reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Vanilka ja juz tez nie spię- na którą jedziesz do spzitala??Będę czekała na wieści.....Trzymaj się!!!!
My jedziemy o 9 -boję się jak cholera
 
reklama
Ja się dziś chyba z Wami obiema stresuje!
Trzymajcie się cieplutko!!
Wszytko będzie dobrze - zobaczycie!! A Wasze maleństwa wynagrodzą stresy
i niepewność!!
 
Vanilka ja to chyba poleże -bo niby w następną środę dopiero cesarka,po cesarce napewno z 4 dni więc w sumie pewnie 10 dni .cos mi się tez wydaje,że w tym spzitalu trzeba poleżec przed planowaną cesarką, bo już to słyszałam od paru osób-marnie się dzisiaj czuję,bruch mnie z nerwów boli-zaraz jak się rozgoszczę na tej patologii to będę sprawdzać czy Ty juz urodziłaś.Trzymaj się-dzisiaj obie mamy stresujący dzień,ale Ty już niedługo będziesz miała małego przy sobie a ja troszkę poczekam....
Aisim dzięki za słowa otuchy-ten szpital mnie przeraza-boję sie tych badań wszystkich ,chociaz lekarz mówi ,że wszystko jest ok i że poprostu chce mieć nei pod kontrolą, bo w każdej chwili mogę zacząć rodzić, a lepiej jak będe w szpitalu ze względu na tą planowaną cesarkę.
Idę się ubrac i może coś zjem ,ale niedobrze mi tak z nerwów....
 
szybko tu przybyłam po to, by Vanilka powiedzieć Ci, ze ściskam kciuki i sama się stresuję Twoją cesarką- spać nie mogłam;-) Kochana jeszcze chwila i będziesz tuliła Dawidka....... POWODZENIA

Madzik dla Ciebie też POWODZENIA!!
 
tetina tak, zawszę robię usg u tego samego lekarza...
jedyneczka gina mojego znam dłużej już i kiedyś naprawdę był super facet! Zresztą chodzą do niego dwie siostry M- jedna urodziła już 2 dzieci, a druga teraz też w ciąży. Może się wypalił zawodowo :eek: kto wie, bo to już starszy facet...jeśli jeszcze kiedyś będę w ciąży to już do niego na pewno nie będę chodziła, bo czuję, ze mnie olewa- za dużo nerwów mnie to kosztuję...zresztą jeśli chodzi o wagę małej to może taka być- ja wolę by była mała;-) tylko schizy mnie łapią, bo nie tyje odkąd mam dietę i sobie wkręcam, ze to przeze mnie..
perla fajnie, że Laurka rośnie i wszystko ok! A niefajnie, ze Kris męczy się z ząbkami- a ty z nim...ehh podziwiam Cię, że masz takie maluszki i tak świetnie sobie radzisz!! J jeszcze nie mam dzieci, a już jestem wszystkim przerażona;-)
tiffi no z kosmetykami to cała ja:-p misz masz bo za nic nie mogę się zdecydować co chcę, zresztą, żadna seria nie odpowiada mi do końca, bo w każdej mi czegoś brakuję:-p zobaczę co się sprawdzi...
dzamena gratki wózka!!

dziewczyny zapytam was o coś w prost ;-) wczoraj zapytałam mojego gina o sexik, bo wiecie, że ja już bym chciala urodzić;-) , na co on mi odpowiedział, ze ogólnie przyjęte jest, ze od 36 tygodnia nie można :eek: i zgupłam normalnie :eek: jak to jest u was??
 
No ja juz wyszykowana jestem ,kompiel zaliczona ,wlosy sobie wyprostowalam zeby nie straszyc ,torby czekaja ...M siedzi na kiblu tez caly w nerwach ...........za pol .godzinki jedziemy .Najgorsze ,ze pic nie moge ;/ a za oknem takie slonko wali..

madzik wytrzymasz ,ja tez widzisz wytrzymalam i zlecialo szybko .

ciekawa jestem ktore sie wypakuja pod moja nieobecnosc :)
 
Vanilka trzymam kciuki!!!
Atabe- ja sie w czwartek podczas wizyty pytałam o seks i powiedzial mi ze moge do samego konca. Pytałam o to czy nic nie uszkodzimy, czy na taka koncowke to dobrze... I Dostalam zielone swiatlo ale przestrzegł mnie ze jak juz szyjka zacznie sie skracać i zacznie sie robic rozwarcie to moge sobie przyspieszyć poród bo wydzielana jest wtedy przez mózg oksy ktora w wcześniejszych tyg jest zbyt mala dawką dla kobiety, ale pozniej... U siebie po stosunku zauważyłam ze macica mi sie stawia i mam jakies nie regularne lekkie skurcze które pozniej mijają. Przedwczoraj trzymało mnie prawie caly dzien ale przeszło. Tylko ze mi zostaly jeszcze teor. 4 tyg. Kochana jak chcesz szybciej urodzić to wskakuj w jakas seksi bluzeczke i szalej:) choc pamietaj ze jak bedziesz miala doczekac do raczka to i seks nie pomoze:) seks jest dozwolony wtedy gdy ciąża nie ma komplikacji.
 
reklama
czesc dziewczynki :-)

na poczatek:

vanilka
POWODZENIA!!!!! TRZYMAJ SIE TAM-W MYSLACH JESTESMY Z TOBA.
ale ona juz pewnie w szpitalu i prawie na stole czy innym ustrojstwie do cc. i za chwile juz bejbika bedzie tulic :-) ahhhhhhhhhhhh-jak fajnie :-).

madzik
a ty tez spokojnie i bez stresow bo ty zawsze sie biedna stresujesz. w szpitalu nie jest fatalnie -jak nie daja kroplowek i nie mecza to jest do przejscia zwlaszcza jak fajne laski na sali-u mnie byly super i sie zaprzyjaznilysmy i utrzymujemy kontakt :-) a ty bedziesz sobie chyba po prostu lezec do srody i hodowac dzieciatko. wiec bedzie ok. wazne ze masz necika bo nuda to najwieksza zmora szpitali...(u nas nie bylo tv)

ja lece was nadrobic choc chetnie bym poszla spac, bo do pozna filmy ogladalam. M skrecil lozeczko ale szuflade zostawil na dzis. zalozylam materac (w folii) i obleklam posciel i wszystko ulozylam zeby sobie popatrzec jakie to fajne i ladne wszystko. a juz jutro M popierze i schowam posciele i materac do dnia porodu i niech wszystko zaklada M jak ja bede w szpitalu.
ide was poczytac i wypic kawke. ttylko dodam bo mi sie w oczy rzucilo:

atabe
ja pierwsze slysze ze po 36 tyg nie mozna sexiku :szok::szok::szok::szok:. no chyba ze po 36 a przed 37 to ewentualnie sie zgodze ;-) dziwny ten twoj gin bo wszyscy to wrecz mowia zeby sexik jak najbardziej na zmiekczenie szyjki przed porodem. owszem ze w 3 trymestrze lepiej nie to slyszalam ale po 36?...:eek:
 
Ostatnia edycja:
Do góry