reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

kama no co chcesz ,chłopak przezorny:-):-D
szkoda tylko ze tak mało ze tak powie delikatnie to powiedział ,ale checi ma dobre
emih no dokładnie tak jak ty to ujełas,dzis jak czytałam twój post to pomyslłam własnie o tym samym
 
Ostatnia edycja:
reklama
Młoda mamuśka- nie zazdroszczę samotności, ale można się przyzwyczaic, mój wiecznie w trasach. Ciężko jest, ale czasem lepiej- jakoś irytuje mnie w tej ciąży ;)
Ewa81- nie strasz półpaścem, oj nie strasz proszę... ':/

Czy wasze dzidziołki też się jakoś bardziej niż bardzo ruszają? Niby powinno być mniej tych ruchów, a ja czuję że eksploduję na zmianę w okolicach żeber, żołądka, to znów szyjki, a czasem taki ból przechodzi od wewn strony uda że przykucam- ale silna dziewczyna mi rośnie, bokserka czy co?!

Ja dziś, a właściwie od kilku dni znów warcze na swojego M. Przykro mi. Cholernie mi przykro... To mój szwagier zapodawał teksty: usiądź, nie moge patrzeć jak chodzisz, a własny M: podaj kawę jak jesteś na nogach albo.. pilota :((((
 
Czy wasze dzidziołki też się jakoś bardziej niż bardzo ruszają? Niby powinno być mniej tych ruchów, a ja czuję że eksploduję na zmianę w okolicach żeber, żołądka, to znów szyjki, a czasem taki ból przechodzi od wewn strony uda że przykucam- ale silna dziewczyna mi rośnie, bokserka czy co?!
Teraz dzidziolek jest większy i mniej ma miejsca na swobodne poruszanie się więc się buntuje i mocniej czujesz wszystkie ruchy ;-)
 
dzamena to ty lada dzien rodzic bedziesz jak juz czop ci leci:szok:nie wiem co mnie bardziej zabolalo szczypanie po sutkach czy porownanie do maciory:sorry2:
emih moja mala jakby mniej aktywna,owszem kopnie,poprzeciaga sie ale to juz nie to co bylo,ty tam w brzuchu duza babice nosisz.a M-powiem tyle:faceci...
iwcia u nas czkawka kilka razy dziennie:tak:
 
emih mnie sie młody bardzo ruszał jeszcze dwa dni temu i to tak zebyłam skopana ze wszystkich stron i czułam ze z bólu nie wyrobie czasami ,teraz jakos jakby mniej ale tez potrafi przydzwonic
a za te teksty z kawa i pilotem to ja sie tobie nie dziwie ,chyba bym mu w zeby dała ,no kur.. co on sobie słuzaca znalazł?
kama z tym czopem to jest róznie bo nawet 2 tyg moze odchodzic
 
Ostatnia edycja:
reklama
dzamena, tylko spokojnie;-)cale szczescie ze teraz sa juz telewizory z pilotami:-Dpomyslcie coby bylo przy starych modelach:-D
emih mnie sie młody bardzo ruszał jeszcze dwa dni temu i to tak zebyłam skopana ze wszystkich stron i czułam ze z bólu nie wyrobie czasami ,teraz jakos jakby mniej ale tez potrafi przydzwonic
a za te teksty z kawa i pilotem to ja sie tobie nie dziwie ,chyba bym mu w zeby dała ,no kur.. co on sobie słuzaca znalazł?
 
Do góry