reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

emih odpoczywaj, bo to teraz taki czas że tam kłuje, strzyka i w ogóle
może i taki czas, ale to nie moja pierwsza ciąża a w poprzedniej nie wiedziałam co to "strzykania", "kłucia" "skurcze" i "wogóle" ;-) Więc dla mnie to całkowita nowość :shocked2:

Ps. Ja tez niezdecydowana na maxa....
 
reklama
Emih witaj kochana ;-) wykorzystam ten patent z płynem do płukania, ale nie dzisiaj :-D
Tiffi - ja też niezdecydowana. Właśnie ubranka oglądam na allegro, wrzucam tylko do zakładek, może M mi się pomoże wieczorem na coś zdecydować...

Zjadłam trochę obiadu - reszta na kolację, bo jakoś nie mam ochoty... Chyba za bardzo się tymi ciastkami zapchałam.
Oglądam też tenis na polsacie. Chciałam iść, bo to turniej w Warszawie, ale ceny biletów przerażające, z moim budżetem stać by mnie było na miejsce stojące... Trochę jakoś w tym stanie nie chce mi się tyle stać... I jeszcze ta pogoda,połowa meczów nie dobiega do końca, bo zaczyna lać deszcz :-D
 
Witam szanowne Brzusie!!!:-D
Ale pogoda:no:...Normalnie się dzisiaj wkurzyłam..U teściowej w piwnicy trzymaliśmy biurko do sprzedania..no i cała piwnica zalana,a biurko to szlak trafił..ehh..te deszcze..
Mała dzisiaj mało ruchliwa jest,ale to przez to,że w nocy wariowała,a i te niskie ciśnienie moje:zawstydzona/y:..
No wstyd się przyznać do moich 90 cm:confused:..W szpitalu mówili,że mam mały brzuszek,ale Sara dobrze rośnie,więc się nie przejmuje..:blink:
Miłego popołudnia;-):-)
 
no wróciłam po wizycie- w miarę ok, ale jakaś taka melancholia mnie ogarnęła i przybita jestem-do tej pory humory ciązowe mnie omijały, ale jak widać, co się odwlecze... Kraków zalewa- mosty pozamykane, ulice pozalewane, jakieś tereny podmiejskie juz pozalewane-biedni ludzie:-(
ja mam 108 obwód- rozrastaaaam się:-)
 
emih no ciąża, ciąży nie równa jak widać, a no wiesz nie młodniejemy hi hi hi
mysza najważniejsze że jakieś propozycje masz, a nie wiem jak twój M ale mojego jakoś nie wyobrażam sobie, by przeglądał ze mną ubranka dla małej
oliwia ja też mam mały brzuch,ale nie widzę w tym żadnego wstydu

Jaka tu cisza, wywiało większość czy co??? Ja trochę popracowałam na kompie, teraz zjadłam kolację, gapię się w tv. Jutro mój brat przyjeżdża z dzieciakami po teściów na lotnisko więc mam się z nimi zobaczyć. Mam nadzieję, że pogoda będzie trochę lepsza. Poza tym jutro SR
 
reklama
Do góry