reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

No właśnie dziewczyny-nie siedziec na forum tylko marsz na porodówkę :)
Arlecia ja na szczescie dowiedzialam się o cesarce dzień wczesniej więc nie mialam duzo czasu do myślenia-dobrze,ze tak się stało.
Dziewczyny mi jest tak lekko bez brzucha-myslalam ze bedzie mnie rana boelc ale jest ok,duzo lepiej sie czuje niz na koncowce ciąży,a tak mnie wszyscy straszyli,ze po cesarce człowiek 3 miesiace dochodzi do siebie .
Kilogramy lecą-mam 4 kg ,wiecej niz przed ciąza,ale co to jest -żyć nie umierac.Mała grzeczna ,M sie spisuje-tylko pogoda do bani i nie ma spacerku ,ale jutro ma byc lepiej
 
reklama
atabe bo wiesz vanilka tak napisała bo jak nie prośbą to grośbą,a tak na marginesie to własnie gdzie jest KAMA i tetina.
agatha no dokładnie sie tam wszystko szykuje ,ja własnie tak odzczuwam jak wstaje rano to mnie cały brzuch boli albo w nocy na siku,ty uwazaj bo oczekiwanie tez dzis miała isc na ktg a poszła ale na porodówke,chociaz u Ciebie to mogłabys jeszcze z 2 tyg pochodzic
 
Ostatnia edycja:
a mnie nastraszyla sasiadka zlobkiem i co ?? zadzwonilam i zapytalam :-( nie no to jakas paranoja :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: lista dzieci oczekujacych jest taka ze jakbym dzis zapisala (czego nie wolno mi zrobic) to moze za rok bym mogla zaprowadzic MOZE !!!! a zapisac nie moge bo jak to pani powiedziala : "a skad pani wie ze sie urodzi?":no: masakra jakas. Moge sobie spokojnie pozbierac dokumenty i zapisac dopiero w sierpniu, bo w lipcu maja urlop a zeby zapisac musi byc pesel. Ja chce do pracy wrocic a nie gnic ciagle w domu !!
W ogole mam dziwne jazdy ostatnio jesli chodzi o malego i jeszce ten tekst w zlobku :-( ehh
 
czesc dziewczyny:-)
Wlasnie wcielo mi posta, takie wypociny z samego rana stworzylam a tu ciach!i nie ma:wściekła/y:
Dobra, tylko spokojnie!w skrocie wyglada to tak:
pytalam Was wczoraj o magnez, czy bierzecie, bo moj lekarz ostatnio powiedzial mi, ze magnez wstrzymuje tez w jakims tam stopniu skurcze porodowe i gdzies kolo 38tyg. powinno sie go odstawic. Oczywiscie iwusia-madra glowa:-ppostanowila odstawic ten magnez juz teraz(czyli 36tydz). Cos jednak czuje ze nie dam rady bez magnezu, bo bardzo puchne...tym bardziej teraz gdy u nas znow upaly od samego rana do wieczora:cool2:
madzia, u mnie slonca pod dostatkiem (az zanadto), wiec zapraszam;-)
niby to dobrze, bo w koncu mamy lato, ale ja w tym roku wole ochlodzenia:-ptaka egoistka sie ze mnie zrobila:-D:-D
emih, jak sie czuje Twoja coreczka?wyzdrowiala juz?
louise, ciesze sie, ze u Ciebie taka poprawa, trzymam caly czas kciuki za Ciebie:-)
no i oczywiscie dzisiaj kciuki mocno zacisniete za krope i oczekiwanie, powodzenia dziewczyny!!!
 
cześć dziewczynki:-)

widzę, że coś rusza w końcu-oczekiwanie, kropa trzymam kciuki:tak:

byłam wczoraj z M na SR na nauce parcia-masakra!:szok: męczące to jak nie wiem, poza tym bardzo trudne, tak na sucho...:no:

miłego dnia :-)
 
mruczka moj Stasin robi dokladnie to samo co twoja Mała :-) ała moje zebra...

emih mam naadzieje ze czekasz wyrychtowana ;-) :-) fajnie ze Kachna tak ladnie sie odnalazla w nowych warunkach :-) no ja czekam czekam a i Staska napominam. tata mu dzis rano zapowiedzial zeby sie nie wazyl wychodzic przed 11 lipca kiedy to sie mundial konczy :-D alejak odzidziczy po mnie charakterek to na zlosc wyjdzie :-)

jedyneczka no ja tez w kolko o tym ginie mysle. i o tym zeby sie potem jalowcem odbijalo przez 24 godziny :-D:-D:-D M sie zaofiarowal ze moze zejsc i "nam" kupic. powiedzialam ze przeciez on ginu nie lubi na co stwierdzil ze lubi pic :-) ehhhhh. narazie sie musze smakiem obejsc.
to widze ze tez niezlego mixa zapodalas...fasolka czeresnie...hihihi.
a jak ty sie dzis czujesz? rozkrecilo sie cos u ciebie? odezwij sie bo juz 2 lipcowki w stanie gotowosci a u nas to tak zawsze hurtem idzie wiec mysle o tych twoich wczorajszych dolegliwosciach teraz...

kasik juz niedlugo i podwozie wroci do formy a wraz z nim szalone noce...albo chwile powinnam chyba powiedziec...;-)

kasiamaj no faktycznie ten serek brzmi przeapetycznie :-) co do chusteczek dada tez sie nad nimi zastanawialam-jak piszesz ze dobre to moze kupie zamiast pampersow jakby ich nei bylo. ja slyszalam ze pieluszki tez maja super i teraz nawet znajomi dla noworodka kupili i jest ok wszystko a cenowo nie ma porownania...

anetka nie doluj mnie-tez mialam te chusteczki kupowac...a tu widze ze tylko polki obejrze :-(

tiffi to powodzenia na wizytach. i u diabetologa i u ginki-daj znac co i jak po owrocie. no i udannych zakupow. co do twojego podsumowania -to stwierdzam ze b profesjonalne :-) :tak:
ja juz sie zdecydowalam na kosmetyki nivea. jakby ich nie bylo to wezme chyba johnsona a jak bedzie uczulal to sama zuzyje. w kazdym razie nie kupuje zadnych z tymi emolientami. jesli o nivea chodzi to sie tylko zastanawiam jezcze czy nie wziac tej serii soft dla wrazliwcow. tyle ze nie maja w niej plynu do kapieli 2 w 1 z szamponem a w wersji zwyklej jest i chyba sie na zwykla zdecyduje jednak.

dzamena ja
tez zamierzam linomag stosowac a sudocrek kupie ale na odparzenia wlasnie jakby sie mialy pojawic :-) o widzisz ty tez o nivea piszesz-i widze ze ta wersja dla wrazliwej skory...

tetina
mozesz wziac nospe jak najbardziej na te skurcze. to jest lek ktory dziala doraznie i w zadnym razie ci nie zaszkodzi na zadnym etapie ciazy

malewa to udanego wypoczynku zycze :tak: i owocnego przdewszystkim-lez i wypoczywaj i niech skurcze sie wycisza

ewelad
ty juz widze na finiszu :-) brawo i teraz nic tylko czekac. tylko ja w lesie z pakowaniem praniem i prasowaniem. ale od poniedzialku mama ma juz wolne od siory bo sie rok szkolny skonczyl i sis ma wakacje wiec moze sobie z malym sama siedziec. wiec mysle ze mazer cos pomoze starszej coreczce ;-)

madzik widze ze swietnie sobie radzicie w trojke :-) gratulacje :-)

ashika moj maly tez sie bawi w wiertarke ;-) o tormentiolu zanotuje sobie na "twardym dysku" ;-) i jakby co to kupie. i musze wlasnie obczaic ten johnson o ktorym piszesz jako alternatywe dla nivejki

vanilka podzielilabys sie tym upalem :-) a mowi sie ze w anglii ciagle pada....:dry: ehhhh te stereotypy...u nas bardziej gb niz u was :-)

oczekiwanie trzymamy kciuki :tak:

sasanka a skad wiadomo ze 3 godziny? to ma miec cesarke robiona????

atabe ja wyczytalam ze masaz brzuszka jest b skuteczny i powoduje skurcze macicy. i ten masaz sutkow tez podobno dziala :-)

ashika
nie panikuj-bedzie dobrze wszystko

agatha no moze to byc szyjka...na ktg sie powinno wyjasnic czy masz skurcze choc ja nie do konca wierze w ten sprzet bo laska w szpitalu miala skurcze porodowe na maxa juz a ktg nic nie wykazywalo nawet jak ja wiezli na porodowke z mega bolami...

iwusia
no to ostroznie z tym magnezem-jak gin kazal po 38 to sie sluchaj :-)

kama
gdziezes ty jest? na porodowce????
 
vanilka a jak starszy syn reaguje na dzidzie w domu??pytam bo u mnie tez bedzie roznica 5 lat i choc na dzien dzisiejszy corka sie cieszy, to nie wiem jak to bedzie pozniej:-)
 
reklama
hej hej:)

nie rodze a szkoda...:zawstydzona/y::-D,rano bylam u diabetyka i teraz opycham sie jajaecznica i swiezym chlebem ze szczypiorkiem-pyychhaaa!!!
u nas znowu upal sie zapowiada.

atabe nie dzialaj tyle bo i tak nam to nic nie pomoże,moze jak olejemy sprawe to male sie zdecyduja.

oczekiwanie,kropa trzymam kciuki i czekam na dobre wiesci!!!
 
Do góry