reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

vanilka wedlug mojego M ponoc tak :-) ale zawsze lepiej sie czujesz jak masz zapuchniete giczoly z pomalowanymi paznokciami niz zapuchniete blagajace o interwencje kosmetyczki
a tak swoja droga to ja mam lekkiego hopla na punkcie paznokci i zaniedbanych stop takze musze wylamac te konczyny co by im cos zrobic
 
reklama
czesc dziewczyny!!
Melduję się dopiero teraz gdyż 30 min temu wróciłam ze szpitala ale nadal w dwupaku! Wstałam rano i miałam bardzo wysokie ciśnienie co do mnie nie podobne bo jestem niskociśnieniowcem, a wykazało 170/80 i sie troche wystraszyłam, do tego spuchnięte girasy od kilku dni!
Zadzwoniłam na IP - kazali przyjechać. Zrobili mi KTG, z małą wszytko ok, reguralność skurczy bardzo nikła. Ciśnienie się ustabilizowało. Zbadał mnie lekarz i stwierdził ze się szyjka skróciła wiec lada moment moze się zacząć, ale cytuję jego słowa "nikt nie zna dnia ani godziny". A co najlepsze powiedział że odszedł mi czop śluzowy prawie w całości. Na co ja żę niemożliwe bo ja nic takiego nie zaobserwowałam, a on mi mówi że wie co mówi bo chyba się na tym znam!!

Na koniec zażartował że ma dziś dyżur do 22 to może się jeszcze zobaczymy!!:-)
I taka moja przygoda dzisiejsza!!
Dobra teraz idę coś zjeść a potem Was nadrobię!!:-)
oby slowa gina sie sprawdzily !!!

asika ja to uwielbiam malowac pazury hehe
dzisiaj sobie pomalowalam na ciemny bordowy (moj ulubiony od kilku lat)

ale mecz leci wow jak walcza :)
 
Aisim- to chyba i Ty w takim razie szybciutko w kolejkę stajesz?! Trzymam kciuki!

A ja po spacerku... Nie wiem co mnie podkusiło okolicę zwiedzać (w poszukiwaniu placu zabaw dla małej) i zawędrować w nieznane okolice... Zrobiliśmy kilka kilosów w trójkę, efekt?- zamiast niedzielnego odprężenia i radości ze świeżego powietrza i nadmorskich widoków: stękanie małej (głodna, pić, gdzie ten plac zabaw?) i mojego opuchnięcia do granic balona wypełnionego do maximum helem- tyle że zamiast polecieć w niebo grawitacja zaczęła działać podwójnie... Brzuch już ciągnęłam za sobą: a mówiłam: taczkę wziąć na niego na wędrówki po tych wszystkich górach i dolinach?! i pełne słońce i dwa rozmiary większe sandały okazały się za małe... Będę musiała zacząć chodzić w sandałach M :szok: Już mówiłam swemu lubemu, że on o 3 wyjeżdza w trasę, a mi odejdą po tej eskapadzie wody... O masakra: zachciało mi się zwiedzania (a plac zabaw NIE ZNALEZIONY!) :sorry2::wściekła/y:
 
vanilka u mnie stopy krwisto czerwone dlonie tradycyjnie francuski ale niestety jutro bo zmywacz zjadlo :-(

aisim zobaczymy czy gin mial racje

emih to gdzie ty sie przeprowadzilas ze tyle km narobiliscie i zadnego placu zabaw :baffled:

M rozmawial z synem, ale na razie cisza i spokoj bardziej niz do tej pory. A an forum dzisiaj cisza widac ze niedziela i pogoda madzik jak spacerek??
 
Zaraz pękne:-p

Vanilka
dlatego podjadam bo mi się zaraz skończy laba:-:)-p dwa łyczki żubra wypiłam od M na smaka, o ranysiu ale miodek:-D Tzn. M ma zakaz od tygodnia do porodu na piwko ale jedno do polewania grilla mu pozwoliłam otworzyć a resztę wypić:tak:

aisim oooo, to można czopa przeoczyć:shocked2: to może i ja już nie mam a nie wiem:-p ciekawe co tak z tym ciśnieniem Ci mocno skoczyło:baffled: obserwuj się więc bo może faktycznie jeszcze dzisiaj spotkasz się z tym lekarzem:-)

mruczka
może nie będziesz musiała się martwic upałami bo się dziś rozkręci:-)

emih ale Cię podkusiło , no Jaś wędrowniś sie znalazł:-p teraz legaj i już nic nie rób bo faktycznie Cię zbierze a przecie jeszcze nie może;-)

Ja po kąpieli już leżę bo od tego siedzenia w ogródku się zmęczyłam:-D
 
Emih biedaku odpoczywaj teraz!!!

Raczej mi się nie rozkręci, bo już się nie spinam. Zjadłam lody i ciasto i się uspokoiło:-D Boże ja dojdę do 80 kg przez ten apetyt:baffled:
 
hej kobitki
ja tylko na chwilkę
zameldowac że jeszcze w dwupaku i że żyję.

wczoraj robiliśmy tego grilla ur.J.
przyjechali teście i moi rodzice.
siedzieliśmy czas mijał szybko ...

ale trochę zle sie poczułam -zaczął mi brzuch twardnieć
poszłam sie położyć i zaczęły sie skurcze..
co 10min. (takich skurczy było 7)
pomyślałam że zadzwonię do mojego gina...
ale najpierw poszłam do WC załatwić sprawy i stwierdziłam że jeszcze trochę poleżę...i tak zrobiłam-skurcze przeszły...
w nocy też młoda mało aktywna była-aż sie wystraszyłam...
w dzień też jakoś nie chciało jej sie zbytnio wiercić.

mam nadzieję że chociaż do czwartku wytrzymam -bo mam wizytę.
jak nie to będę dzwonić.

do tego wszystkiego -mam taki potworny katar że oszaleję chyba......:wściekła/y:

idę Was poczytać na tyle na ile usiedzę.

widzę że mamy nowe dzidziulki-GRATULACJE DZIEWCZYNY RAZ JESZCZE!!!!!
 
reklama
Ufff, ale się obżarłam u starszych...
Nie wiem jak te upały przeżyję w najbliższym tygodniu, jak już bez upałów mam nogi jak balony. Czy u Was te puchnięcie sa po całym dniu czy rano jak wstajecie już są?? bo ja mam nawet jak rano wstanę:-(
Vanillka i Asihka - ja też muszę mieć pazury u nóg pomalowane. Ale wczoraj w Douglasie kupiłam odżywkę do paznokci Peggy Sage, ekspresowa. Koleżanka mi poleciła, że podobno bardzo dobra i dzisiaj tym pomalowałam, a raczej siostra mi pomalowała, bo ja już nie sięgam:-(
Pojechałam po odżywkę i przy okazji kupiłam te tabletki do rąk i nóg (wypróbowałam - fajne i fajnie zabarwiają miejsce które trzeba tarką potraktować:-), cążki i tarkę. No i z samej odżywki wyszedł mi niezły rachunek...

Aisim, no jak to możliwe, że czopa nie zauważyłaś? Ja przy Majce też raczej nic takiego nie zaobserwowałam. Teraz też nie, tylko raz na kilka dni wydzielina jest lekko zabarwiona na różowo, ale leciutko i mało jej jest, więc to chyba nie czop?

Kurcze jutro muszę jechać do księgowej:-( nie chce mi się...
 
Do góry