reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Witam z rana:-)

patipaula powodzenia, oby szybko poszło!!!
Mruczka WIELKIE GRATULACJE!!!

u mnie oczywiście nic-zaczynam już mieć poważnego doł- co do mnie niepodobnea, zwaszcza, że mnie opuszczają towarzyszki:-(
 
reklama
ewelad nie wiem, gdzie Ty mieszkasz, ale jeżeli dobrze liczę na podstawie Twojego suwaczka, to jesteś już 12 dni po terminie. To ile Cię jeszcze Bidulo lekarze będą trzymać? Mi powiedział lekarz że jeżeli nic się nie będzie działo max 10 dni po terminie, to mam przychodzić do szpitala na wywołanie...
 
Cześć dziewczynki !! :-) ja nadal w dwupaku :wściekła/y: :-p

nadia88 a skąd wy jesteście? mówisz że mąż zwiedza szczeciński stadion? :-p hehe

madzik1980 super że córeczka ładnie rośnie !! :-)

patipaula oddaj tę akcję porodową mnie :-) ja chętnie dziś urodzę :-) a ty czekaj do poniedziałku :-D mimo wszystko życzę lekkiego porodu !! :happy: hmm ty czopa miałaś brązowego, ja przezroczysty ciągnący śluz z niteczkami krwi... u każdej chyba jest inaczej... trzymam kciuki a co ile teraz masz skurcze?

ewelad trzymam kciuki i za ciebie za powodzenie, że rozhula się jakaś akcja i u Ciebie! :tak:

wspolowiec jak samopoczucie? bo widzę że coraz większa nerwówka i się nie dziwię :baffled: jeszcze troszkę, pocieszający jest fakt że każda urodzić musi :-p innej opcji w tym pakiecie nie ma :-D

Ashika oj tak nastawienie mi się nieco zmieniło :-) a jak się powiódł twój chytry plan wczoraj? :-D mój się nie powiódł bo usnęłam, no jak się nie spało od 4 rano to normalka haha:-D
A golenie nóg to też dla mnie utrapienie.. a jeszcze trzeba trochę okolice bikini doprowadzić do ładu bo niby poród tuż tuż... hmmm
Zostaw imię Maksiu - jest słodkie :-) to tylko twoje humorki - zaufaj bo znam to z autopsji :-p


sasanka.1 bleeeeeeeee podobno ten olej rycynowy :-p teściowa mi mówiła że wolała lewatywę:-p hehe bo ta rycyna to działa na jelita a przy okazji i może pokurczyć macicę :-)

niunia456, nie bedziesz sama napewno, już się ewelad o to martwiła :-p to bedziecie przynajmniej razem :-)

Anetko fajnie że coraz lepsza organizacja z dzidzią :-)

kasiamaj cieszy fakt że u Ciebie ok :-)

kacperek i fasolka a jak zniosłaś podróż do Wrocka? dla mnie już nie są dobre takie wyprawy :baffled: nie daje rady... dzięki za trzymane kciuki ale się zestopowało :-(

ewa81r ogarniesz się, ogarniesz... daj sobie i dzidzi czas :-D i nie próbuj byc zbyt idealną mamusią :-p to podobno tylko pogarsza organizację :-p zostaw czasem bałagan na noc, przebierz czasem małą trochę pózniej... p;o prostu się obok siebie połóżcie i popatrzcie na siebie :-)

Beatka25 a u mnie burze odeszły a z nim skurcze też :-( a co do synka- super że chociaż gorączki nie ma!!

Emih super wieści :-p !! fajnie że dzieciaki dały ci dojść na chwilę do komputerka :-p miłego weekendu ciąg dalszy :-)

Mruczko kochana gratulacje !!!



No a u mnie liiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiipa!!!! Burzy brak, skurczy brak...
Za to jakże się wyspałam !! aż do 8 !! :-) a Zuzia to nawet do 9 :-p śpioch mamusi :-p
Potem trochę potańcowała w brzusiu i znów chyba lula :confused2: ale chyba puszczę jej music ni niech zrobi gimnastykę i rozrusza mi tą macicę :-D :-D
Bo ja chcę urodzić :-D :rofl2:

W sumie dzionek zapowiada się idealnie... ochłodziło się, mamy 22 stopnie, szykujemy się na spacerek niebawem żeby rozruszać się nieco.
no i nadal czekamy...
 
mruczka G R A T U L A C J E
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)​


butterfly moje plany poszly w las a co do imienia mysle o arkadiuszu


A ja mam jakas zapasc formy chyba i psychicznej i fizycznej ledwo sie snuje zrobilam paznokcie ale na sile bardziej niz z checi :-( czuje sie jakbym nie spala od tygodnia i przejechal mnie walec :-(
W ogole juz nie wiem co mam myslec to ktg za dobre nie jest tetno na nim zanika, tu czytam ze dziewczyny co tak mialy to juz po porodzie a mnie do domu odsylaja i jeszcze mlody sie nie rusza jakos od wczoraj w ogole :-:)-:)-(
 
Rodzinka sie na mnie wkurzyla bo stwierdzilam ze jeszcze nie jade do szpitala bo sie dobrze czuje. Poobserwuje te moje skurcze jeszcze. Do szpitala mam 10 min taryfa wiec jestem spokojna.

Butterfly88 Skurcze caly czas mam co 10 min. Od wczoraj od godziny ok 18. Moja siora twierdzi ze jak w szpitalu zrobia mi lewatywe to od razu bede miala skurcze co 3 min.

Ashika to jedz koniecznie do szpitala i powiedz ze maly sie nie rusza od wczoraj. Moja sie rusza wiec jestem spokojna
 
Rodzinka sie na mnie wkurzyla bo stwierdzilam ze jeszcze nie jade do szpitala bo sie dobrze czuje. Poobserwuje te moje skurcze jeszcze. Do szpitala mam 10 min taryfa wiec jestem spokojna.

Butterfly88 Skurcze caly czas mam co 10 min. Od wczoraj od godziny ok 18. Moja siora twierdzi ze jak w szpitalu zrobia mi lewatywe to od razu bede miala skurcze co 3 min.

Ashika to jedz koniecznie do szpitala i powiedz ze maly sie nie rusza od wczoraj. Moja sie rusza wiec jestem spokojna

racja racja racja... ! ! !

Patipaula ja wczoraj co mialam te skurcze przez 2 godziny - co 5 minut - jak sama widzisz wcale nie porodowe, podobno ma ZABOLEĆ konkretnie :-D więc czekamy w domku.
Masz bliziutko do szpitala tak jak ja, więc lepiej się relaksujmy w domku niż stresować w szpitalu.

Ashiko pojedź faktycznie na IP - kochana to już po terminie... sprawdź! masz prawo się już denerwować i nie pokoić, a nuż zrobią np. USG i będą chcieli Maksa (Arka) wywołać?
Widzisz u mnie wczoraj na usg wyszło że łożysko już stare- 3 stopień, ale jeszcze daje radę :-) pojedź dla spokoju sumienia ;-) :tak:




[chyba mam skurczyki :-D]
 
Ostatnia edycja:
Butterfly88 moje skurcze sa bolesne, dajace popalic-tylko ja czekam az one zwieksza czestotliwosc, bo jakby nie patrzec sa juz od prawie 18 godzin caly czas po 10 min
 
Patipaula to może idźcie na spacerek :-) trochę ruchu i ruszy konkretniej ;-) albo pokołysz bioderkami do muzyczki :-)

jejciu nie wiem co jest grane :-( nie mogę się wysiusiać od jakiejś pół godziny... kłuje cholernie mocno !! i szczypie, a może to skurcze?? :szok: albo nie ten pęcherz uciska co mi się wydaje... :nerd:
 
reklama
butterfly jak to nie ten pecherz???


patipaula moja ciotka tak trzymala dzidzie w brzuchu w niedziele ale to byly inne czasy lata 80 i wtedy w neidziele na prawde nikogo nie bylo w szpitalu nieomal oprocz pacjentow, moze lepiej jedz po co masz sie meczyc ??

wczoraj bylo ok jak sie nie ruszy do po poludnia to pojade na razie poczekam az m wroci z pracy ma byc po 13 wiec juz niedlugo, a ja moze pojde spac, dzisiaj chlodniej a ja czuje sie zdecydowanie gorzej niz przez ostatnie dni
 
Do góry