reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Vanilka
TYlko u mnie to troszke inaczej wyglada bo ja juz jestem po jednym poronieniu i wiem jak mnie potraktowano w szpitalu "lekarz mowi : tu nie ma nad czym plakac moze to pania spotkac jeszcze z 10 razy taka natura" dotykajac moj brzuch rekami stwierdzil ze macica sie oczyscila :dry::dry:
 
reklama
Vanilka
TYlko u mnie to troszke inaczej wyglada bo ja juz jestem po jednym poronieniu i wiem jak mnie potraktowano w szpitalu "lekarz mowi : tu nie ma nad czym plakac moze to pania spotkac jeszcze z 10 razy taka natura" dotykajac moj brzuch rekami stwierdzil ze macica sie oczyscila :dry::dry:

no to dziwne ,bo zazwyczaj po przejsciach wczesniejszych bardziej dbaja o pacjentki ....
 
Moze w Polsce najwazniejsze byc dobrej mysli staram sie byc przynajmniej . Teraz zajecia w kuchni sprawiaja ze zapominam o glupich myslach :) Dzis z wypiekow mam ochote na chrust tylko kto po tym posprzata ;)

w pl napewno inczej by podchodzili ale tutaj niestety ciagle ich ulubione slowo tez slysze NATURA ....
ja dzisiaj mam lenia na maxa :)
 
czolem lipcoweczki!!
poczytalam poczytalam i jakis brak weny zeby cokolwiek odpisac:eek:

podobnie jak vanilka zbieram sie za to nieszczesne prasowanie i piore dalej:szok:
na 14.30 wizyta u poloznej,poslucham serducha malej i tego ze znowu mi sie przytylo,tiffi ja tutaj czegos nie rozumiem bo obie na diecie jestesmy ty chudniesz a mi przybywa,z tym ze u mnie ten cukier to od dluzszego czasu trzyma sie w normie.wiadomo kazdy organizm inny.
 
Ostatnia edycja:
heh no i stalo sie;p zadzwonilam do gin bo od wczoraj mi cisnienie skacze i do tego krocze mnie bardzo boli i mi kazala nie czekac jechac dzis na obserwacje do szpitala, ehhh no i sie zalatwilam :-(
 
Wyrobiłam się i mam 10 minet do wyjścia bo czekam na Emi więc jeszcze skrobnę :-)

perla he he ale diagnoza z tym wydrapywaniem dziury :-D

tiffi nie martw się, jakby co to malutka z Ciebie ściągnie tylko ja nie wiem jaka wtedy z Ciebie chudzinka już zostanie :sorry2: Oby szybko czas zleciał do twojej wizyty i gin Cię uspokoił .

kacperek eks dosyć daleko mieszka i nim by się wszystko zorganizowało to czasu brak ale muszę też te urodziny załatwić w bawilandii i chyba to na niego sceduje:sorry2: ostatnio już jemu zostawiłam spowiedź i zebranie ale fakt faktem sporadycznie go o coś proszę bo ja tak ambitnie że sobie sama poradze:-p ale masz racje, nie czas na to :sorry2: M zaś wraca jutro dopiero po całym najgorszym tygodniu :dry: a w ciągu dnia i tak pracuje ale jego też zaangazuje w obiady i sprzatanie, fizycznie jest silniejszy więc trudno, niech się poświęci bo choćbym niby "tylko" siedziała z fachowcami to umordowana jestem i tak bo ani legąć ani nic :no: będę twarda, postanowione :-p

agatka ale dałaś :-D:-D:-D smaczna chociaż?:-D:-D:-D

Teraz juz naprawde zmykam, pa pa będę tęsknić :sorry:
 
cześć
ja też patrze całuy czsa na tvn24 jak ratują tych zalanych ludzi
olyv oby Cie ominęła ta woda

ja pożyczyłam od rodziców ciśnieniomierz i niewiem gdzie go posiałam,przy tym remoncie to co chwile czegoś szukam
mnie też dziś boli krocze,bo wczoraj się nachodziłam po sklepach,wiec dzis tylko leze,wyciągnęłam sobie sorbecik truskawkowy ten z bolero,ładnie się już lekko roztopił więc zaraz spałaszuje

nadia i co,jedziesz do tego szpitala?
ale sie robi, teraz tylko o szpitalach bedzie my pisały:no:
właśnie co u atabe,nic nie daje znać

jedyneczka wracaj szybko :))
 
reklama
jade do szpitala ale dopiero jak M wroci z pracy i jeszcze musimy zachaczyc po wyniki do pracowni, jak sie okaze jeszcze ze mam bialko w moczu to po zawodach
 
Do góry