reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

czesc dziewczynki wystarczy ze jeden dzien mnie nie ma a tu prosze co sie dzieje normalnie hurt leci,ja jeszcze sie kulam ale latam miedzy pralką prasowaniem i remontem ,jeszcze raz dziewczyny serdecznie gratuluje ,pozdrawiam kochane lipcóweczki
 
reklama
jedyneczka u mnie o zlozeniu nog nie ma mowy :-) ostatnio mamie mowie ze nie dam rady zalozyc nogi na noge a ona mi ze to nie ladnie tak siedziec ehhh a z rozwalonymi nogami jak facet z przerosnietym nabialem to ladnie ??? :-D:-D:-D
Nogi na nogę to ja już z dwa miechy założyć nie mogę, ale kto by choćby i chciał? Chyba wielkim paluchem musiałabym czepić kolana- taki mam rozrzut ;)

Asieńka- GRATULACJE

EWCIK- trzymamy kciuki!!!!

A z Kropą wiadomo co się dzieje?

Tiffi- czemuś nr telefonu nie dała? Jak sie czujesz kobito????

Jedyneczka- już odczynu alericznego nie ma po antybiotyku, Atabe- osłonowe i jogurciki wcinam na bierząco, grzybicę miejsc wiadomych też mam chyba wyleczoną (globulki 15dni) ale przełyk.. Ahiooo. Nic to, ważne że taki odczyn był i zaczęłam się w porę leczyć. Podobno nie zawsze jest taki skórny i np bolerioza w pierwszym stadium objawia się podobnie jak zwykłe przeziebienie np tylko katarek, lekka gorączka... Więc mi się upiekło, bo nie wyszło po latach i dzidzi nie zaszkodziło bo odrazu leczone :)
 
Dziewczyny jak sądzicie, czy wkładki formujące wklęsłe brodawki Medela mogą sprowokować poród?
Zastanawia mnie to od kiedy wróciłam ze szpitala, do tego siostra też się mnie o to pytała... A ja sama nie wiem, a Wy wiecie coś na ten temat? Tak jakoś mi się to wszystko zgrywa w czasie ale może to tylko przypadek, i teraz sama nie wiem czy ich używać a zależy mi na karmieniu...
 
Asieńska gratulacje!! Duzo zdroweczka dla Oleńki

Ewcik czyzbys byla nastepna :-)

madzik taką hustawke chyba mozna od urodzenia stosowac. Ale wiadomo nie za dlugop tak jak z fotelikiem samochodowym
Swoją drogą hustawka super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Asienka G R A T U L A C J E​
duzo zdrowka i trzymam kciuki za ciag dalszy

dzamena no wiesz co tez myslalam ze juz "po tobie" tzn rozpakowalas sie :-)

normalnie osiagniecie :tak::tak::tak: mam piekne paznokietki u nog zrobione wlasnorecznie i stopki cale tez :-):-):-):-) alez dumna jestem :baffled: ale oddalam za nie stawy biodrowe i plecy :zawstydzona/y: a co mi tam moze jeszcze jakies naklejki dorzuce wieczorkiem i przeciagne utwardzaczem :tak::tak::tak:
magdzia tabletki z douglas'a fajniutkie ale do ze tak powiem kapieli odpoczywajacej do zmiekczania przy tzw obrobce nie za bardzo. Ale rewelka pod innym wzgledem stopki mam ach zakochalam sie w nich :szok:

Lece bo M zaraz z pracy wraca a na obiad to chyba moje stopy dostanie :-D:-D:-D:-D
 
madzik mysle ,ze od urodzenia mozna tylko nie za dlugo .
Ja mojego czasem wkladam jak nie usnie mi po cycaniu ,a mam cos do roboty:tak:
Fajna ta bujawka i cena :szok::szok:

mysza dokladnie taki mecz o 20 powinien byc !!!
M moj rozpacza bo w pracy i nie ogladnie ..

kama dzisiaj graja "nasi":-Djednych i drugich nienawidze wiec nie obstawiam na nikogo ;-)

ewcik na wylocie ale fajnie :-):-)

Asienka gratulacje !!!!!

Asihika stroisz sie na porodowke :happy2::happy2:
Ja to do fryzjera musze isc ale kiedy :baffled::confused:

jedyneczka wow jaki obiad :-p:-pja wlasnie zjadlam piers gotowana z marchewka tez gotowana :nerd::baffled:i paluszki podjadam a tak bym wszamala cos dobrego ,tuczacego i wogle piwaaaaa chce :nerd:
 
ja dzisiaj zrobiłam danie ze słoika - sos słodko - kwaśny do tego ryż i kurczak zajęło mi to niecałe 15 minut :) zaraz będziemy jeść i na pewno M mi dogada, że nudzi mi się nic nie robię a danie ze słoika w niedziele mu serwuję hihi no ale cóż takiego mam lenia dzisiaj i brak pomysłu na znalezienie sobie ciekawego zajęcia...


 
czesc dziewczyny!!
Melduję się dopiero teraz gdyż 30 min temu wróciłam ze szpitala ale nadal w dwupaku! Wstałam rano i miałam bardzo wysokie ciśnienie co do mnie nie podobne bo jestem niskociśnieniowcem, a wykazało 170/80 i sie troche wystraszyłam, do tego spuchnięte girasy od kilku dni!
Zadzwoniłam na IP - kazali przyjechać. Zrobili mi KTG, z małą wszytko ok, reguralność skurczy bardzo nikła. Ciśnienie się ustabilizowało. Zbadał mnie lekarz i stwierdził ze się szyjka skróciła wiec lada moment moze się zacząć, ale cytuję jego słowa "nikt nie zna dnia ani godziny". A co najlepsze powiedział że odszedł mi czop śluzowy prawie w całości. Na co ja żę niemożliwe bo ja nic takiego nie zaobserwowałam, a on mi mówi że wie co mówi bo chyba się na tym znam!!

Na koniec zażartował że ma dziś dyżur do 22 to może się jeszcze zobaczymy!!:-)
I taka moja przygoda dzisiejsza!!
Dobra teraz idę coś zjeść a potem Was nadrobię!!:-)
 
reklama
Asieńka gratki:-D
Ja mam mocne przepowiadające niebolesne tak gdzieś co godzinę i łydki mnie bolą:confused:
A od przyszłego tygodnia mega upały-jak my to przetrwamy???:baffled:
 
Do góry