reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Tiffi ja mam dobry kontakt z teściową nawet ,więc jak mnie prosi czy może od czasu do czasu na wekend zaopiekować się małą to nie protestuje.Dzwonię do niej wtedy kilka razy i się pytam co i jak-mała już tam była 4 razy ,więc już trochę przyzwyczajona.Zresztą chce ja przyzwyczajać do innych,żeby później nie było płaczu jak gdzieś ją trzeba będzie zostawić.
Poczytałam o tym Kerium i chyba sobie to zamówie,ale cena niezła.....
Ewelad Ty tez imprezowa mamuśka :))A co-trzeba się czasem zabawić :))
Dzamenka 300 pompek to ja chyba przez całe życie nie zrobiłam hehehe-pewnie masz brzuch już jak kaloryfer :))
Jedyneczka wowww-tyle posprzątane-masz powera niezłego widzę
 
reklama
dzamenka białe pólsłodkie, ale za dawnych czasów jak się skończyło, to nie byłyśmy z koleżankami nigdy grymaśne i szło wszystko, co się znalazło na składzie:-D
tiffi u nas dawałam smoka, jak była potrzeba i były takie dni , że mała często go duldała, ale wcale się jakoś nie przyzwyczaiła, bo teraz smok to tylko na spacerach i to tylko wtedy, jak się obudzi i kwęka, a widzę że niedospana, w domu bardzo rzadko, kilka razy w tygodniu, albo wcale , a łapka idzie w ruch jak wstanie rano głodna, leży sobie cichutko tylko ciumkanie słychać, w ciagu dnia rzadko, z tego, co ja czytałam, zdrowszy smok, ale już tu kiedyś rozgorzała dyskujsja i zdania są podzielone:tak: fajny prezent, będziesz miała małą poliglotkę:-)
madzik fajnie z tesciową, u nas też miało być tak pięknie, a wyszło jak zwykle:baffled:
 
hej laseczki

ja tylko na chwilkę, bo zaraz kąpiel szykujemy.. dziś nawet fajny dzionek u nas, odwiedziliśmy koleżankę, potem obiadek, a następnie do biblioteki-tzn. ja, a M na przymusowy spacer po mieście do czasu, aż ja wyszłam z biblio-dopiero co do domu wróciliśmy;-)

Marcello kończy dziś 3 miechy i z tej okazji nauczył się samodzielnie przewracać z plecków na boczki i z powrotem-i to zupełnie świadomie:-)

tiffi, ewelad Marcepan ssie kciuki na potęgę, denerwuje mnie to, już wolę mu smoka dać, niż żeby te paluchy ssał.. nie chce, zeby potem jakiś krzywy zgryz miał.. i w związku z tym przyzwyczaił się do smoka niestety:dry:

jutro chyba też bibliotekę zaliczę, a Marcelka wyślę na spacer w rewirach biblioteki z moją mamą, bo M pracuje ..
 
madzik fajnie, że masz taką teściową
ewlead moja też wkładałam palce, ale od jakiegoś czasu namiętnie wciąga samego kciuka. Ja jej daję smoka a ona czasem go wypluwa i wciąga kciuka
ewcik 3 miechy poważny wiek. Ja wkładam mojej smoka a ona woli kciuk

M z teściem układają parkiet, a ja próbuję znaleźć chwilę. Mała wzywa non stop towarzyska się zrobiła i chce by mama siedziała cały czas. Musze obok niej
siedzieć, jedną ręką grzechotać a drugą piszę.
Dobra woła, głośno
 
Dziewczyny jest konkurs rossmana - trzeba pokazać zdjęcie dzieciaczka we śnie, ale niestety, żeby oddawać głosy trzeba być zalogowanym użytkownikiem, może któraś z Was ma ochotę podaję link:
https://www.rossnet.pl/konkursy/?contrixId=10500002
Jeżeli któraś z Was się zarejestruje to proszę o głos na zdjęcie nr 1033 ;-)
Można też przejrzeć galerię, zdjęcia są super, fajną mam polewkę, dzieciaczki są słodkie :-)
 
hej:)
ja na chwilke,Maja goraczkuje od rana,pewno po szczepieniu,ogolnie zmierzla i tylko na rekach by sie nosila.
moje cukrzysko poszlo precz:)a tak cholernie balam sie wyniku.

milego wieczoru i do jutra-mysle ze mala pozwoli
 
Dziewczyny jest konkurs rossmana - trzeba pokazać zdjęcie dzieciaczka we śnie, ale niestety, żeby oddawać głosy trzeba być zalogowanym użytkownikiem, może któraś z Was ma ochotę podaję link:
https://www.rossnet.pl/konkursy/?contrixId=10500002
Jeżeli któraś z Was się zarejestruje to proszę o głos na zdjęcie nr 1033 ;-)
Można też przejrzeć galerię, zdjęcia są super, fajną mam polewkę, dzieciaczki są słodkie :-)

można oddać 5 głosów- my to 1041:-)
 
dzamena powaliło nie powaliło będziesz miała talię osy a my nie:-D mówisz ozdrowiał i daje popalić , no nie dogodzisz:-p:-D Ja jeszcze lodówkę umyłam ,leczo zrobiłam i dwa prania, potem się wykapałam a wszystko w uroczym towarzystwie Nadinki:-)

ewelad ha, dobra babeczka:-) A moja niunia nie była dziś na spacerze i od razu lepszy humor:-D Tam zaraz patologia, smakoszką jesteś i tyle :-DTe moje czopki też w zależności od wagi właśńie, 10-15 mg na kilogram masy ciała a czopek ma 80 ale przepoławiać nie można i weź człowieku utraf z wagą dziecka:-D Z jakiej paprotki?:baffled:

dzamena a skąd znasz bo chyba nie na naszym forum:-D

tiffi jak ty średnio znosisz paprykę to faktycznie Zuzia może też niezbyt ją przyjąć jak się do mamusi podała:sorry2: Moja ssie całą dłoń:-D Emi ssała smoka ale tylko w sumie do zaśnięcia po czym zabierałam a w ciągu dnia nie dawałam i wcześnie w miarę jej odebrałam, może jak miała 1,5 roczku i mleczaki miała oki a teraz ma wysuniętą mocno jedynkę stałą. No i na piersi była do roku a od pół roczku piła z kubeczka i to bez dzióbka więc butelki nie zna. Tak że nie wiem jak to z tymi smoczkami co lepsze a właściwie co jest mniejszym złem:baffled: Fajny stolik ale faktycznie mógłby być po polsku też.

madzik co to Kerium? No powera mam trochę też na siłę żeby nie mysleć o browarku i papieroskach:-D

ewcik gratki przewrotów dla Marcelka:tak: Moja też na boczki sie przewraca i to świadomie ale wyłącznie do cycka:-D

tiffi moja też sama niet więc przemieszczam się i korzystam po trochu ze wszystkiego - huśtawka, fotelik samochodowy albo mata, wspaniałe wynalazki:-D

kama no i dobrze że poszła cukrzyca w p...u:-D Biedna Maja, moja też gorączkowała, oby szybko jej przeszło!

A ja dostałam strasznego kataru ale to mi na alergiczny wygląda bo taki sam atak miałam w 3 miesiącu jak imprezę szykowałam stąd wnioskuję że albo od krojenia cebuli albo papryki jakieś podrażnienie albo co:confused: Nadinka zasnęła o 20ej, ciekawe więc jaka będzie nocka:-p Kurcze polonistka napisała żebym wyraziła zgodę na uczęszczanie Emi na kółko polonistyczne bo ma ponoć duże możliwości a Emi ściemniała że za tydzień a teraz się przyznała że ona nie chce chodzić bo tylko ona miałaby chodzić ze swojej klasy i wogóle to jej koleżanka powiedziała że jest mądralińska a ona nie chce mieć opinii kujona i
odstawać od reszty:baffled: Tłumaczyłam że to z zazdrości tak mówią, że to dla siebie robi itd. eks też ma z nia pogadać żeby choć na próbę poszła. Oczywiście jej nie zmuszę ale jak ją przekonać?:-(
 
Mruczka - zagłosowane ;-) śliczna focia
Jedyneczka - ciężko będzie przekonać, bo ważniejsze niestety co myślą koledzy i koleżanki. Ale może uda się Wam ją pokierować i znajdziecie jakieś sensowne argumenty. Z drugiej strony, jeśli nie chce sama z siebie, a nie tylko ze względu na opinię kolegów, to myślę, że warto poszukać innych zajęć pozalekcyjnych.
Kama - to z pewnością gorączka po szczepieniu, dobrze, że cukrzyca to tylko wspomnienie, no więc wirtualnie częstuję Cię biszkopcikami :-D
M ogląda "Noc w muzeum", boszzz jak ja nie lubię takich bajeczek...
 
reklama
mysza a my shreka oglądamy po raz enty:-p No własnie nic Emi nie chce, ani sport ani muzyka ani nic innego, normalnie jak mama w jej wieku:-D Na plastyczne chciała a potem jej się tez odwidziało. To tez pewnie komputer ja ciągnie do domu:dry:

Normalnie siedzę a tu mi kap kap z nosa:baffled: A jak kichnęłam to M musiał wytrzeć sobie cały bok od głowy do stopy:-D Najgorsze jednak że wiecie, chciałam w miarę się prezentować jutro (no dobrze, olśniewająco chciałam wyglądać:-D) a tu kinol będzie jak u amatora denaturatu:dry:
 
Do góry