reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

ania pestka w nerwach tak wlasnie jest czasem ze sie za duzo powie choc sie nie chcialo. i potem sie czlowiek zastanawia jak w ogole byl zdolny do czegos takiegi i jak mu to przez usta przeszlo...ja sie czasem wlasnie nad tym zastanawiam. choc teraz z wiekiem czesciej sie potrafie ugryzc w jezyk i nie odezwac choc mialabym ochote. to na dluzsza mete do niczego dobrago nie prowadzi. my sie wlasnie ostatnio po jakiejs klotni zastanawialismy z M dlaczego my sie wlasciwie tak klocilismy strasznie-ze przeciez nie bylo tak naprawde o co. choc w momencie klotni zawsze myslicz ze masz mega powody i racje :tak: obyscie sie szybko pogodzili bo taka ciezka atmosfera jest niefajna. i zdrowka dla siory :-)

patipaula ja sie wlasniekeidys nad ta goraca woda przy kapieli zastanawialam dlaczego tak jest. i doszlam do wniosku ze my chudzielce tak mamy wlasnie :-) prawie kazda chuda osoba kapie sie w goracej wodzie. a jak moj M czasem wszedl po mnie a nie przestawilam wody na normalna to wyzywal ze oszalalam chyba :-)

ewelad na pocieszenie powiem ci ze nie oddaja calej kwoty na raz tylko przewaznie placi sie nizszy czynsz-rozkladaja to na raty wiec moze bys tak bardzo nie odczula :-) to trzeba ci medal bystrzaka wreczyc :-) np jakas marchewke hihihi . a propos medali to ja wlasnie jak cwiercinteligent na NK dostalam medale mistrza grillowania :-D:-D:-D zabawa dla dzieci w wieku 15 lat ale co to dla mnie-tez sobie ugrillowalam kielbski(braz) ryby (srebro) i papryke (zloto) skutkiem tego mam kretynska tapete kolo zdjecia glownego i chyba na troche zrezygnuje z foty bo ludzie pomysle ze niedorozwoj :-D
a psychol fajny-powazny kudlacz z niej :tak: o wlasnie!!!! moze teraz Mka na psa namowic? akurat mi sie nudzi a i tak mielismy kupowac...zapytam sie go dzis wstepnie jak wroci

ide pod prysznic i do sklepu na dole bo mi wykupia moj ulubiony chlebek czarny ze slonecznikiem. milego dnia
 
reklama
Wstałam :)
Glowę mi dzisiaj rozsadza i ogólnie humor do bani
Tweenie trzymam mocno kciuki i daj znac smskiem którejś z nas co i jak!!
Ja idę się ubrać i doprowadzić do ładu i składu-u mnei pogoda znowu do dupy a miało być juz ladnie.
Na weekend nie jadę w góry bo tam zalane całe okolice i wolę w domu siedzieć.
Buziaki dziewczyny i miłego dnia!!
 
Mruczka ślicznie dziękuję- co fachowa pomoc, to fachowa:-D człowiek czasu zaoszczędzi,zamiast się szlajać po mieście z pytaniami:-D
louise no to gratki powaznego tytułu na nk:-D a piesia polecam, akurat dobry czas i zdążysz nauczyć czystośći przed przybyciem dzidzi-prawdopodobnie:-D i łatwej takiego młodego do dziecka przyzwyczaić, bo z moją sfochowaną królewną może być ciężko:-(
 
kasiamaj, też mam taki chiński nadgarstkowy wyrób, z tesco, za 20 zł... domyślam się, że niekoniecznie musi dobrze mierzyć, zawsze mierzę 3 razy i jak wyniki są zbliżone to zapisuję. generalnie są podobne do tych pomiarów u lekarza - pomijając lekki wzrost w gabinecie, z nerwów :-) dziś rano ciśnienie ok, oprócz wczorajszego rekordu "powannowego" - jest ok :-) oby i Twoje udało się w ryzach utrzymać!
ewelad, dzięki za dobre słowo, też jestem dobrej myśli! trzymam kciuki za zupę

louise, no jakos się udało... nawet nie chcę myśleć, jak rozkosznie się prezentowałam, prężąc w stronę chłopaka dawno niejędrne pośladki i stękając niemiłosiernie...ale co tam, niech widzi co narobił :-) a z butami standard - jak mam założyć martensy, moje piękne w kwiatki, to za każdym razem myślę, że się porzygam od ucisku na brzuch. póki deszcze nie padał - chodziłam w klapkach. i tak mi gorąco ciągle, szybko się zakłada no i nogi spuchnięte nie wchodziły w żadne inne buty.
co do parapetówy - obiecuję! ani grama wódeczki....zrobię rybę z grilla, boczek grillowany, jakieś owoce (już nie z grilla) no i picie... może jakąś sałatkę zapodam? nie chce mi się za dużo robić, a chłop wymyślił koreczki! tadam! no super,bardzo mało pracochłonne! :sorry2:

na psa Ci sie teraz zebrało?? chcesz dwoje dzieci naraz wychowywać?

ania pestka, niedobry początek dnia... przynajmniej gorzej nie powinno być... kurcze, zdrówka dla siostry! zrób coś dobrego teraz dla siebie - pyszna kawusia, jakaś słodycz, musisz nabrać sil... a z chłopem - przemyśleć i za nieprawdziwe słowa przeprosić...chociaż co ja wiem, dawno nie miałam żadnej konkretnej awanturki, odkąd z chłopem jesteśmy - nie kłócimy się, ponad 3 lata. jakos więcej we mnie wyrozumiałości i cierpliwości dla męskich potknięc ;-)

magdzia, gratki postępów w załatwianiu mieszkania! może i jest trochę nerwów i roboty, ale satysfakcja - bezcenna! no i ucz się, dziewczyno....twoje dziecię mądre będzie, skoro mama tak w ciąży umysł trenuje!

tweenie, niech wszystko się dobrze skończy! no i obyś dotarła do kibelka...

patupaula, świetnie, że Mowi porodówka się podobała... ;-) widocznie gustuje w szpitalnych aranżacjach. jejku, jak fajnie macie z tymi znieczuleniami!!! we wro ponoć można zapomnieć o czymś takim...
co do prania, prasowania - mam nadzieję zabrać się za to w czerwcu, na razie wrzuciłam wszystkie graty do szafy młodego - ubrań ma więcej niż każde z nas z osobna!
 
Witam .
ja mam dzisiaj dzien prasowania ...na sama mysl boli mnie juz kregoslup:wściekła/y:no ale trzeba to zrobic i juz z glowy bede miec .

madzik cos od kilku dni Cie meczy zly humorek co ?moze zakupy z mama Ci go poprawia ?to co lubisz :tak:

tweenie powodzenia kochana !!!wracaj do nas szybko .

malewa u mnie zazwyczaj wieczorami maly daje tak czadu i mam trudnosci z dobraniem pozycji do snu jak i wogle zasnieciem bo czuje jak by brzuch mialo mi rozerwac..
 
Cześć Dziewczyny!

Właśnie u mnie za oknem wyszło słoneczko, więc chyba jakiś spacer trzeba zapodać, ale to zaraz. Na razie próbuję się jakoś pozbierać, bo od godziny dość słabo się czuję i kawkę teraz sobie piję coby może ciśnienie podnieść.
A na obiad zaprosiłam koleżankę z kolegą, więc będzie trzeba coś przyrządzić.

Miłego dnia Wam życzę, a na razie spadam leżeć z nogami w górze :)
 
Cześć dziewczyny

Wstałam, zjadłam śniadanie, obejrzałam TV, wróciłam z powrotem do łóżka i tak myślę, że zostało tylko 8 tygodni do porodu. Strasznie się boję. Nie wiem jak to będzie, czy będę umiała się zająć takim maleństwem. Czy go będę umiała trzymać, wykąpać, czy będę wiedziała czy on się najadł. Przeraża mnie to wszystko.

dziewczyny ze Śląska
i Krakowa, nie zalało Was? Pewnie u Was wprowadzili stan wyjątkowy. Mam nadzieję, że woda powoli opada (tak jak mówią w TV).

mruczka udanych zakupów.

ania_pestka nie martw się pogodzisz się z M. Daj znać jak siostra się czuję i życzę jej szybkiego powrotu do zdrowia.

magdzia powodzenia. Ostatnio doradca powiedział mi, że jak będę chciała wziąć kredyt na budowę domu; "to jak będę brała sumę powyżej 300000 PLN to on do mnie przyjedzie, a jak poniżej tej sumy to ja muszę się do niego pofatygować, bo jemu się nie będzie chciało".

perła teraz niestety musisz się oszczędzać i leżeć.

atabe dobrze, że już dobrze :-).

tweenie wracaj do nas szybciutko.

dziewczyny z Warszawy tweenie na Kasprzaka leży?

Vanilka u mnie wczoraj był dzień prasowania ciuszków. Dobrze, że mnie mama sporo wyręczy, bo używane ciuszki popierze i wyprasuje.
 
Cześć słonka :tak:

U mnie sobie znów napierdziela deszcz nosz kuźwa nie pomalujemy tego domu :-(mieli być fachowcy z rana choć powiedzieli że dadzą mi pospać bo jak wczoraj przyszli o 10ej to powiedziałam że się wyspałam wreszcie:-D w ogóle są fajni, jak wychodzili to mi sami firaną okno zamaskowali żebym jak powiedzieli nie skakała po oknach :tak: Tak myślałam że przeschnie do dzis i mieli jeden pokój raz machnąć ale chyba znów za mokro eh.
Więc jestem nabuzowana w związku z czym postanowiłam się rozprawić z laską od okien bo ni nieodpisuje odnośnie tych ramek. Napisałam oschle że pilnie prosze o info do 12ej:wściekła/y: Jak nie odpisze do 12ej kontaktuje się z producentem :wściekła/y: przecież musze to wyjaśnić, jak mam zamówić kolejne okna na przyszłość . M oczywiście mówi odpuść, już kij, okna sa super, ale o zasade chodzi :dry: Dzwonie dziś do M a ten ledwo mówi więc ja z radością do niego "czyżbyś się źle czuł biedactwo?":-p he he wredota jestem ale dobrze mu tak, siedzą do póxna i chleją to niech teraz się męczy :dry:


tweenie no własnie tormentiol zawiera kwas borowy a ten wchłanie się przez błony sluzowe i szkodzi, ponoć kiedyś była afera że spowodował zatrucie a nawet smierć kilkunastu niemowląt i w niektórych krajach jest zakaz stosowania do 3 lat. Nie popadałabym w histerie i jesli jest sytuacja że nic nie pomaga innego to trzeba wybrać mniejsze zło ale chodzi mi o to żeby nie naduzywać tej maści jako cudownego leku i nie sięgać po nią za każdym razem jak tylko coś się będzie działo z pupajką maluszka:tak: O widze że się zbierasz, kochanieńka trzymam kciuki żeby wyniki były prawidłowe i oby jak najszybciej wypuścili was do domku :sorry:

ania-pestka tak to czasem własnie jest że się człowiek rozpędzi i coś chlapnie w złości a potem ciężko to zapomnieć. Ale trzeba i jak nawzajem daliście upust to nawet lepiej bo sprawiedliwie chociaż :-p Obyście doszli do zgody jak najszybciej bo tak przykro potem w domu w takiej atmosferze:sorry: i zdrówka dla siostry, może faktycznie stres przedkomunijny:sorry2:

magdzia
fajnie że sprawy z mieszkankiem się posuwają, dalszego powodzenia w tym kierunku czyli w bankach :tak:

patipaula to czekam na wieści co wam powie o znieczuleniu bo nasz to tak nie za duzo powiedział, pewnie dlatego żeby nie zachęcać bo jak mówił na chwile obecną szpital na tym traci bo nie jest to zwracane przez NFZ i NFZ wogóle stoi na stanowisku aby zo nie było refundowane :dry: pisałam że ta laska jedna co chodzi do niego mówiła że jej powiedział iz się daje anestezjologowi 300zł ale pewnie to a porozumieniu z anestezjologiem robi i może jego pacjentki płaca a obaj mają z tego działe:dry: oficjalnie jest w każdej chwili i to za free więc jak by co będę walczyć :-p

louise a wiesz że ja mam ostatnio też jakiś większy spokój ze skurczami? :eek: coraz mniej ich mam i biorę po 1 nospie tylko a czasem ze 2-3 dziennie tylko. Więc się radujmy :tak: Z tymi oknami faktycznie szkoda żeby nie było zwrotu, też wam się Ci fachmani trafili :dry: właśnie miałam pytac co z pieskiem :-) podziwiam bo ja bym się teraz nie zdecydowała :-p

ewelad ale wczesna pobudka brr :-)

tiffi też mam dziś ćwiczenia to podzielimy się po wrażeniami :-)

K.......a zaraz mnie trafi, dzwoni wychowawczyni że jutro Emi po odebranie nagród jedzie na 13tą z tego dyktanda co pisała przedwczoraj ale o której ją mam odebrać jeszcze nie wiem - fajna sprawa, jestem z niej dumna i wogóle :-pale podaje pielęgniarke szkolną a ta że Emi nie ma szczepienia wpisanego na tężec z 2005 roku :wściekła/y: sama mówi że musiała mieć bo by mnie scigał sanepid, ja też wiem że kurna mamy wszystkie ale wpisu brak :wściekła/y: i znów jutro dylać do Czeladzi po wpis który mam nadzieję w karcie jest bo szczepienie było jak mieszkałyśmy w Zawierciu a tam już nie pojade taki kawał, no co za ......:dry: Dziś nie załatwie bo Emi wraca o 13ej i jadę od razu do sr, no i jak tu jak mówi M mam leżeć kiedy ciągle durne niespodzianki albo fachowcy w domu :eek: a po 18ej na usg. A jak fachmani przyjdą w najbliższym czasie to muszę jechac po mamę bo przecież Emi z nimi nie zostawie samej a teśc dziś ma basen i nie może, szlag by to :wściekła/y: o, odpisali z okien, szef odpisał że w poniedziałek napiszą kiedy serwis przyjedzie a ja pierpapier serwis , nie zyczę sobie żeby mi tu jeszcze dłubali w oknach i je pocharatali ale kuźwa napisałam kto jest winny w końcu :wściekła/y: najlepsze że nie robiłabym tej całej afery gdyby pinda zadzwoniła od razu że wina tego czy tamtego i moga zrobić tak czy siak, to juz dawno bym powiedziała kij, nie wymieniamy trudno. Ale nieznosze jak ktoś mnie zlewa bo nie potrafie nakrzyczeć. Tylko że ja tez mam swoja cierpliwość która gdzieć się kończy a teraz w ciąży i w trakcie remontu kończy mi się jeszcze szybciej :-D :-p
W dodatku nie mam się w co ubrać na to zimno bo pokupiłam same letnie rzeczy na duzy brzuch :dry:
 
reklama
cze dwupaczki!
Agatka_Natalia
Tweenie pojechala na Kasprzakado punktu konsultacyjnego... jeszcze nie lezy! ma dac znac...
Malewa przypomnialo mi sie jak przeczytalam co twoja Liwka wyczynia... Kumpela z Londynu co rodzila w UK w 8 miesiacu trafila do szpitala z bolem brzucha w okolicy pepka, badalo ja 6 lekarzy i kazdy mial inna wizje, ale 1 byl najlepszy... to az nie do uwierzenia! stwierdzil ze dziecko paznokciami jej od srodka dziure w macicy wydrapuje :-D fajni tu sa specjalisci no nie? niewiadomo czy smiac sie czy plakac... :sorry:
milego i pogodnego dnia
 
Do góry