reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
dobry wieczór
młody mi już zasnął -jestem z nim sama maż pojechał samochód swój szykowac bo coś mu tam bzyczy...
odebrałam wyniki morfologii-i .....coś ciut krwinek białych mam za dużo.:-(-ale dzwoniłam do mojego gina...mówił zeby nie panikować.

Ewelad-fajne to łóżko.
Mysza-a jakie chcesz kupić te body???polecam odpinane na całości.z własnego doświadczenia wiem że takie zapinane na dole i przy szyjce ciężko się zakłada takim maluszkom.
kurcze ja nie wiem jak ja będę ubierać swoją kruszynkę....mój synek urodził sie w grudniu wtedy to się inaczej ubierało taki maluszki.
Tweenie-u nas też J prasował.
Tiffi-ja mam wszystko,muszę tylko dokupić przebierak-bo po synku mi się porozrywał
Perla-trzymaj się!!!!!ło matko....oby wszystko było ok!!!!
 
Dziewczyny pisze z tel bo mi komp jak zwykle nie działa, ale czytam was na bieżąco w tel. Boshe perla mam nadzieje ze to jakis fałszywy alarm. Przeciez tyle jeszcze czasu... Teraz juz na pewno nie zasne. Zeby tylko wszystko bylo w porzadku!!!
 
Ja pitole- mam wrażenie jakby minuty zmieniały sie w godziny!!! I tylko odświeżam i odświeżam stronę a tu nic. Napiszcie ze wszystko w pożądku...! Ku...a martwie sie.
 
reklama
Do góry