reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
Hola hola dziewczyny nie rozkrecajcie sie wszystkie na jutro bo sama zostane ? w niedziele nie rodze bo to leniwe dziecie by było :-)
sasanka tez olej mnie troche przeraża rozmawialam z mama na ten temat chciala mnie szybciej urodzić i piła go sporo i nic nie podziałał także to jest tak jak z tym myciem podłóg chodzeniem po schodach i cała reszta :)
 
witam się późną porą
do południa sprzataliśmy z M mieszkanko,potem teście przyjechali na odwiedziny, poza tym cycanie, kupki cycanie,spanie,cycanie itd,ale juz mleczka mam sporo,tak że dziś wogóle nie dopajałam małego butelką i było nawet oki
no i Michałek chce coraz wiecej się nosić na rączkach i bujac w wózku,po takim bujanku zasnął fajnie,więc miałąm czas na spokojnie zrobić obiad i trochę dychnąc

u nas burza i wreszcie powietrze się ochłodziło,jest czym oddychać

co do kąpania to pierwszy raz okąpałam w przegotowanej wodzie,a później normalnie w kranówce
a herbatke z kopru też mi powiedziała lekarka że dac małemu żeby go dopoić w taki upał,ale dziś praktycznie co chwila siedział na cycu i mleko leciało to juz herbatki nie robiłam

supcio gratulacje!!!

uciekam do łóżeczka,oczy mi się zamykają, dobranoc
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny, ja Was zdołuję - u mnie miśki już 3 tygodnie odchodzą i ano widu, ani słychu... Nawet nie wiedziałam, że tego czopa tyle tam jest:blink:
Rety, jak jest gorąco, aż mi się płakać chce z tej temperatury... Byliśmy teraz z M na krótkim spacerze, bo wcześniej się nie dało, ale teraz dla od miany komary i meszki ruszyły na łowy...
Mój M się dziwi, chociaż to nie jest właściwe słowo, że chciałam dziecka, a teraz jęczę... A ja mam już dość... Generalnie upały bardzo dobrze znoszę, ale teraz w ciąży to porażka jakaś...
 
hej
przepraszam że nie wpadam częściej-ale net mi siadł-chyba się przegrzał :crazy:
nie mogę napisać posta-bo zaraz mi sie wyłącza-i wszystko ginie

chciałam tylko napisać że u nas wszystko ok...
mała grzeczna.

jak wróci mi net to wpadnę do Was...bo teraz to nawet pisać mi się nie chce...jak wszystko i tak mi ginie.
 
Hola hola dziewczyny nie rozkrecajcie sie wszystkie na jutro bo sama zostane ? w niedziele nie rodze bo to leniwe dziecie by było :-)
sasanka tez olej mnie troche przeraża rozmawialam z mama na ten temat chciala mnie szybciej urodzić i piła go sporo i nic nie podziałał także to jest tak jak z tym myciem podłóg chodzeniem po schodach i cała reszta :)


Jesli szyjka jest dluga i zamknieta to moze zadzialac tylko przeczyszczajaco ale jesli juz wszystko miekkie i krotkie to dziala
jest bezpieczny tez dla dziecka bo dziala tylko na twoje jelita :)

kiedys wywolywali porody w szpitalach wlasnie olejkiem rycynowym jutro probuje moja kolezanka jesli ja wezmie to i ja dzialam :)
 
Witam pozna pora.
Ja wlasnie jestem w trakcie drogi powrotnej z wroclawia pojechalam jednak bo u mnie sie nic nie dzieje:wściekła/y: jakies lekkie bole i tyle. Moze w nocy sie cos rozkreci. Fajnie by bylo mala sie rozpycha az boli czasem.
Butterfly no to trzymazm kciuki i zycze powodzenia obys jeszcze dzisiaj wyladowala na porodowce.
Eweland glowa do gory ja z toba zostane poki co jeszcze. Dopiero w pon do szpitala pojde wiec jutro mam kupe roboty. Musze mojemu M przygotowac jakis obiadek i wogole.
Maly na szczescie do dziadkow bo maja urlop i jestem szczesliwa bo byl by klopot co by z nim zrobic.
Supcio wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!
Recepta od pani gin niezla. Powiedzialam M wiec moze cos uda sie zadzialac.:-)
No nic jeszcze troche i bede w domku i spacku pojde bo zmeczona jestem.
Dobranoc do jutra.
 
tetina to bedziesz zabijac do spolki z m :-) on tez bo dzis tylko pepsi woda i 2 pomidory z cebulka i oliwkami czarnymi wiecej sie nie dalo :zawstydzona/y:


sasanka myslalam o rycynce, ale wydygalam ze tylko mnie przesra i jeszcze zemdleje na kibllu od boli :zawstydzona/y: no wlasnie a moja szyja dluga


niunia ja jutro tez nie rodze :no: jutro dzien zakazany :-)


tweenie ano tak to juz jest z tymi facetami ze sie im wydaje ciaza lekka latwo i przyjemna moj m jak czasami cos palnie to mi wszystko opada ponizej podlogi :baffled:


Golilam nogi i co???? zajelo mi to 40 min :szok: i jeszcze sie cala pozacinalam :zawstydzona/y: a jak sobie pomysle o tym pukaniu skracajacym szyje to mnie mdli nieomal :zawstydzona/y: juz sama nie wiem o co chodzi :-( i lapie jakies doly mega
nie bedzie maksia bo mi sie imie przestalo podobac :no: i juz nic nie wiem :crazy: ehh idem lepiej moze mi sie cos pozmienia przez noc, jutro do tesciow na obiad ale chyba zastrajkuje bo nei dosc ze znowu bedzie o porodzie to jeszcze wszyscy beda sprawdzac ile zjadlam
 
Witam wieczorową porą wszystkie mamusie i dwupaczki zniecierpliwione:)
Ja nie daje rady!!
Doba jest podzielona na karmienie, kupa, przebieranie, 2 godziny snu... dzień jak co dzień.
Nie mam czasu nadrobić, napisać, przeczytać...
Matko kochana kiedy to się unormuje, kiedy to ogarnę...:-D



 
reklama
Witam

U mnie chyba nie da sie juz zatrzymac akcji porodowwej. Caly czas mam skurcze regularne co 10 min, wiec cala noc nie spalam. Czop nadal mi odchodzi-brazowy. Zobaczymy czy urodze dzis, czy tak jak ja bym chciala jutro.
 
Ostatnia edycja:
Do góry