reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

A ja oglądam mecz... Jakoś sobie ten czas trzeba zająć. Mam słodkości na stole, ale jakoś mnie tak żołądek boli. Więc tak się tylko uśmiechamy niepozornie... Jak się nie zdecyduję, przyjdzie mój ślubny odkurzacz i tyle będzie z maszkiecenia.
Ogólnie nie lubię niedzieli... takie pustki, nie ma co czytać...
Ashika ja się dziś napracowałam przy pazurach - aż je obcięłam :-D I muszę się przyznać, że u ludzi patrzę na paznokcie i buty. Takie mam zboczenie :-pM to tak swoje pucuje, żebym mu nie wypomniała, że coś tam mi nie pasuje, no ale co poradzić.
Kasiamaj - oszczędzaj się i kuruj. Przynajmniej wiesz, jak skurcze wyglądają, bo ja to nie mam pojęcia... A chyba jakieś już powinny się pojawiać...
Agatha - ja z samego rana znowu na KTG. Też sobie sprawię te tabletki, ale może dopiero jak będę umiała do nóg dosięgnąć :-D
Ok zaczyna się druga połowa :-D
 
reklama
Hej dziewczyny,
oksytocyna na mnie nie działa, odłączyli po dwóch godzinach bo skurczy brak. Jutro będą próbowali innych metod, skracania szyjki jakimś żelem albo "cewniczkiem", którego sama nazwa mnie przeraża.... Porodówka oczywiście się w nocy zapełniła, dzisiaj do południa dziewczyny leżały na porodówkach, bo musieli noworodki wypisać :)
 
jakoś nie miałam weny do pisania w weekend.
M w domu i tak jakoś spokojnie i leniwie spędziliśmy czas... niedługo wielka zmiana, więc trzeba korzystać :tak:
Wczoraj rano byliśmy w markecie, w pewnym momencie o mało nie zemdlałam, tak słabo mi się zrobiłam, już miałam ochotę wejść do jakiejś zamrażarki.
W windzie pobiłam sąsiadkę bagietką, bo zaczęła mnie po brzuchu macać. Kurde, ona też w ciąży i jeszcze jej mało brzucha :cool2:
Dziś pojechaliśmy do budowlanego, bo M chciał sam zbudować przewijak, ale wychodzi to dużo drożej niż taki gotowy już, ehh

A jutro teściowa przyjeżdża. Jak się spyta, co bym zjadła, to mam ochotę na pierogi z jagodami :-D
 
Hej dziewczyni widze ze oczekiwanie i tiffi juz sa po i tula swoje sloneczka kochane wiec ide poczytac i nadrobic zaleglosci weekendowe czy ktos jeszcze sie rozpakowal:-)

Nadrobilam.
Jedyneczka widzialam posciel sliczna jest tez chcialam u nich kupic i wkoncu zrezgnowalam
Asienka gratuluje pomyslnej cesarki no i operacji malej
Ewcik no no prosze poszla na nowe mieszkanko i odrazu czop jej odszedl:-).
Kropa szkoda ze to nic nie pomaga ale mam nadzieje ze wkoncu sie uda i bedzie maluszek po drugiej stronie brzuszka
Aisim no no czyzby gin umial przepowiadac przyszlosc??tego ci zycze oj hurcik idzie pelna para.
A od jutra upaly masakra jak ja wytrzymam??Mala sie strasznie rozpycha boli mnie wszystko i wszedzie aj szkoda slow.
Uciekam spac dobranoc i zobaczymy jakie wiesci rano beda.
 
Ostatnia edycja:
Mysza M chcial isc na basen ale przez ten mecz zamkniete bylo:wściekła/y:trudno opcja lezaczka i mrozonej kawki tez do mnie przemowila i bylo milo:-)
Ewcik pewno zaszalala z mezem na nowym mieszkanku i prosze wysunela sie na prowadzenie,albo ta pelnia jej pomogla;-)
jedyneczka micha z woda tez byla.full wypas mowie ci i kazdy skakal kolo mnie jakbym obloznie chora byla i spelniala moje zachcianki,chyba pobede w twj ciazy jeszcze jakis czas,boo dawno taki dzien dobroci mi sie nie trafil;-)
dzamena mysmy tu juz myslaly ze ty rodzisz a tu prosze niespodzianka a raczej nic nowego ze ty ciagle na pelnych obrotach jestes.
madzik hustawka swietna ale cena tez powalajaca-skoro to prezent to sama bym nie wybrzydzala:-pmala chyba mozesz juz w nia wsadzac byle nie za dlugo.
vanilka ja na mecz nawet nie patrzylam,wkurza mnie ta podnieta tymi mistrzostwami,wszedzie flagi,auta oklejone,balkony tez i ta ich pewnosc ze mistrzami beda:baffled:nie patrze jak niemcy graja,bo nie lubie!!!wiesz niby nasi a jednak nie nasi:zawstydzona/y:
jedyneczka ale smaczny obiad mialas!!!sama bym takie kartofelki pozarla!!!pycha!!!
aisim oby gin ci przepowiedzial.swoja droga zastanawiam sie jak mozna przoczyc wypadniecie czopa:sorry2:Poki co kciuki zacisnie!!
emih to zes sie dzisiaj nachodzila,lez i odpoczywaj bo jeszcze nie czas na was;-)
kropa w takim razie zaciskamy dalej kciuki i czekamy na dobra nowine!!

ja tez zawsze pazurki u nog ladnie pomalowane mialam a teraz co dupa blada,bo bo pierwsze nie dosiegam a po drugie jak bylam sie meldowac w szpitalu to mi powiedzieli ze do porodu kategorycznie zabraniaja,tak wiec mam teraz tylk bezbarwnym lakierem mazniete i juz.
a my bylismy u mojego brata,byla kawka mrozona,lezaczek w cieniu,miska z woda i ploteczki z bratowa:-)
w domu pomeczylam Mka-teraz ten smacznie spi a mnie sie jakos nie chce:-p
 
Laski ja tylko na chwilkę!!
Chyba ten gin to jakiś jasnowidz!!! Przed 2 odeszły mi wody!! /ale śmieszne uczucie/ zaczęły się skurcze co 7 min wiec zbieram się do szpitala!!

Trzymajcie kciuki!! Dam znać co i jak!!!

Miłego dnia!!:-)
 
Aisim, o dziewczyno!- a jednak Ty w kolejce się zakręciłaś :tak: Trzyamam mocno kciuki aby szybko i małoboleśnie Ci poszło (wszystkim nam tego życzę!)


Ashika- ja przeprowadziłam się do tego samego miasta (wiesz) tylko większego mieszkania, ale tu wszędzie są serpentyny, góra, dół- żadnej płaszczyzny (taki urok) a placów zabaw brak bo brak bloków a jak są to zamknięte osiedla na które wejść się nie da (a my w małej 6 rodzinnej nowej kamienicy żeśmy się ulokowali)


Jedyneczka, Kama- dzięki dzięki, ale... mój gin powiedział że od niedzieli moge już rodzić (mała duża- może i już z 4kg ma i byle skończył się 38tydz) Teraz tylko czekam aż M zacznie w domku nocować (od jutra lub środy) i hajda- też delikatnie porozpycham się w kolejeczce łokciami ;-) No bo powyżej 4kg dziecko rodzić?!- brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr


Agatha- biedaczko, a co z tą bezsennością CIę wzięło?! JA rozumiem, każda z nas jak na bieżni w nocy do wc i jeszcze w herkulesa się bawi przerzucając brzuch z jednego boku na bok- przewracając się, ale właśnie o świcie jest najlepszy sen... Przynajmniej u mnie... :tak:


Tweenie- gratluję Boba Budowniczego tzn M ;-) Faktycznie przewijaki są stosunkowo tanie...


Kama- zabraniają mieć pomalowane pazurki? Chyba z zazdrości?! :wściekła/y: Ja powinnam i za swoje się wziąć, ale im i tak nic nie pomoże bo wieńczą małe berlinetki tzn moje napuchnięte paluchy u stóp i wszystko będzie wyglądać komicznie :baffled:




Ja na szczęście po wczorajszej eskapadzie- ciągle w dwupaku, tylko spuchłam już nawet na twarzy tak że szparki zamiast oczek, a fłonie?- hmmm- kawę pije przez słomkę i nie pytajcie jak uderzam w klawiaturę :baffled: Ps. Zgubiłam zwolnienie ZuS-owskie (ta chol*** przeprowadzka!), nie wiecie może dziewczyny, czy lekarz bezproblemowo wystawia duplikat? :dry:
Plan na dziś?!- nie rozpakowac się i zakosztowac raz ostatni (na jakiś najbliższy okres) sałatki z pomidorów i cebuli, a nóż również z kilo czeresni wpałaszować. Starszą moją wszystko uczulało, do tego stopnia że w pewnym momencie- żywiłam się tylko chlebem z pasztetem. Teraz próbuję wszystkiego jak skazaniec aby potem nie mieć wilczych oczu ;-)
 
reklama
hej:)
aisim trzymam kciuki!!oby poszlo szybko i niezbyt bolesnie!!
aghata ja tez nie umiem spac,zasnelam przed 4 wstalam o 6.30:-(a jeszcze kilka dni temu przespalabym caly dzien:confused:
emih tak zabraniaja z tymi paznokciami,nie pytaj czemu bo nie wiem,nie pytalam,byc moze z zazdrosci:-poj ty nasz opuchlaczku zaciskaj nogi az M wroci na dobre a pozniej hulaj dusza.Miejsce w kolejce ustepuje.
kasik jakas kontrola Bartusia u lekarza?pomyslnej wizyty!!!

tatatata moja mama juz do mnie jedzie i siostra tez,ogromnie sie ciesze,nie widzialysmy sie od kwietnia.moje plany na dzis:zakupy,sprzatanko,ugotowac obiad,upiec ciacho i nie urodzic-chyba ze w nocy,no ewentualnie wieczorem:happy2:
 
Do góry