reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
:-)Ja już w łóżeczku. Właśnie jak tam nasza Maruśka i jej laktacja??
Kama podgotowuję truskawy, miksuję, zagęszczam, dodaję jogurt naturalny i wszystko z makaronem podaję.
 
hej kama!nie wiem, czy wiesz ale nie musisz kupowac laktatora, bo jesli bedzie Ci potrzebny, to dostaniesz juz w szpitalu albo pozniej od swojego ginekologa recepte i dostaniesz laktator do domu ;)
 
Ale produkujecie te posty

myszka ty juz kochana sobie daruj ten sufit. lepiej odpoczywaj i naciesz sie mezusiem. pozniej juz tylko wszystko wokol dzieci sie kręci :-)

vanilka niezle z tym chodzeniem po sklepach. Dobrze ze nic cie nie boli i wszystko ok

ja juz sie na sklepy nie nadaje. musze jutro podjechac do super pharmu na jakies zakupki dla siebie i dzidziusia i juz sie do konca spakowac do szpitala aby torba czekala.
Z pierwsza ciążą w 38 tyg sie rozdwoiłam ciekawe jak bedzie teraz

brejka u mnie wiatrak tez juz chodzi od 2 dni i sie lepiej z nim czuje nawet w nocy jest włączony bo inaczej mozna zdechnąc, Sypialnie mam na poddaszu a tam jak w saunie mimo okien otwartych.

louise ja dzis tez mialam taki zestaw lody i ogorki malosolne. HII oj ta ciąża
 
witam pora wieczorową,ja własnie mocze papajoskie nogi i zdycham z upału,a na dodatek zaczoł mi czop odchodzic wiec pewnie za niedługo .....,o jak mnie dzis wszystko wkurza mówie wam pozabijałabym normalnie,
emih no wiesz co ,normalnie -sorki ze takie porównanie ale ty to jak taki psi ogon którego sie kazdy rzep czepia
miejmy nadzieje ze jednak bedzie dobrze,duzo zdrówka dla Was dziewczyny
louise no normalnie nie mam pępka,bo mi go wycieli:-)po ostatniej ciazy miałam przepuchline ciazowa i musiałam isc na zabieg ,a wtedy własnie pod koniec miałam taki strasznie odstajacy,a teraz jest dziurka mały szew był załozony i ładniejszy niz orginalny
jedyneczka latawcu pewnie juz tulisz Emi w stesknionych matczynych ramionach,tylko nie urodz z tej radosci;-)
ja dzis tez polazłam na łupy do lumpka i oczywiscie dorwałam spodnie za grosze ,ale najbardziej sie ciesze bo kupiłam 3 reczniki z kapturkami dla dzidziola i normalnie wygladaja jak nowe za jedyne 3,50 aż ,oczywiscie juz sa wygotowane i bialutkie i schna juz na suszarce,teraz sie zastanawiam czy do szpitala kupowac szare mydło i sie nim podmywac ,czy jakis płyn tyle ze ja po płynie nwet delikatnym to mam takie pieczenie ze chyba jednak kupie to mydło
u mnie dzis na obiad tez truskawy ,tzn makaron i sos z truskawek i smietany z białym twarozkiem,a przed wczoraj robiłam racuchy z jabłkiem i truskawkami,u mnie w domu normalnie zachwycenie bo na ogół to ja taka na słodkie nie byłam a teraz ,szok
 
mruczka brzmi bardzo apetycznie,moze jutro upichce.
iwusia a widzisz nie wiedzialam tego,dobrze ze nie kupowalam laktatora.jak tam u ciebie?jak minal ostatni dzien pracy?

wiecie co ja wiem ze zgrublam ale M przeszedl dzisiaj samego siebie.
poszlam so wanny,leze sobie w niej przychodzi M i sciska mi sutka,pytam co robi a ten ze sprawdza czy mi mleko leci,patrze na niego jak na wariata a ten do mnie no i co sie tak glupio patrzysz,maciorce tuz przed oproszeniem sie wycieka mleko,sprawdzam czy sie napic piwa moge,czy nie trzeba bedzie jechac w nocy z toba na porodowke:szok::-D:szok::-Don zglupial ludzie!!!ratunku!!
 
poleżałam bezsensownie 2 dni w szpitalu, wypisałam się i teraz haruję doprowadzając przyczepę do porządku, żeby wreszcie normalnie zacząć w niej funkcjonować, jestem wykończona, upał daje popalić, komary niestety również.. ;-/ mój W. cały miesiąc ma na nocki aaaaa, nie przeżyjemy tego, samotne spanie, o rozmowach czy wspólnym spędzaniu czasu też nie ma mowy, oboje zdenerwowani i zmęczeni co rusz się kłócimy :dry: na szczęście jutro wolne :-) z zakupów mam już pozamawiane czy zagwarantowane, że dostanę prawie wszystko, na wczorajszym USG dowiedziałam się, że mały ma ponad 3kg i ogólnie wszystko w normie (jestem zaskoczona że taki już duży jest, bo mój brzuś duży się nie wydaje dla mnie bynajmniej ;-)) Niestety coraz szybciej się męczę, na spacery nie mam siły, kręgosłup coraz częściej dokucza. Dziewczyny jak u Was ze skurczami? Bo u mnie na ktg miałam tak na 20/30, max 40 i powiem szczerze że jak dla mnie były one praktycznie niewyczuwalne a Wy jakie macie? Serducho Bobalkowi dość mocno skacze, od 120 do 180, szok. A ciśnienie to ja mam zabójcze, wczoraj 100/60 :-p Zaraz prysznic i lulkać.. smutno samej :-( Trzmajcie się Brzuchatki, kolorowych snów!! :*
 
w pracy poooooooszlo!jeszcze do mnie nie dochodzi, ze od poniedzialku zamieniam sie w calkowita kurke domowa:-Dale mam tyle rzeczy do zrobienia, ze zaczynam sie bac, czy ze wszystkim na czas zdaze:baffled:
 
reklama
Witajcie wieczorową porą dziołchy :yes::yes::yes:

Jedyneczka, pewnie już się cieszysz swą córunią? :tak: Miłego wieczornego przytulanka wam życzę dziewczyny... ach pewnie łezki polecą :-D
Tifii- nie wiem czy w pierwszym trymestrze gorzej z tą ospą. Przeraża mnie przerażenie pediatry a potem mojego gina, ale zobaczymy. Bolerioza ma się dobrze ;-) Tzn jeszcze z 12-14 dni antybiotyku mi zostało co oczywiście przerodziło się w wujałowienie organizmu i już leczę grzyba :wściekła/y:
Kamuś- łączę się z tWoją "wielką stopą" ;-) ja też musiałam kupić nowe buty tj sandały. Do tej pory chodzę z otwartą buzią... Normalnie noszę 39, a ledwie mieszczę w 41 :cool2:
Ps. Twój M przeszedł sam siebie ;) ale porównywać cię do maciorki? nooooo ta zniewaga krwi wymaga! ;) A mi mleczko cieknie już od dobrego miesiąca
Atabe- torba szpitalna to dobry pomysł ;-) A co do laktatora- polecam aventu. Miałam ręczny poprzednio i teraz mam zakupiony ten sam. ALe jak ktoś dużo "odciąga" bo np pół na pół z butelką to podobno lepszy elektryczny :dry: Ja potrzebowałam tylko do nawału, potem do odstawiania- suma sumarum- niewiele :cool2:
Tweenie- mam nadzieję że leżąc z tą książką nie zafundowałaś sobie zbyt gorącej kąpieli :sorry2: Ale zmrozić zawsze się warto- ja też kilka razy dziennie zimny prysznic (jak louise)- głównie na nogi bo inaczej nie moge egzystować :-(
Madzik, no ja i owszem- wcisnęłam się w letią sukienkę (bawełnianą bo w talii już 113cm!) z zeszłego roku, ale... przód sukienki (normalnie do kolan) zawinął mi się gdzieś na majtach :confused: TAk czy siak przechodziłam w niej w domku cały dzień bo determinacja poszukiwania chłodu była silniejsza... I tak sprzątając pływałam :baffled:
Dzamena- dzięki dzięki- my chyba dwie takie zagubione w czasoprzestrzeni z ciężarami życia ;?
 
Ostatnia edycja:
Do góry