reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Idę dziewczyny spać już.
Vanilko trzymaj się jutro i daj znać jak dzidzia:-) coś mi się zdaje ze dzisiaj trudno będzie Ci usnąć... nie dziwię się ale do łozka bo od jutra wolne noce się skończą:-D

a swoja droga dziewczyny gdybyście miały wybierac i gdyby to od nas zalezało to wolałybyscie urodzić bliźnieta , raczka czy lwa? Pytam oczywiście o znaki zodiaku a pytam dlatego ze kompletnie się na znakach nei znam:eek: choć mój M to raczek Oliwka strzelec a ja baran.... Taki temat na jutro :-)
do jutra:-)
 
reklama
Dziewczynki dzięki za kciuki -mam nadzieję,że będzie dobrze i jakoś przezyje ten pobyt w szpitalu!!Muszę być twarda
Wykąpałam się ladnie w wannie -spakowałam do końca i zaraz zmykam spać
Jutro odezwę się już ze szpitala-ufff dobrze ,że chociaz będe miala z wami kontakt!!!
Perla cieszę się ,ze z mała tak dobrze i trzymam kciuki za szybki jej powrót do domku :)))
Vanilka spisz już?Pomyśl ,że Ty jutro już będziesz po -jejku będe trzymała kciuki i czekała na wieści -trzymaj się!!!
Tetina ja bym chciała raczka -no zobaczymy co z tego wyjdzie :)
Idę spać bo mam stresa i wolę to przespac-buziaki laseczki!!!
 
madzia no to zaszalałas :-D ale cos czuje ze ty nawet do tej srody sama to nie polezysz
tetina znam ten ból z alimentami ,sprawami i czasem brak słów
perla to ja tak po cichutku powiem ze super Laurka rosnie i bardzo sie ciesze ze juz tylko tydz i bedziecie w koncu razem w domku ale tfu,tfu co by nie zapeszyc:-)
tiffi ja licytowałam atlantica (wstawiłam w odp watku )i bardzo sie ciesze ze mam z głowy,co do arbuza to zaraz zjem bo mam
co do przedszkolanek to w tej opini moje dziecko wyszło na jakiegos kretyna i ja tego tak nie zostawie,ale komisja wydała w koncu orzeczenie i mały sie zakwalifikował ,co mnie bardzo cieszy bo chociaz zaden gnój z patologi nie bedzie sie nad nim znecał
vanilka ja to twoje cc przezywam jakbym co najmniej ja miała isc :-Dnapisz jak tylko bedziesz w stanie i duzo buziaków kochana
 
Dziewczynki dzięki za kciuki -mam nadzieję,że będzie dobrze i jakoś przezyje ten pobyt w szpitalu!!Muszę być twarda
Wykąpałam się ladnie w wannie -spakowałam do końca i zaraz zmykam spać
Jutro odezwę się już ze szpitala-ufff dobrze ,że chociaz będe miala z wami kontakt!!!
Perla cieszę się ,ze z mała tak dobrze i trzymam kciuki za szybki jej powrót do domku :)))
Vanilka spisz już?Pomyśl ,że Ty jutro już będziesz po -jejku będe trzymała kciuki i czekała na wieści -trzymaj się!!!
Tetina ja bym chciała raczka -no zobaczymy co z tego wyjdzie :)
Idę spać bo mam stresa i wolę to przespac-buziaki laseczki!!!

nie spie ..o 22 musze wziasc tabletke co mi kazali w szpitalu i jutro o 6 rano jeszcze jedna tabse..od 22 musze juz byc na czczo i bez picia ..

dziekuje dziewczyny za kciuki i napewno dam znac juz po ..

madzik bidoku za Ciebie tez kciuki trzymam bo wiemy jaki nerwusek z Ciebie :*

perla dzielna masz coreczke :)

ja tak szybko napewno nie zasne dzies...
 
Witam
Pozna poraa. Ledwo patrzę na oczy. Cały dzień w ruchu jak to ja. Dzis wziełam sie za prasowanie, ale nie dalam rady wszystkiego na raz wyprasowac. Ja dzis bardzo krociutko odpisze:-:)zawstydzona/y:bo padam poprostu.

Vanilka och ten stres. Obys jakos wmruzyla oczy tej nocy, a jutro to juz tylko synka bedziesz tulic

madzik dobrze ze bedziesz tam pod ciagla opieka

Perla super ze z mala wszystko ok, obyscie wyszli za tydzien z tego szpitala
 
atabe wiem, że chodziło ci o przyrost wagi, ale dzieci różnie rosną, najważniejsze że w obecnej chwili jest to waga na ten tydzień, moja waży pewnie lekko ponad 2kg. No to masz niezły misz masz z kosmetykami. ja planowałam od początku tylko oilatum i w tym kąpać małą, ale na SR mówili, żeby nie kąpać od razu dzieci w tym bo się szybko przyzwyczajają, a to używać dopiero wtedy gdy okazuje się że dziecko ma jakieś uczulenia, no i mój plan runął, stąd zastawiam się nad kosmetykami, ale z jednej serii
cynamonka to będziesz się wczasować i odpoczywać, fajnie
tetina mój suwaczek źle pokazuje, ale u mnie dziś 35 tydz 2 dzień, no i patrzę na twój suwaczek a ty torba już gotowa, a u mnie hmmmm czekam na zakupy. Tak jakoś staramy się przyzwyczajać i mówić do brzucha Zuzia, ale często mówimy do niej niunia :-)
ewelad no widzę że się nie oszczędzasz, podłogi na kolanach. Co do komarów itp. to nie wiem czy coś jest do używania od już.
perla dobre wieści przynosisz, ze laura ładnie rośnie i życzę ci by jak najszybciej wyszła ze szpitala
dzamena oj jak ja lubię takie babska mądralińskie co to potrafią ocenić dziecko na wskroś, urazić rodziców a g... wiedzą (często tak jest, nie chodzi mi o sprawdzanie kompetencji bo to powinny robić, ale o ocenę), tym bardziej że dały popis jak się nad małym inne gnojki znęcały echhhh. MOże nie wpadły na pomysł, że dziecko nie ma dobrych skojarzeń ze środowiskiem przedszkolnym (czyt. pseudo kolegami) i zachowuje się tak a nie inaczej
vanilka trzymaj się dzielnie jutro i czekamy na wieści

Ja znów zawiesiłam się na allegro, ale już chyba na dzisiaj wystarczy, idę spać
 
Ale mi zeszło ,trochę prasowania, jakieś fakturzyska, lista dla M zakupów z allegro i już noc:eek:

madzik o kurka, to juz termin bliski jak na środę przyszłą;-)

louise to luzik z wóziem macie jak bez czekania ;-) ja zarabiam gadając więc wyniki mam bardzo dobre:-D No już faktycznie koniec prawie, M jutro upatrzone rzeczy odbierze z allegro i do apteki go wyślę ale to za kilka dnia jak zapomni ile jutro wyda:-p

atabe z tymi pomiarami różnie bywa więc się nie martw, Emi ważyła 3 kg w terminie więc też drobinka i Nadia zapowiada mi się podobnie.Alw wyniki gin widział i są oki tak?

ewcik seksik jako przyspieszacz zastosuj albo olejek rycynowy, no ja wolę to pierwsze:-D

madzik nie dziwię się że jesteś zdenerwowana bo szpital tak wpływa niestety a jeszcze się człowiek nasłucha niepotrzebnie, staraj się więc zająć czyms żeby nie mysleć za dużo, może jakieś zakupki na allegro?:tak:

tiffi masz racje, zweryfikowałam ceny z auchan atrykułów dla dzieci i nawet drożej niż w tym moim sklepiku gdzie zamówiłam wózek i łózko kupiłam:eek: jedynie co to chusteczki pampers w dobrej cenie w miarę były więc zakupiłam. Na allegro upatrzyłam kilka rzeczy i M pojedzie jutro zakupić. W ikea kupiłam kocyk do wózka pomarańczowy bo mi się podoba do szarości, za 19zł więc niedrogaśny:tak: tylko nie mogłam się zdecydować na pojemnik pod łóżeczko więc się wstrzymałam jeszcze:-p a parasolkę i torbę z x-ladera oryginalna kupujesz czy dobierasz inne? To fajnie że już kołyska dotarła i wieści z wizyty dobre, więc udany dzień;-)

atabe doczytałam co na to twój gin ze swoją siłą spokoju.:confused2: Tak zrób jak mówisz z badaniem i szpitalem. A tego ginka to znałas wczesniej czy jakiś z polecenia?

Vanilka współczuję, fajnie wiedzieć z góry o terminie ale to też wielki stres na przededniu:sorry: Mam nadzieję że zaśniesz jednak bo człowiek niewyspany to dopiero rozdygotany potem.

cynamonka oj znam to znam, ostatnio o to samo u mnie poszło, pytam grzecznie a tu z pyskiem że przecież się nie rozdwoi :confused2: ale jak on zapyta to ja muszę być zorganizowana i udzielić klarownej odpowiedzi . Dziś nie znalazł czegoś i dawaj na mnie że nie dopilnowałam, będzie strata, powzdychał a ja spokój, odnalazłam, pokazałam i kazałam się przeprosić:-p Super masz że jedziesz:tak:

ewelad no nie mów że na kolanach myłaś podłogi:eek: ja bym się chyba rozpłaszczyła obok szmaty:-D

perla ty biedulko, ale masz teraz jazdę na wysokich obrotach, podziwiam:sorry: Oby jak najszybciej Laurka do domku przybyła , super wieści że ładnie przybiera i rośnie:-)

malewa to mnie pocieszyłaś:-D oby przeszły skurczyki, pewnie to stres:sorry:

tetina moja Emi to bliźniak, tata i eks też bliźniak - dobre toto ale ciężkie w pożyciu bo dwie różne osoby siedzą w jednym:-D raczek to moja mama , dusza na dłoni ale jak ktoś jej podpadnie to ciężko:-p lwy znam dwa i oba albo obie bo to lwice, dziwnym trafem takie materialistki że masakra:-p to tak z przymrużeniem oka :-)

dzamena to dobrze że na komisji ok ale co się nadenerwowałas to twoje i to przez jakieś babska zmierzłe:dry:

Vanilka pić już nie?:eek: Trzymaj sie kochana do jutra;-)

Zmykam i ja, dobrej nocki.
 
Cześć dziewczyny

dziś to ja ja jestem pierwsza :-), a dlaczego to możecie sobie przeczytać na wątku o USG :-(

Nie było mnie parę dni, trochę byłam u mamy. Wymioty ustały w poniedziałek. Może się czymś strułam. Nie wiem.

Vanilka
powodzenia. Dziś już będziesz trzymała synka w ramionach. Trochę Ci zazdroszczę.

madzik nie denerwuj się będzie wszystko w porządku.

Perła cieszę się, że Laura rośnie jak na drożdżach. Życzę Ci, żeby wyszła za tydzień.

Tweenie ja to Ci współczuję, czy to tak poradnia na Karowej Cię urządza?

Emih nie przeforsuj się, bo będziesz następna do rodzenia zaraz po kamie, dzamenie i atabie.

Tetina ja bym wolała bliźnięta, bo sama jestem z pod znaku bliźniąt, a raki to tez dobre znaki. Lwa bym nie chciała urodzić, bo to uparte by było :-)

Chyba już nie zasnę i mam nadzieję, że Andrzej śpi i nic złego mu się nie dzieje.
 
Dziś padło na mnie i ja walczę z bezsennością!! Jakoś tak przed 4 wstałam bo mi się jeść zachciało!! i spałaszowałam ciacho i batonika!!

Vanillka - powodzenia, jeszcze tylko kilka godzin Cię dzieli od tego ważnego wydarzenia. Trzymam mocno kciuki za szczęśliwe rozwiązanie!!

Madzia - Ty kochana tez się trzymaj, te dni szybko miną, a o najważniejsze będziesz miała kontakt ze światem i z nami to czas szybciej zleci!!

Perla -super wieści niesiesz!! Fajnie że Laura rośnie i niedługo będzie już w domku!!

Jedyneczka
- a co wymyśliłaś w prezencie dla Emi?? Pochwal się swoją kreatywnością!!?

Tetina - ja zdecydowanie to chciałabym raczka!! Znam dużo bliźniąt i straszne uparciuchy, zresztą tak jak barany. A co los przyniesie to zobaczymy!!

Dzamena - fajnie że się z tą komisją udało! A i wózek też w dechę, fajne kolorki!!

A co z Kamą?? bo wczoraj wieczorkiem już jej chyba nie było!!

Ide jeszcze pokimac, może się uda przynajmniej do 7 pospać!:-)
 
reklama
Hej.
No ja juz nie spie ..cala noc mialam taki pol sen ....nie mam czasu na sen;-)moje tysiac mysli go rozgania....

dzieki za kciuki ,a ja zycze tym ktore pod moja nieobecnosc sie rozpakuje szybkich porodow!!!
 
Do góry