reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

błagam pomózcie i to szybko!!!!


zapodałam sobie dzisiaj kompot z rabarbaru i co najwazniejsze troche zjadłam sobie z tego kompotu tego rabarbaru- oczywiscie ugotowanego.
I teraz sie zastanawiam czy dobrze zrobiłam i czy nie powinnam ściagnąc mleka a M wysłac do apteki po bebiko...:eek::dry:
pomózcie!!!!
rabarbar to w sumie nei cytrus-chyba- ale jak weszłam w google to zgupiałam:dry: piła juz któraś z was ten kompot?
 
reklama
rety, jak gorąco, leje się ze mnie niesamowicie, nawet nie mam siły przy kompie siedzieć...

Supcio gratulacje :)

zaraz opiszę w odpowiednim miejscu wczorajsze usg
 
supcio gratulacje!!!w koncu sie doczekalas.

tiffi ja leje kranowe a herbatke mam koperkowa taka w granulkach od 1 tygodnia zycia,polozna mi powiedziala ze moge w te upaly mala dopajac bo jej tak samo chce sie pic jak i nam.
 
supcio gratuluję!!!

Ashika no ja mam tylko nadzieję, że my się w końcu wykulamy a nie jak słonie przez 2 lata w tych ciążach chodzić będziemy :-) A rada położnej boska :-) Ja się mojemu ginowi też ostatnio pytałam czy jest jakiś sposób by przyśpieszyć no i tylko napiszę, że się odp. załamałam. Ale co tam w coś w końcu trzeba wierzyć, nie?

No i mi się syn rozchorował :-(
 
tetina jesli nie duzo nic nie powinno byc


beatka mnie do slonia daleko jeszcze :tak: zycze zdrowka synkowi


heh te upaly sa potworne przydalaby sie jakas rozrywka ciekawe co bedzie jutro :-)
 
A juz myslalam ze tulisz Zuzaczka w ramionach:-). Jak dobrze pamietam to bedziesz rodzic w Zdrojach ?. A czy ten mily lekarz nie nazywal sie Celewicz? :-)

A u mnie cisza, termin na dzisiaj a oznak zadnych nie ma:no:. Ech czekam dalejjjjjjj :tak:


Ninia to ty też ze szczecina!! nie zauważyłam :-D tak- rodzę w Zdrojach, a lekarz to był Kuźniak Sławomir ;-) fajny z humorem ;-) a ty gdzie rodzisz? W Danii teraz jesteś?

Chyba tez sie dzis pukne
a można się pukać jak się nie ma czopa?? :-p czy mam sobie już dziś odpuścić i najwyżej o produkcję oksy poprosić męża ?? :-p (czyt.-masaż piersi hehe :-D)

SUPCIO GRATULACJE !!!

Ewelad, Ashika, Beatka powodzenia!!! weźcie rozkulajcie się równo ze mną :-D bedzie nam raźniej :-p :happy:

Mam szybkie pytanie do mamusiek rozpakowanych lub posiadających już dzieciaczka, czy jak kąpiecie dzieci to grzejecie wodę, czy lejecie kranówkę???
też będę kąpać w kranówie :-)
 
Louise, nie dołuj się - początki takie są, mały na pewno się najada, tylko lubi sobie possać mamusię i już. Moja Maja taka była - krótko ssała i często. Jeśli przybiera na wadze to nie martw się i nie dokarmiaj - to prosta droga do skończenia karmienia. Chyba, ze nie przybiera to co innego.
U mnie też dzien mija pod kątem karmienia, przebierania, uwierz to mija, choć ta perspektywa wydaje ci się odległa:-)

Tiffi, dziękujemy za przepiekny opis.

Dzamena, witaj w domu:-) i powodzenia trójeczką...

Tiffi, u mnie atrakcje i plany te same co u ciebie, na dodatel dzisiaj M wyjechal z Maja nad morze i jesteśmy z Hanią same:-(
Ja leję kranówkę do kąpieli.

SupciO gratki wielkie:-)
 
heja :) ja kapie w kranowie malutka i jest ok ;] dodaje tylko plynu do kapieli z olejkiem dla niemowlat ,

butterfly- oo widze ze ty szczecin :D moj maz teraz na delegacji w szczecinie na stadionie bramki stawia:p bodajze do srody :D

ashika- fajna sygnaturka :) faktyczanie chyba adresy maluch pomylil i musi sie odnalezc :)
 
ashika dzięki
butterfly ja nawet skurczybyków nie mam, nic zero jakichkolwiek oznak zbliżającego się porodu więc ciężko będzie mi się rozkulać. Czopa też jakoś nie widać. Jeszcze tydzień temu miałam tam jakieś skurczybyki a teraz kompletna cisza. I na dodatek jeszcze mi się Mateusz coś rozłożył więc ogólna kiszka. No wyć się chce normalnie!

A i Mateusza kąpałam w kranówie
 
reklama
Supcio gratkI!!!!!!!
My dzisiaj leniwie-teraz bylismy na spacerze i niedawno wrocilismy
Malutka jutro konczy miesiac i przybrala 900 gram -cieszę się ,ze ladnie rosnie!! Teraz śpi-postaram teraz forum nadrobic:)
My kąpiemy w kranówce plus oilatum
Tiffi ,Ashika ja tez 80 rocznik :)
 
Do góry