po polsku ale za to jaka obcykana w innych językach będzie Zuzia:tak:

ewcik owocnego zbierania materiałów w bibliotece

aaaaa miałam Wam pisać ze kupiłam parę dni temu z herbapolu "herbatkę dla kobiety karmiącej" i zauważyłam że mam pełniejsze piersi niż dotychczas, wcześniej piłam herbatkę laktacyjną z hippa w granulkach ale tam ziół w składzie to pare procent, a w tej to 100% ziólek,tylko trzeba zaparzać 10min ale naprawde mam więcej mleka,o taka Herbapol Kraków Herbatka dla Kobiety Karmiącej Fix - opinie, zdjęcia, informacje - bangla.pl

lecę do łóżeczka,mały pocycał z obu piersi i śpi,oby znów tak do 5:-)
papa
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mysza, Mruczka postaram się zalogować, ale nie obiecuję-może to przekroczyć moje możliwosci intelektualne:-D może i ja w końcu wezmę udział w jakimś konkursie;-) kliknęłam-słodkie fotki!
kama no to oby przeszła Majeczce gorączka:tak:
jedyneczka no tak po wegetariańsku żeby było i z zielska, to paprotka przyszła mi na myśl- taka roślinka doniczkowa:-) hmmm szkoda by było nie rozwijać potencjału, ale nic na siłę-może na próbę pójdzie i ją wciągnie:tak: no to masz zasięg jak mój D-czasami i do telewizora, jak poważnie kichnie i nie zdąży ręką wyłapać:-D a prezentować się będziesz zapewne olśniewająco-stare przysłowie mówi, że ładnemu i z denaturowym kinolem ładnie:-)
Ewcik przekaż proszę zięciuniowi życzonka od tesciowej czarownicy i Liliputki:-D no i gratki przewrotu:-)

a ja dzisiaj pocałowałam Lilcię w szyjkę i robiłam jej tam takie 'pierdzioszki' Ta wariatka mała zaczęła się chichrać jak szalona- w głos!!! myślałam, że przypadek, ale powtórzyłam to całowanie pierdzioszkowe i znowu! więc od rana chodzę i co ją dorwę w swoje ręce, to wykonuję ten manewr i za każdym razem tak się chichra:-):-):-) wspaniałe to jest:-)
 
Ostatnia edycja:
hej

ja tak szybciutko, bo Mały już kwęka, więc trza mu jakąs rozrywkę zmajstrować:-D

jedyneczka do cyca to on się też obracał, ale teraz to taki hmmm.. przewrót :-)

ewelad u nas to samo z pierdziszkami w szyjkę i brzunio-gdzieś od 2 tygodni Marcepan chichra się przy tym na głos-boskie to jest:tak:

ok, będę uciekać póki co, potem do tej biblioteki idę, a Mama z małym na spacer. Miłego dzionka :-)
 
dzień dobry
Ja się pobudzam laktatorem, własnych myśli nie słyszę przy tym dziadostwie, ale mała śpi twardo :-D
nadiaa zagłosowane - zdjęcie rewelacja :-)
anetka- a gdzie kupiłaś tą herbatkę??
A mi smutno. Siedzę cały week sama... jak ja tego nie lubię, na bb zazwyczaj pustki, nie ma co robić, tv też szału nie robi... najchętniej poszłabym spać na cały dzień, szkoda tylko, że Nina nie podziela mojego starego hobby :-)
W super-pharmie są pampersy economy za 42,99 i chusteczki duopack za 10,99. Ewentualnie sobie luknijcie gazetkę ;-P
http://www.superpharm.pl/promocje/index
 
Ostatnia edycja:
Ello

Poczytalam na szybko i pamietam tylko tyle

agatha zdrowka trzymam kciuki

louise bedzie ok w koncu

ktos pytal o nosidelka ja mam bebe confort "isys" i tez sie nadaje od poczatku mozna nosic przodem i tylem i da sie odpiac spiace dziecko

jedyneczka cora jak ma predyspozycje to warto


Konczymy karmienie piersia :-( zal mi ale trudno nie da sie na sile nic. Maly nie spi w ciagu dnia prawie w ogole i maruda okropna ale lepiej sie robi odkad wprowadzamy mieszanke bo wieczory sa lepsze niz byly. Tesknie za wami :zawstydzona/y:


Pozdrawiam wszystkie goraco
 
hello:)
dzamenko chcialabym miec takie zaparcie i silna wole do cwiczen,ze mnie len okrutny!!!
mysza zaglosowane,sliczna mala calineczka,urocza ta fotencja!goraczka po szczepieniu,naszczescie po czopku szybko przeszla.
jedyneczko oby to nie alergia na gosci;-):-Dnie wiem jak namowic Emi ale skoro dziewczyna ma ambicje to zal ich nie wykorzystac,ale tys sprytna to i cos wymyslisz,moze niech idzie chociaz raz i akurat sie spodoba.olsniewajaco to ty zawsze wygladasz,mysle ze nawet fioletowy nos tego nie bedzie w stanie zmienic.
mysza biszkopciki byly pyszne:laugh2:
ashiko ja jestem zdania ze nic na sile,wiadomo ze zal ale najwazniejsze zeby synus byl najedzony.wracaj do nas wracaj my tez tesknimy:tak:
pati poszlo!!!

u nas po czopku goraczka minela,Majus przespal cala noc z mala przerwa na herbatke i o 6 na mleczko,ostatecznie wstalysmy o 10:zawstydzona/y:a mala znowu poszla w kimono i drzemie sobie.Bratowa juz pojechala szkoda bo duzo mi pomogla,zlota dziewczyna.
Zaraz wybywamy na spacer mimo ze pogoda taka se.
Nic tu po mnie do pozniej;-)
 
dzieńdoberek:-)

troszkę posprzątałam, bo mój D wczoraj kucharzył i mi nabrudził:-) ale za to obiadek jest-chili con carne:-) Liliputka pospała ładnie do 6.30, potem dalej do 9, ale tak się nagadała, że o 11 zjadła i dalej w kimono-a ja na spacer się szykowałam, no nic, może później, chociaż pogoda nie teges
Mysza ja właśnie otwarałam ostatnią paczkę pampków przyniesionych w darach, więc albo muszę zakupić, albo kogoś zaprosić:-D
Ashika ważne, żeby dziecko najedzone i szczęśliwe było, bo wtedy i mamusia w lepsiejszym stanie:-) a jakie mleczko wcina Maksio? no i wracaj do nas, gdyż tęsknię:-)
pati powodzonka z chrzcinami!!!
kamcia dobrze, że gorączka minęła:-)
 
reklama
Witajcie wkoncu po 3 dniach proby napisania co kolwiek udalo sie chyba:-)sie okaze.,
Czytac czytalam ale na odpisywanie nie dawalam juz rady. Poki co latamy po lekarzach. Mlody ma zapalenie oskrzeli teraz a Martynka nadal uszko zaczerwienione i gardelko zaczerwienione wiec zamiast lepiej jest gorzej jedyny plus ze w dzien caly czas spi ale wieczorami sa problemy naje sie i placze. Z lewej piersi nadal sa problemy pije jak sa ciut pelniejsze nie wiem moja Pani z poradni na urlopie wiec dopiero w poniedzialek bede dzwonic.
Jedyneczka pamietam jak ci pisalam o tym lulaniu na rekach i co sama jestem nie lepsza przez ta chorobe mala budzi mi sie w nocy chociaz raz o 3 -3,30 zdarza sie ze 2 razy i juz tak ladnie nie zasypia zje odkladam do lozeczka a ona w ryk wiec raczki:-)
Agatha uu to nie dobrze duzo zdrowka wytrzymalosci i szybkiego powortu do domku i oby Haneczka nie dopadlo to samo.
Dzamena podziwiam cie za tyle checi ja to od kad mala nie przesypia nocy jestem do nieczego i ciezko mi cokolwiek zrobic.
Luise witaj kochana i wracaj do nas jeszcze troszke i Stas bedzie cudny a awatarek sliczny.
Madzik my 3 z pampersa z hagisow 3 sa jeszcze za duze wiec 2 ale poki co mamy pampersy.
Tiffi moja tez smoka wypluwa i lapki do buzki wpycha sa owiele smaczniejsze najwidoczniej:-)
Ewcik milej lekturki:-)
Anetka w takim razie i ja sproboje tej herbatki bo po hippie tez mi nie sluzylo:-)
Jedyneczka moze bys wpadla do mnie i posprzatal za mnie??plissss:-D a ja wezme nadinke na spacerek a tak powaznie to dzisiaj moja mama przyjezdza mi poprasowac bo ja nie mam kiedy w dzien caly czas latam a wieczorem juz nie mam gdzie poprasowac bo jak mala idzie spac to trzeba tv i swiatlo pogasic:-)taka wygodnisia musi miec spokoj.
A jesli chodzi o Emi to nie pomoge bo nie jestem jeszcze w takiej sytuacji ale mysle ze powinnas ja jakos namowic zeby chociaz poszla raz na probe niech nie przejmuje sie kolezankami bo za pare lat moja sie rostac i pojda kazda w inna strone.
Ashika szkoda ale jesli tak sie dzieje to trzeba wybrac to co dla dziecka najlepsze a zasiegalas pomocy w poradni laktacyjnej?? warto ja zasieglam i udalo mi sie mala nadal karmic a tez juz mialam przestac:-)

A ja czekam na M ma przyjechac z mama i jedziemy do M kuzynki prosic na chrzestna bo niestety mojej kuzynce ksiadz nie wystawil zaswiadczenia i nie moze zostac a chrzest w przyszla niedziele sukienczke juz kupilam wiec teraz tylko czekam co by zdarzyla przyjsc:-).
Wogole ostatnio jestem do niczego mala z ta lewa piersia cyrki odstawia wieczorem tez a tak slodko zasypiala. Mam dolka przez moje M wkurza mnie niemilosiernie, do tego sie oddalamy a szkoda gadac. ale stram sie nie smucic co by mala nie odczuwala tego.
Uciekam sie szykowac i mala mlody z mama zostaje bo musi lezec ale wez takie dziecko zmus masakra. Milego dnia i weekendu
 
Do góry