reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

aghata mnie tez sie ta piosenka podoba:)

tak piszecie o tych wlosach ze tez sobie chyba farbne.
bylam na spacerku zahaczylam o ryneczek bo M zachcialo sie truskawek zalanych galaretka wiec jak tu chlopowi nie odmowic.a

ewcik ja tez jakas padnieta jestem,do tego glowa mnie cos pobolewa,moze cos z cisnieniem nie tak...

moje dziecko szuka drogi do wyjscia,niestety przez pepek,wierci sie strasznie az brzuch caly faluje...
 
reklama
Louise - Oczekiwanie rodzi SN miala spore rozwarcie wiec polozna powiedziala ze za 3 h Kacperek bedzie juz z nia :)

wszystko szlo ladnie zaczely sie skurcze i stanelo w miejscu Kapcerek kaze na siebie jeszcze poczekac - wiec czekamy



Oczekiwanie pozdrawia Was wszystkich
 
Ostatnia edycja:
cześć kobitki
ja dziś miałam kiepską noc...
wierciłam sie i kręciłam
nie mogłam spać
brzuch mi twardniał...ehhhhhh....
do tego coś mi na oczy padło....muszę sie nieżle namrugać żeby wyostrzyć sobie widzenie.:dry:

Kropa-Oczekiwanie-trzymam kciuki.bądzcie dzielne dziewczyny!!!:tak:;-)
Tetina-nospę można brać :tak:-ja brałam nawet nospę forte.
Malewa-jak struś...:-D-to niby że co...:confused::szok:masz głowę w podłodze???:-D:cool2::-p
Dzemena-zaraz będziesz mogła sobie zrobić bo przepis namaluję :-)
Louise-pampki z biedry też są ok-ale te DADA-ja dla syna kupowałam-cena ok 30zł.(niecałe) a gatunkowo dobre i też mają te zapinki rzepy tak jak pampki takie jak gumki.ja już chyba wszystkie przerobiłam z moim Kubą najgorsze były Happy-bo takie "buły" wielkie i zawsze o nr.tak jakby za duże.wylatywały mu siuski albo na brzuchu albo nogawkami.a na noc to już całkiem były beznadziejne.
chusteczki możesz zakupić-spokojnie polecam.(dla mnie te lawendowe są trochę niezbyt zapachowo) ale to kwestia gustu-ja zawsze brałam te sensitive albo takie z zielonym paskiem.:tak:
Aneta-h-jak tam Twoja czuprynka??? wyszło :confused::szok::-)
niunia-ależ Ty niecierpliwa jesteś :szok::-D

przepis na serek

składniki:
2 kostki twarogu (półtłusty lub chudy)
2 łyżeczki sody
1/3 kostki margaryny (można ciut mnie jak ktoś chce wersję mniej topiona)
4-5 jajek (w całości)
sól
ewentualnie jak ktoś lubi vegeta lub kminek albo zioła
(ja nie dodaję bo nie lubię)
wolę wersję bez niczego.
na początek możecie zrobić mniejszą ilość-z połowy składników (bo nie wiadomo czy Wam zasmakuje) :-)

przygotowanie:
twaróg wrzucamy do miski posypujemy sodą-miksujemy mikserem dodając margarynę,jajka i sól.
wszystko miksujemy do uzyskania w miarę jednolitej konsystencji.
w między czasie nastawiamy garnek z wodą i bierzemy metalową miskę (taką która da sie założyć na ten garnek) masę wkładamy do miski i gotujemy nasz serek na parze.
aż zrobi sie lejący i jednolity-i lekko sie zagotuje (na powierzchni będą malutkie bąbelki) przelewamy serek do jakiegoś naczynia i zostawiamy do ostygnięcia,następnie wstawiamy do lodówki.aż zgęstnieje.

SMACZNEGO.
:tak::-)
 
KasiaMaj dzieki napewno zrobie ale dopiero jutro bo nie mam sody :wściekła/y: aa do polskiego sklepu kawał drogi nie doczłapie sie sama bo upał wiec musze poczekać na mojego jak mnie zawiezie :happy2:
 
kasiamaj ale ta miska co do niej dajemy ser i potem do garnka to musi byc z dziurkami?coś ala durszlak? bo jak metalową,to chyba ta para nie przejdzie?
co do włosów to taki blond migdałowy wyszedł że aż mnie oślepiło haha,tak na serio to pasemka blond co miałam to fajnie sie zafarbowały a reszta to nie za bardzo,tylko lekko sie rozjaśniły, bo za ciemne włosy mam chyba,ale przynajmniej są odświeżone i mają połysk,bo już miałam brzydkie matowe,zawsze jak farbuje to mi wychodzą o ton ciemniejszy niż na opakowaniu,to to wzięłam jaśniejszą a tu i tak nie wyszło jak chciałam,ale co tam, ja już wszystkie kolory miałam na tej głowie i nic mnie nie zdziwi ;))
 
Ostatnia edycja:
kasiamaj ale ta miska co do niej dajemy ser i potem do garnka to musi byc z dziurkami?coś ala durszlak? bo jak metalową,to chyba ta para nie przejdzie?
co do włosów to taki blond migdałowy wyszedł że aż mnie oślepiło haha,tak na serio to pasemka blond co miałam to fajnie sie zafarbowały a reszta to nie za bardzo bo za ciemne włosy mam chyba,ale przynajmniej są odświeżone i mają połysk,bo już miałam brzydkie matowe,zawsze jak farbuje to mi wychodzą o ton ciemniejszy niż na opakowaniu,to to wzięłam jaśniejszą a tu i tak nie wyszło jak chciałam,ale co tam, ja już wszystkie kolory miałam na tej głowie i nic mnie nie zdziwi ;))
Aneta przez durszlak wszystko by chyba wyplynelo nie wiem nie znam sie zreszta :)
 
reklama
Witam:-)

Wróciłam juz z zakonczenia roku szkolnego u dziewczynek. Nagrody odebrały-6 osob było nagrodzonych na 22). Troche płaczu było, bo jakby nie patrzec to ostatni rok był z ta pania. Odetchnełam z ulga ze Pani się bardzo spodobal prezent jaki dostala od dzieci. Az się spytala kto wybieral a moje dziewczyny od razu ze to ja.

madzik1980 super ze twoj tak dobrze sobie radzi z mala

Oczekiwanie Kropa kciuki trzymam zacisniete

Ashika ja swoja juz w styczniu zapisalam do zlobka. Uwazam ze jak dobrze pojdzie to dostanie sie do niego jak roczek skonczy. Tekst pani to godny politowania.

ewcik jednak ten WR mialam robiony na pocztku ciazy-spojrzalam do karty

tiffipowodzenia na wizytach zycze. Pracowity dzien dzis masz

Trzeba iść obiad robić
 
Do góry