reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

iwusia staram sie byc spokojna ,ale ja to taki nerwus jestem i mnie zaraz takie teksty cisnienie podnosza:wściekła/y:
no faktycznie my z kama juz blizej niz dalej
 
reklama
ja tez zmykam do sypialni,wlasnie zaliczylam dzemke na siedzaco na fotelu z lapkiem w rece:/
dobranoc i prosze mi nie rodzic w nocy!!!
 
witam wieczorkiem:-)

ja wybrałam się do kuzynki poplotkować i niedawno wróciłam, a całe moje dzisiejsze sprzątanie można o kant dupy rozbić, bo D po pracy stwierdził, że zagipsuje dziury przy gniazdkach, które tak sobie były od remontu i wszystko usyfione, a jutro jeszcze raz, więc po powrocie z działki będę do wtorku sprzątać:no:

tiffi jak mnie wk... takie podejście gina do l4:wściekła/y: a już na tym etapie ciąży to po prostu śmieszne i żenujące- jaki powód l4- a sraki, niech pan doktor przypina brzuch i nagina:wściekła/y:
Mysza dobra z Ciebie żona:-D ja też mojemu D robię ostatnio często dzień dziecka-mówię do niego,żeby się nachodził teraz na te swoje strzelanki, bo przez najbliższe 18 lat nieczęsto będzie okazja:-D
dzamena czop:szok: no to się zaczyna na dobre-uważaj na siebie kochana:tak:
kama no powalił mnie ten Twój M na cyc:-D cóż za wyedukowane chłopię:-Dchyb abym go podtopiła po takim występie w tej wannie:-D
emih ja sobie na początku ciąży zakupiłam sukienkę odcinaną pod biustem na lato-przypomniałam sobie o niej ostatnio cała podniecona, mierzę, a tu jak u Ciebie- tył elegancko, ale przodem coś kuso-zuoełnie nie wiem czemu:-D ye M-y to nieraz straszna znieczulica-trzeba przyjąć, że to po prostu brak wyobraźni, a nie zła wola- mwprzeciwnym razie zbiorowa egzekucja:tak:
 
witam witam
A ja dzisiaj pierwsza-wczoraj padlam spać w miarę szybko
Dzamenka ja nawet czytalam że czop to nawet do 3 tyg przed może zacząć odchodzić
Dzisiaj przylatuje moja kumpela z Angli więc napewno się spotakmy wieczorkiem ,więc będzie jakaś rozrywka :)))
Ale wczoraj ten drugi mecz byl nudny-Francja -Urugwaj -dzisiaj gra Anglia ,więc sobie popatrzę :)))
Dzisiaj na suwaczku mam nowy tydzien -juz naprawdę blisko-i uspokaja mnie ,że 37 tydzien skończony .......
U nas znowu słoneczko-wyślę M do H&M po sukienkę taka ciążową(typowo letnią i chyba jest za 59 zł wiec nie tak źle-przyda mi się tez po ciąży bo wkoncu lato się dopiero zaczyna- o taka :
 
Dzień dobry bardzo !!!
Ja to już na nogach, bo mnie skwar z sypialni wypędził. Nie da się spać. Zresztą tu nie lepiej. Chyba dziś będę po ten wiatrak naginać. Masakra jakaś. Kocham taką pogodę, ale jak mogę sobie poleżeć nad wodą, a nie dusić się w mieście...
U mnie w domu niewiele chłodniej, może jedynie przedpokój stanowi wyjątek...
eM jeszcze śpi, ale położył się ok. 3 bo oczywiście siedział na kompie. Nawet nie chce mi się go budzić, bo będzie nie do życia...
Zaraz coś zjem i będę się nudzić ;-)
 
Mysza :)))Wow wcześniej dzisiaj jesteś-u mnie całą noc chodziła klima i dzisiaj mam katar ,więc nie ma złotego środka na te upały...
 
reklama
Ja też nie mam ;-) kurcze troszkę mi żal, że się nie opalę i będę taki bladzioch. A na chrzciny dzieciaka przyjedzie brat po wczasach w Egipcie :-) Kurcze taka super pogoda... strasznie się męczę, nawet nie kombinuję ze słońcem. Podaruję sobie w tym roku. Może za rok uda się już z małą gdzieś pojechać ;-)
 
Do góry