reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Czop mi odszedł albo czaczol odchodzic (nie wiem czy wszystko wylecialo) . Kolor brązawy-siostra twierdzi ze jutro powinnam urodzic. Zobaczymy. A ja tak bardzo nie chcialam rodzic w niedziele. Kazdy inny dzien tylko nie niedziela. Skurcze po poludniu znowu sie pojawily.

SupciO Gratuluję:-)

ewelad biedna ty:-( niech cie w koncu wezmie albo Ci pomoga

Ashika wspolczuje bratu M. Ostatnio kolo mnie byl wypadek tez samochod osobowyz motocyklista
 
reklama
Kurcze dziewczynki to super:-) idziemy w dobra stronę:-) ashika tobie też życzę takiego rozwoju Akcji:-) no ja powinnam chyba do jutra urodzic:-) tak jak ty Patipaula. Lekarz chcial mnie zostawić na porodowce, ale ze blisko szpitala mieszkamy to sie rozkręcimy w domu:-) narazie chyba skurcze sobie poszły. Ale czekam:-)
 
no to Dziewczęta-patipaula, ninia- jak już odszedł mały czop, to życzę wyjścia tych dużych czopków- z brzuszka:-) jak już dla mnie blednie wszelka nadzieja, niech chociaż Wam się poszczęści!!!

ja chyba serio sama zostanę hmmm
 
no to Dziewczęta-patipaula, ninia- jak już odszedł mały czop, to życzę wyjścia tych dużych czopków- z brzuszka:-) jak już dla mnie blednie wszelka nadzieja, niech chociaż Wam się poszczęści!!!

ja chyba serio sama zostanę hmmm

Kochana nie martw sie, przy mojej pierwszej coreczce czop mi zaczal odchodzic tydzien wczesniej , takze moze jeszcze zdazysz urodzic przede mna :-)
 
ewelad...nieprzejmuj się nie jesteś sama ja miałam termin na 11 lipca...i do tej poty nic się nie dzieje:wściekła/y: M wiecznie zmęczony nie chce się poprzytulać....:szok::-:)wściekła/y: nie to nie....nie bede się prosić....jest goraco i wogóle ch...owy dzień. Mam wszystkiego dosyć.....szkoda że nie ma jeszcze na niebie księżyca bo z chęcią bym sobie do niego powyła:crazy:
 
ashika no właśnie w szpitalu dzieciaczki pod kranem myli, ja trochę gotował wodę, ale dzisiaj pojechaliśmy z kranówą
tetina odpowiedziałam na innym wątku, rabarbar nie powinien zaszkodzić, jeszcze gotowany. ja zjadłam maliny i było ok
kama jak się karmi sztucznym to można dopajać a jak z piersi to niby nie zalecają
agatha normalnie jak widzę atrakcja za atrakcją, nic tylko się zalać potem z tego gorąca
madzik rocznik 80 dobry rocznik

Mała wykąpana, leży, ale chyba jej bardzo gorąco, ze mnie się leje, pralka chodzi, M siedzi przed tv, normalnie dzień pełen atrakcji
 
jako ze jestem świezo po szpitalach i dziesiatkach obchodów to powiem Ci kama ze ja tez sądziłam ze w lato nie trzeba wit D3 podawac a jednak trzeba:eek:. Pani doktor zresztą bardzo madra i powazna kobitka powiedziała ze zanim wyjdziemy z dzidziusiem na dwór to smarujemy go kremem z najwyzszym filtrem a wtedy słońce przez skóre nie przechodzi , przynajmniej nei powinno bo dodatkowo przeciez dziecka nie opalamy i chronimy przed słońcem wiec dlatego trzeba podawac i juz w szpitalu Tymek zaczoł brać zreszta tak samo jak wit K ale ta wit powinny podawac dziecku tylko te mamy które karmią tylko piersia bo w mieszankach juz jest. Vit K podajemy do końca 3 miesiaca i szpitalu tez mu zaczeli podawac dzien przed wyjsciem bo zaczyna sie ja brac od 2 tyg zycia. Ja kupiłam w aptece połączenie tych dwóch wit w 1 kapsułce i zapłaciłam 37,90 ale tu jest taniej http://www.zdro-vita.pl/pl/products/details/15158,vitakd-30-kapsulek.html
Jezeli chodzi o kolkę to mi lekarz zaproponował esputicon zreszta juz na Tymku wypróbowany bo najadłam się fasolki szparagowej. Dały mu to pielegniarki jak jeszcze lezał na wczesniakach i faktycznie działa. Lekarz powiedział ze wystarcza 2 kropelki w razie W. Płaciłam 14,90. http://www.cefarm24.pl/esputicon-krople-5-g-p987.html
Bardziej Ci juz doradzić nie umiem. :-)
tiffi, ashika- dzięki kochane za radę z tym rabarbarem- w razie czego mam te moje kropelki a bebiko sobie odpuściłam:-)

supcio- moje gratulacje!:-):-):-)

Dziewczyny dzisiaj burza:-) która korzysta?;-)
 
Ostatnia edycja:
ewelad dzielnie dotrzymuje towarzystwa :tak::tak::tak:


butterfly od razu widac inne nastawienie i tak trzymac :tak:


tiffi szara codziennosc swiezej matki ale pomysl sobie jak dobrze ze sa pampersy ;-) ja z matim przerobilam 2 dni na tetrze przy biegunce i w sumie nie wiem czy z lazienki udalo mi sie wyjsc w ciagu tych 48 godz :-(


patipaula trzymam kciuki co bys dotrwala do pniedzialku :tak:

dziewwczynki wypilam prawie 2 l pepsi od powrotu do domu, mam chytry plan na wieczor, ale musze skoczyc na strych jeszcze i pod prysznic oczywiscie bo sie cala lepie i wprowadzic w zycie recepte na porod ;-)

milej nocki wszystkim ja bede pracowac :-D
 
reklama
ashika- gdybym ja byla teraz w ciazy jeszcze to chyba tonami połknełabym czeresnie, arbuzy, lody czekoladowe i karczek z cebulką usmazony na mega tłuszczu a takto została mi gotowana marchewka:dry:zabije cie za tą pepsi:wściekła/y::-D
dziewczyny jezeli chodzi o przyspieszacze poroduto latanie po schodach nic nie daje. Latałam w szpitalu z 4 pietra na fajke na dół i to z 4 cm i co? dostałam skurczy dopiero jak mi powiedzieli ze mam isc na porodówke i zaczynamy. To byly chyba skurcze ze strachu bo za drugim razem to juz człowiek świadomy co go czeka. Póki co polecam burze:-D
 
Do góry