reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

emih no to samo mu mowie-nie do mnie kochanie z takimi prosbami-synowi swojemu przekaz :-) ehhhhh...tez mam faze na te pyyyyyyyszne ogoreczki malosolne :-) jak tylko sa w domu to najwyzej godzinke. ale co to dla mnie 5 sztuk ;-)
dobrze ze Kasia juz koncowka ospy-dzielne jestescie obie :tak:
 
reklama
Louise- aż te teksty mnie wykańczają... Twój M że na koniec rozgrywek masz czekać? Moja mama wyjeżdzając (bo niby musiała) też : musisz wyczekać teraz choć 10dni, bo dopiero po 1 mogłabym przyjechać, a mój M nie lepszy, bo do 29 mam nogi zaciskać i co wieczór sms: "nie waż się jeszcze rodzić" wrrrrrr, tak, zaszyję się na kilka dni... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

u mnie wrecz przeciwnie,M nakazuje malej wychodzic w ten weekend bo od poniedzialku nie chce mu sie isc do pracy,a mamcia ciagle dzwoni i gada ze do jej przyjazdu mala moglaby byc juz po drugiej stronie brzucha(tez w poniedzialek przyjedzie),tato zostaje tutaj tydzien dluzej bo nie odjedzie az wnuczki nie ujrzy!!zyje pod presja!!
 
emih no teksty to maja naprawde zajebiste ,mój tez stwierdził ze mogłabym jeszcze tak moze z miesiac ,no kur.. przeciez mógł myslec jak robił i wystrzelic pózniej co on mysli ze ja jak słonica bede tyle mies chodzic w ciazy,ale za to jak mnie wkurzy i sie kłucimy to słysze ,wiesz co juz bys mogła urodzic bo sie taka wredna do mnie zrobiłas ,jak zasłuzył to zrobiłam ,proste
takze kochana zaciskaJ nogi i koniec a jak komus akurat przypasuje zeby w swoich planach uwzglednic fakt ze zaczniesz rodzic to super,ale jestem zgryzliwa co?
louiska ja zdecydowanie nivea ten do wra\zliwej a tormentiol rewelka ale juz na podraznienia takie bardziej zaawansowane ze tak powiem
co do dzieciaków i róznicy to u mnie jest 8 lat i pamietam ze na poczatku było tak zazdrosc ,pózniej miłosc ale na krótko a teraz -tylko słysze mama a on mi zabrał to albo to ,ale w razie co to widac ze sa za soba ,chociaz mysle ze teraz bedzie gorzej bo Filipek to taki mamisynek
 
Cześć Dziewczyny!

Wczoraj zabiegany dzień miałam, dziś też podobny się zapowiada. Zaraz odwiedzi mnie siostra, będziemy układać ubranka które od tygodnia prasuję (ale w końcu wszystko skończyłam). Może od tej roboty coś by się zaczęło w końcu? Ale nie chcę wchodzić przed atabe i kamę - więc dziewczyny, trzymam kciuki abyście były następne, a ja potem wstrzelę się jakoś w kolejkę.

Oczekiwanie, Kropa
- powodzenia!!!! Czekamy na Lipcowe Maleństwa

Madzik - fajnie, że we trójkę tak Wam dobrze

Tiffi - dzięki za podsumowanie, bardzo fajnie i mądre informacje udało Ci się zebrać

Perla
- super, że już w domku, na pewno jest super, a jak Kris? Pomaga Ci?

Vanilka - ale fajny grzeczniutki Dawidek

Emih - dobrze, że już po przeprowadzce. Teraz należy Ci się duuuuużo odpoczynku

Miłego dnia życzę Wam dziewczyny!
 
witajcie laseczki :-)
widze ze wreszcie sie cos ruszylo :-D Oczekiwanie, Kropa powodzonka kochane...
Ashika jesuuuuuuu jak milo widziec Twoje posty!!! fajnie ze wrocilas! ;-)
Atabe, Kama to Wy moze jutro na porodowke co?
 
Dzien dobry

Ależ mam lenia dziś, miałam prasować ale nic z tego raczej nie wyjdzie :zawstydzona/y:. Pojade do rodziców, odbiorę od nich paczke bo przyszła z allegro i może w końcu uda mi się spakować torbę do szpitala.

jedyneczka no to z opisu tych szpitali wynika ze chyba jednak lepszy jednak ten nasz sosnowiec. Co do łubinowej wiem że zdania są podzielone, ale to myśle że na temat każdego szpitala da się znalezc jakies negatywne opinie. Mam nadzieję ze mnie nie przytrafi sie nic zlego :happy2:

oczekiwanie, kropa POWODZENIA i trzymam kciuki
 
reklama
czesc dziewczyny!
Melduję że ja ciągle w dwupaku!! Cholernie źle się czuje i poleguję od wczoraj do tego samopoczucie do bani więc nie powiewa ode mnie optymizmem!!
Odezwę się później!!

życzę Wam miłego dnia i dobrego humorku!!
A za Kropkę i Oczekiwanie trzymam oczywiście mocni zaciśnięte kciuki!!

Czy któraś może słyszała o depresji przedporodowej?? Bo u mnie chyba takowa nastała;-((
 
Do góry