reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Moja to nalezy do spiochow, zasnela wczoraj o 22 obudzila sie na jedzonko o 6.30 i dalej spala do 9.30. Oby sie jej te spanie nie odwidzialo:-D. Ale za to w dzien te jej spanie jest nie zaciekawe. Pospi 20-30 min i pobudka :-)

Wogole bardzo rozni sie temperamentem od mojej poprzedniej 2 dzieciaczkow. Starsza cora budzila sie co 3 h, a synek co 1h
 
Ostatnia edycja:
reklama
kacperek to co piszesz o grzecznych dzieciach mi się podoba, więc wierzę Ci:-D
Ashika fajnie że nocka dobra, a co do prądu-to radzę więcej gniazdek niż mniej, bo my zrobilismy za mało przy remoncie a przydałoby się jeszcze w 2 miejscach teraz:baffled:
tetina witaj!!! fajnie, że u Tmka sytuacja opanowana:tak: gratki szczęśliwego zakończenia 'incydentu' miłosnego;-) a co do religii, nic mnie już nie zdziwi-syn kuzynki ma ćwiczenia do religii:szok: co za czasy:-)
Ewcik u mnie to samo z huśtawką i też bez odddzewu ze str sprzedawcy, ale buja, gra, dziecko się cieszy, więc nie drążę tematu i jest git:-)
tiffi powodzenia na usg
Jasia chyba się będę u Ciebie stołować-jakieś bloczki wykupię, czy cosik, jak Ty takie cuda robisz:-D
 
wróciliśmy przed chwilą do domku-na spacerku z koleżanką było fajnie, Mały spał w chuście 3 godziny ponad:szok: służy mu widocznie, także będziemy się częściej chustować:tak:

ewelad, madzik no to widocznie tak jest z tą huśtawką, tylko wkurza mnie ten sprzedawca, bo jak do tej pory dosłownie za chwilę był odzew, to teraz cisza..

robimy właśnie obiadek, dziś sos z knedlikami (przywiezione z Czech):-)
 
Ewcik u mnie to samo-huśtawka nowa, tylko byłąm przubrudzona w jednym miejsu, ale przed sprzedażą koleś odpisywał na maile w 30 min, zdjęcia przysyłał, a jak o tym bujaniu napisłam, to już nie był taki szybki i na 2 maila już nie odpisał, dlatego jeszcze nie wystawiłam mu komentarza-myślę, co mu napisać:-)
 
ewelad ja dopóki nie włożyłam baterii, to chciałam wystawić mega pozytywa, bo wizualnie huśtawka wygląda jak nowa.. no ale w tej sytuacji też nie wiem..
 
To moje dziecko uwielbia srać w czystą pieluchę. Właśnie przewinęłam zielonego kupsztala (wczoraj sobie zaserwowałam zbyt ostry gulasz), a znowu coś tam strzeliło. Jestem taka rozespana i niedospana, że nawet nie chce mi się jej przewijać. Cholera co ja bym dała za godzinkę nieprzerywanego snu. Posapałam teraz 2 godzinki, ale musiałam jej smoka zapodawać, bo ona celowo go wypluwała. Leży i się śmieje bo zasrała pampka. Boszzz jak jej nie kochać :-D
Ewcik, Ewelad - ja już powiedziałam, że takich drogich rzeczy jak huśtawki, leżaczki, foteliki - używanych nie będę brała, bo co z tego jak zaoszczędzę 50 zł, jak potem wychodzą takie cuda...
Jeszcze dziś czeka mnie jeden spacer, chcę przy okazji zahaczyć o pocztę, bo przyszła paczka od rodziców z sukienką na chrzest. Ciekawe co jej tam wykombinowali. Mama interweniowała, bo się bała, że wnuczka pójdzie w śpiochach :-) Jestem do tego zdolna, bo jak widzę te koronkowe cuda, to aż mnie odrzuca.
 
tetina witaj :-) u nas z religia tez porazka jakby to najwazniejszy przedmiot byl


madzik to cora tez prezent zrobila spaniem :happy:


tiffi wspolczuje tego niespania


vanilka zdrowka dla chlopakow


jasia b czytam twoej posty i dochodze do wniosku ze albo twoje dziecie z innej planety jest albo ty jestes na baterie :-D stawiam na to drugie ;-)


ewelad dolaczam sie do tych co cwiczenia do religii maja, ale to nie kwestia czasow tylko pazernosci kleru i wydawnictw np dzis ogladalam DDTVN i tam bylo obucikach dla dzieci ze ktos wypuscil na rynek buciki do raczkowania a to kompletna bzdura bo tylko przeszkadzac beda i ze diecko powinno jak najmniej w butach poki samo nie biega a wtedy to miekkie miec


ewcik knedliki ale mnie rozmazylas :sorry2:


mysza no to witaj w klubie, ja nie wiem w czym prezes pojdzie bo jakos w ogole mnie ten temat nie interesuje, tylko tacie zapowiedzialam ze jak chce chrzcic to niech sie zajmie i pewnie sobie zapomnial jak zwykle ;-)


moje dziecie wreszcie zasnelo ale drugie wrocilo ze szkoly i dalej kolowrotek , od plynow dostalam uczulenia na rekach i mam strasznie sucha skore na dloniach i piecze :-( wyglada jakbym rece poodmrazala :-(
Pije kawe z kozim mlekiem i wiecie co ?? wali i zalatuje mi plesniawymi serkami kozimi :-(
 
Ostatnia edycja:
ashika ja tez mam uczulenie na dloniach :baffled:strasznie suche mam ...od kilku lat mam uczulenie na cynk ,zelazo i w Davidkowych kremach musi cos tam byc co mi nie pasuje i wywala mnie na rekach od tego ...a swedzi gow..no ...
gabi tez nadpobudliwy:wściekła/y:

jasia.b :szok::szok::szok:Ty masz czas na to wszystko ??????
bo ja ledwo mam czas zeby spokojnie zupe ugotowac przy dwojce dzieci ,a Ty tyle zapodajesz??

ewcik jaka masz chuste ??wiem ,ze pokazywalas ale szukac nie chce mi sie :-(
 
Mysza ja huśtawkę kupiłam nową, ale taniuśką-bo z uk, więc bez gwarancji, a jak coś by mi lub małej nie spasiło, to nie byłoby żal- zapłaciłam 89 zł,poza tym jak dla mnie jeśłi huśtawka nowa kosztuje 500 a ktoś używaną za 350 chce sprzedać, to dla mnie to kiepski interes, a takie widziałam; teraz czaję się na nosidełko-używane, bo chcę dobrej firmy, a te są drogie, a do innych nie mam zaufania po lekturze neta o przypadkach uduszenia itp moja też dziś narżnęła w funkiel świżego pampka, ale u nas to incydentalne, więc jej wybaczam, a po zrobieniu kupsztala lub puszczeniu bąka na twarzy Lilki maluje się wyraz bezgranicznego szczęścia-to zapowiedź gołeo tyłka, a ta mała ekshibicjonistka to uwielbia:-D
Ashika no wszystko, co dla dzieci, zwiastuje złoty interes, nawet jeśli to tylko dobrze zareklamowany szajs niestety, a na rączki to parafinkę może?
 
reklama
vanilka ja ma od detergentow, a niestety teraz jade na mopie codziennie :-(


ewelad samruje kremami masciami i pomaga tylko na chwile gorzej bo jak sie zrobi chlodno na polu przyjdzie jesien to mi sie zaostrzy i wtedy musze w rekawiczkach spac a lapki grubo natrzec jakas dobra maska :zawstydzona/y: a to w tym roku nierealne ze wzgledu na nocne karmienie


jakos pusto tu dzisiaj :baffled: a moj starszak odlicza dni do urodzin i kombinuja co dzien co innego jako prezent urodzinowy a jak uslyszalam o klockach lego to mialam na koncu jezyka ze dostanie lego w prezencie jak je wreszcie wysra :-D ale cos wykombinowac trzeba :tak::tak:
 
Do góry