reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

kama a ja jeszcze nie zrobiłam tego testu na cukrzycę i nie wiem kiedy zrobię
jedyneczka ja jakoś nie upatruję smoka, ze jest to co złego. Co do Emi może zapytaj ją jaki przedmiot lubi najbardziej w szkole, albo co by chciała robić jak dorośnie. Jeśli będzie zainteresowana polskim, albo na coś jej się przyda ten polski to wtedy będziesz miała argument.Ona na pewno nie chce by w klasie uważali ją za kujona, że jest inna od reszty. Na tym etapie życia akceptacja jest ważniejsza niż nauka. Spróbuj ją przekonać by poszła raz i jak jej się nie spodoba to odpuści, może tam pozna kogoś fajnego
aneta fajnie mieć taką mamę....... :-(
Taa tylko niech Zuza nauczy się mówić po polsku
ewelad grunt to znaleźć język porozumienia
mysza i pół dnia zleciało
ashika a jak mały w dzień z tą mieszanką i a jakim mlekiem karmisz??
kama ja też mam fajną bratową. To dobrze że gorączka przeszła
kacperek wczoraj w książce "Pierwszy rok życia dziecka" czytałam, że sa takie dzieci, które wolą jedną pierś od drugiej i nie ma w tym nic złego. a ściągasz z tamtej i dajesz butelką???
Co do lulania na rękach ja też byłam na nie, a jak małą brzuszek bolał po tych wszystkich kwasach foliowych to też sama odpuściłam i lulanie było

Moje dziecię wstało po 9-ej, standardowe rytuały, matka śniadanie łykała jak wygłodniały łabędź w zimie i stwierdziłam że tylko spacer nas może uratować.Spacerowałyśmy 2h i po powrocie na balkonie w sumie będzie już 3h, zaraz się obudzi, ale spanie na spacerze to moja jedyna nadzieja. Już płacze, koniec spania, ale ryk uuu już na cycu. M na budowie, nie wiem kiedy wróci.Następna drzemka/spanie małej o 24-ej :-(
 
reklama
hejka

my sie wybieramy do znajomych na parapetówkę,opije sie dziś..... karmi hihi
jutro na obiadek do tesciów,ale moze rano się odezwe jeszcze
dziś na więcej pisania nie mam czasu :(
myszka herbatka w aptece
 
hello
My zaraz rozpoczynamy balange hehe-mała już u teściowej -była z nią na spacerze 2 godzinnym,a teraz podobno do wszystkich wali uśmiechy tam -wkońcu bliźnięta,dwie twarze :))w domu diabełek ,a tam anioł :)))
Miłego weekendu dla wszystkich was :)
Jutro się odezwę,obym tylko kaca nie miała
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
aneta ja też kupiłam herbatkę.
ashika ja też odstawiłam od jednej piersi dziś. Andrzej cyrki odstawia przy lewym cycu. Będę ściągać z niego pokarm i mu dawać z butelki.
mysza herbatka jest w aptece. Ja kupiłam w Aptece Dbam o Zdrowie Dbam o Zdrowie - portal o zdrowiu i apteka online - www.doz.pl
jedyneczka, myślę, że z Emi nic na siłę, nie chce to nie zmuszaj.
tiffi ile masz jeszcze podawać witaminy i żelazo, bo mi pediatra kazała już odstawić, ale powiedziała, żebym wprowadziła powoli deserki, kaszki i zupy, żeby uzupełniać żelazo.

Jutro mam gości. Przyjeżdża M przyjaciel z rodziną. uciekam, bo Andrzej obudził się.
 
witam wieczorową porą:-)

Mały już marudny, pewno śpiący.. zaraz będę go kąpać, a w ramach experymentu chcę podać mu na noc mleko modyfikowane, chcę zobaczyć, czy dłużej pośpi, bo być może moim się nie najada, dlatego te nocne pobudki ostatnimi czasy??? zobaczymy..

no nic, idę go oporządzić, bo już nawet zabawianie itd. nie pomaga, więc albo głodny albo zmęczony..

miłego wieczorku:-) jak Marcello zaśnie, obejrzę sobie Mam Talent
 
agatka_natalia - dziękuję zamówiłam też sobie, bo dziś byłam w aptece i powiedzieli mi, że wstrzymali dostawy. A nie chce mi się biegać i szukać. Odbiorę sobie w poniedziałek w forcie wola. W ogóle fajne mają ceny, bardzo konkurencyjne ;-)
ewcik- u mnie po modyfikowanym nie śpi dłużej. Też się budzi. Gadałam dziś z Tiffi i to może być przyzwyczajenie, albo chęć posiedzenia na cycu. Moja się budzi, daję na cyca i tylko ciumka, nawet oczu nie otwiera... Normalnie widać, że głodna nie jest, ale dla zasady wstanie...
 
agatka_natalia - dziękuję zamówiłam też sobie, bo dziś byłam w aptece i powiedzieli mi, że wstrzymali dostawy. A nie chce mi się biegać i szukać. Odbiorę sobie w poniedziałek w forcie wola. W ogóle fajne mają ceny, bardzo konkurencyjne ;-)
ewcik- u mnie po modyfikowanym nie śpi dłużej. Też się budzi. Gadałam dziś z Tiffi i to może być przyzwyczajenie, albo chęć posiedzenia na cycu. Moja się budzi, daję na cyca i tylko ciumka, nawet oczu nie otwiera... Normalnie widać, że głodna nie jest, ale dla zasady wstanie...

Mysza, jeśli nie je, a tylko ciumka, to raczej z przyzwyczajenia a nie z głodu. W "języku niemowlaka" u Tracy Hogg piszą, żeby w takiej sytuacji spróbować w nocy wetknąć smoka, pierwszej nocy się pokrzywi, drugiej czy kolejnej zassie, a trzeciej nie wstanie :) Nie wiem, czy działa, bo Radko noce przesypia, ale warto spróbować :)
 
kropa - normalnie bym dała smoka, ale ja ją wykorzystuję do pobudzania laktacji :-D Męczę ją, żeby chociaż trochę pociągnęła :-) I tak jest pulpet, więc trochę więcej mleka jej już nie zaszkodzi :-) Jak ilość mleka będzie mnie satysfakcjonować to smok pójdzie w ruch... dzięki za info, bo ja już tego nie doczytałam... ;-)
 
agatka odstawiłam już kwas i vit b6 a żelazo mam podawać jeszcze przez miesiąc. Idziemy do lekarza na szczepienie 3.11 więc pewnie do wtedy. I pewnie też wtedy będę dawała jakieś deserki a jakie ty dajesz??
ewcik ja robiłam takie eksperymenty wcale nie spała dłużej. Co prawda daję cyca po kąpaniu i modyfikowane jeszcze wypija koło 80 i wydaje mi się że jest już napchana ale śpi standardowo

Mam już podłogę w domu:-)
 
reklama
My po imprezce. Mała była przegrzeczna. M był zajęty do południa bo klienci dzwonili a ja wszystko przygotowałam spokojnie i jeszcze byłam z Emi po buty:-p A przy gościach siedziała w huśtawce, obserwowała , jadła i drzemała ze 3 razy , towarzyska bestia, po rodzicach:-)

aneta na szczęście uczulenie przeszło i wyglądałam po ludzku:tak: Te herbatki z herbapolu masz rację, są prawdziwie ziołowe a nie z jakimiś cukrami jako wypełniacze.

ewelad a ja głupia pomyślałam że ty poważnie o przepisie z paprotką:-D Sama radość taki chichot ;-) Moja się tak zaśmiała z 2 tyg. temu i do tej pory juz nie:-D I zamilkła aż do przedwczoraj i dzisiaj kiedy to się otworzyła chyba w towarzystwie i zaczęła gadać:-D

ashika no szkoda cyca ale jak wam tak służy to nic na siłę faktycznie:sorry:

kama he he nie pomyślałam że to może być na gości, zawsze myślałam że jestem bardzo gościnna:-D Eks też Emi powiedział żeby szła raz czy dwa i zobaczy i chyba na tym stanie.
 
Do góry