reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

witajcie:-)
wiele nas nie ma w ten sobotni poranek tutaj:-D

ja wstałam o 6, bo gorąco-odpaliłąm wiatrak, zbarałam piesia na spacerek, kupiłam bułeczki i środki na komary dla dzieci, bo mnie tak gnoje wczoraj pogryzły, ze szok- w ciągu 5 min chyba z 10 uryzień- jak czekałam na D:-( będę próbować:-) czekam aż się D wygrzebie i spadamy na działkę-będę jutro, no chyba że mnie coś lub ktoś (teściowa:-D)zdenerwuje, to dzisiaj:-)

miłego weekendu i bez szaleństw proszę:-) żeby się nie okazało, że wrócę i jestem ostatnią lipcówką, bo z Wami to nie wiadomo:-D
 
reklama
Dzień dobry bardzo !!!
Ja to już na nogach, bo mnie skwar z sypialni wypędził. Nie da się spać. Zresztą tu nie lepiej. Chyba dziś będę po ten wiatrak naginać. Masakra jakaś. Kocham taką pogodę, ale jak mogę sobie poleżeć nad wodą, a nie dusić się w mieście...
U mnie w domu niewiele chłodniej, może jedynie przedpokój stanowi wyjątek...
eM jeszcze śpi, ale położył się ok. 3 bo oczywiście siedział na kompie. Nawet nie chce mi się go budzić, bo będzie nie do życia...
Zaraz coś zjem i będę się nudzić ;-)

Mysza u mnie dokladnie to samo! Nawet przecinka bym nie zmieniła.
 
czesc dziewczynki.
ja wstalam. znaczy powinnam powiedziec otworzylam oczy bo na wstanie nie ma szans. ale po co w sumie wstawac. na dworze duchota mega, w mieszkaniu to samo. jedyne pocieszenie ze slonce za chmurami a teraz zaczelo padac (jupiiiiiiiii!!!! :-)) i chociaz blok sie nie nagrzewa. u nas jest o tyle przewalone ze mieszkam na najwyzszym pietrze i mieszkanie jest narozne-a duzy pokoj zwlaszcza. wiec grzeje nas dokladnie z 3 stron z gory (od dachu ze smola-a wiecie jaki to musi byc ukrop), z przodu i z boku.ma-sa-kra! czuje sie troche jak w grobowcu teraz bo roletki zaciagniete w kolorze b ciemny braz. ale nie odslaniam narazie.w koncu wczoraj poogladalam te rzeczy na allegro i chyba dzis zamowie juz lozeczko, materac posciele i przybornik. i przescieradla (3 wystarcza?) i kocyki i ochraniacz. na reszte nie mam naprawde weny. ide was poczytac
 
Louise- u ciebie pada? Daj namiary to ja szybko tam pedze bo w lodzi przepowiada sie znowu afrykalne lato:( a tak to chociaz ty masz to wilgotne powietrze.

Zauważyłam ze przez te temperatury Tymoteusz moj kochany świruje w brzuchu albo rano albo wieczorem. Wczoraj zaczol o 20 i skonczyc przed północą. Nie dziwię sie ze w taki skwar to mu sie nie chce...
 
Hejka :)
ja juz tez nie spie -a szkoda bo jakas niewyspana sie oudzilam i juz zasnac nie moge ;/

dzamena uuu jak czop odchodzi to mysleze juz niedlugo zaliczysz porodowke hehe :)
ale fajnie :):):):):)i do tego maly mniej sie rusza ,a dzieci zazwyczaj przed porodem spokojniutkie :):)

madzik ladna sukienka !!
nooo dzisiaj angole graja hehe
u mnie w miescie szalenstwo -wszyscy kupuja zgrzewki piwa :) wszedzie same flagi angielskie ...no ciekawe kto wygra ,a wczorajszy mecz jak mowisz-NUDA !!

WOW 38 tc juz mam ...przeraza mnie to z deczka ..
 
A prześcieradla to powinny ci 2 wystarczyć. Chlopaki to i tak sikaja na przebierającego hahaha w razie czego przeciez zwykle prześcieradlo jak ci pobrudzi oba to tez mozesz polozyc na czas prania tamtych:)
 
cześć dziewczynki

ja dzis też wcześnie wstałam,po 6, zjadłam śniadanko,wyszykowałam się i jechalismy na zakupy z M z rana póki chłodno,ale chłodno i tak nie było:-D
kupiłam soczki jabłkowe i wode do torby do szpitala i dziś już cała na szczęście będzie spakowana

louise udanych zakupów internetowych:-) ja mam dwa prześieradła i myślę że starczą, a tak wogóle to dmuchnęłabyś w tą chmure z deszczem co tu do nas do Zabrza dojdzie,daleko nie ma :))

madzik śliczna ta sukienka i za 59zł? chyba się skuszę, mam na lato sukienki ale same takie obcisłe,a zanim ten brzuch zniknie to troche potrwa pewnie, a są też inne kolorki? jaki Ty bierzesz żeby nie brac takiego jak Ty, chyba że jak siostry wybierzemy się na spacer z dzieciaczkami w tych samych sukienkach hihi, nie no jak juz to kupię inny kolorek:-)

dzamena juz czop:sorry2: no to teraz już niemało Ci zostało, juz była mowa o tym czopie,ale zapomniałam,sorki,przypomij mi dzamenko,ten czop to gęsty śluz podbarwiony krwią czy bez krwi?

vanilka to Ty dziś kibicujesz na maxa!

dobra odpoczęłam sobie trochę i biorę się ostatni dzień porządków, huuuuuuurrrrrraaa!!!


miłego dnia:-)
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny

Ja na nogach od 6.00 Odprawiłam M na szkolenie i weekend mam wolny.

Louise
ja kupuję 2 prześcieradła, na gumkę. Zresztą moja mama znalazła jeszcze dwa po mnie, wygotowała, wyprała i są jak nowe.

Tweenie rozmawiałam z panem od kosmetyków. Powiedział mi, że na dzień dzisiejszy nie ma na nie promocji. Ale powiedział, że mamy się pytają o nie i będzie je miał na oku.

Mysza w Stolicy nie ma jeszcze takiego upału przynajmniej do 9.00 nie było, jak byłam w Warszawie. Zresztą u mnie nad Zalewem też nie ma przyjemny wiatr wieje.

madzik bardzo ładna sukienka

Miłego weekendu
 
hej kochane

ja dzis tez wstalam wczesnie. prze te upaly to spac nie mozna.

Vanilka u Ciebie juz 38 super!!! I jeszcze chwile i dzidzius bedzie z Wami! Ale wiesz co mnie tez to przeraża i ta świadoma cesarka. Wiem co mnie czeka wiec jestem tez podwojnie przeraża. Ale dzidzius najwazniejsze i wszystko sie dla niego zrobi

madzik bardzo ładna sukienka. Ja jestem ciekawa w czym bede chodzila po ciąży :-)

Dzamena jak juz czop odchodzi to znak, ze porod bliziutko

myszka u mnie to samo, siostra z rodzinka leca do egiptu wiec na chrzcinach wszyscy bedą zjarani oprocz nas. Ale mysle ze sobie odbijemy.

Chociaz wyjazdu na urlopik mi brakuje bardzo.

Dziewczyny napisalam do Rusi mailika z prosbą o ponowne pozwolenie wejscia do albumiku z naszymi fotkami. Z racji, mojej pracy i że mała chorowala non stop nie moglam byc czesto z wami i nie moglam pisac. Ale jak obiecalam jak sie mam wolne mala nie choruje to pisze w miare mozliwosci.
Jeżeli sie zgodzicie i\abym mogla ponownie zalaczac i ogladac foteczki to bede wam wdzieczna
 
reklama
anetka jaki z Ciebie pracus :) i wogle juz masz wszystko ogarniete ...zazdroszcze bo ja dalej torby spakowac nie moge :)

arlecia masz juz termin cc ?
 
Do góry